Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Powiat.
usuń wybór
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki gmina Bielsk Podlaski - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

31 działek na sprzedaż gmina Bielsk Podlaski. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (29) oraz niepowtarzające się oferty agencji (2).

Działka rolno-budowlana Augustowo
Augustowo · Działka rolno-budowlana · 15000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
9 zł / m²

Działka Augustowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ziemie rolno- budowlaną w bielsku podlaskim przy ul.wierzbowej obręb Augustowo nr geodezyjny 327/2 cena za m 8 -10zł do negocjacji Dzwonić po godzinie 15 00...

Działka rolna Rajsk Rajsk
Rajsk Rajsk · Działka rolna · 31200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
72 000 zł
2 zł / m²

Działka Rajsk Rajsk na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolna we wsi Rajsk, gmina Bielsk Podlaski. Ziemia orna. Więcej informacji udzielę telefonicznie....

Działka rolna Augustowo
Augustowo · Działka rolna · 49800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
135 000 zł
3 zł / m²

Działka Augustowo na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolna Nr działek 1078,1070 Obręb geodezyjny Augustowo gmina Bielsk Podlaski...

Działka leśna Proniewicze
Proniewicze · Działka leśna · 5000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
20 000 zł
4 zł / m²

Działka Proniewicze na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Na dzisiejszej aukcji mam do zaoferowania działkę częściowo zalesioną, znajdującą się bezpośrednio przy lesie, idealnie nadającą się do celów rekreacyjnych. Działka znajduje się w obrębie wsi Proniewicze, dokładnie 800 metrów od krajowej drogi nr 19, dojazd drogą utwardzoną. Od miejsca docelowego do centrum jest około 5 km. Więcej informacji udzielę telefonicznie....

Działka budowlana Chraboły
Chraboły · Działka budowlana · 2400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
115 000 zł
48 zł / m²

Działka Chraboły na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana o powierzchni 2400 m2 / wym.ok 24m x 100m/ usytuowana we wsi Chraboły gm.Bielsk Podlaski. Wieś w której znajduję się działka posiada asfaltową ulicę, wodociąg, aptekę, lekarza, sklep spożywczy, do rzeki Orlanka jest około 150 metrów w linii prostej, do Bielska Podlaskiego 10 km, zaś do Bialegostoku 40.,Chraboły leżą około 150 metrów od drogi krajowej nr.19. Wieś nie jest przelotowa. Nieruchomość posiada od strony ulicy nowe ogrodzenie z słupków klinkierowych, przęsła wykonane ...

Działka rolno-budowlana Kotły
Kotły · Działka rolno-budowlana · 3028 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
25 zł / m²

Działka Kotły na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlano - rolną nr ewid 1070/2 z prawem do zabudowy we wsi Kotły o powierzchni 3028 m2. Stoi na niej murowany budynek gospodarczy, który idealnie nadaje się do zagospodarowania w trakcie budowy. Działka jest umiejscowiona w spokojnej okolicy i prowadzi do niej droga asfaltowa. Istnieje możliwość powiększenia działki o dodatkowe 3465 m2 lub kupna tej większej części, która jest obok. Kontakt pod nr tel ...

Działka leśna Rajsk
Rajsk · Działka leśna · 22300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
54 900 zł
2 zł / m²

Działka Rajsk na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 2.23 hektara mieszanego lasu (sosna, świerk, brzoza, olszyna) niedaleko wsi Rajsk (15 km od Bielska Podlaskiego). Maksymalny wiek lasu oceniam na 80 lat. Las jest w sąsiedztwie żwirowej drogi do innej wsi a więc nie ma problemu z dojazdem. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny....

Działka budowlana Łoknica
Łoknica · Działka budowlana · 2410 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
77 200 zł
32 zł / m²

Działka Łoknica na sprzedaż bezpośrednio
Ogłoszenie bezpośrednie. Sprzedam działkę z wydanymi warunkami zabudowy we wsi Łoknica gmina Bielsk Podlaski. Działka położona jest na skraju wsi na podwyższeniu. Posiada numer ewidencyjny 169. Dojazd drogą asfaltową. Media w pobliżu. Działka jest położona na terenach rekreacyjnych w malowniczej miejscowości. Posiada kształt prostokątny o wymiarach 28m x 87m. W pobliżu sąsiadujących zabudowań i lasu. Istnieje możliwość dokupienia działki obok o numerze 168. Osoby zainteresowane zakupe...

Działka rolna Szastały
Szastały · Działka rolna · 3300 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
165 000 zł
50 zł / m²

Działka Szastały na sprzedaż
Działka o powierzchni 3300 m2 położona w malowniczej wsi Szastały koło Bielska Podlaskiego. Działka położona przy drodze krajowej nr 66 - Zambrów - Połowce (przejście graniczne z Białorusią). Możliwość uzyskania warunków zabudowy, media do przyłączenia. Cisza i spokój, nieskażona przyroda, wymarzone miejsce na wybudowanie domu. Doskonałe miejsce do wybudowania stacji paliw. Opis lokalizacji: działka położona w malowniczej, spokojnej wsi położonej niedaleko miasta Bielsk Podlaski z be...

Działka leśna Husaki
Husaki · Działka leśna · 49188 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
2 zł / m²

Działka Husaki na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Husaki Opis działki: Działka nr 164/2 o powierzchni 49188 m2, Zalesiona: świerk, sosna, brzoza, dąb. 3,5 ha las 27 letni oraz 1,5 ha 11 letni. ...

  1 2 3 4

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.