Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Powiat.
usuń wybór
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Źródło.

Działki gmina Aleksandrów Kujawski - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

35 działek na sprzedaż gmina Aleksandrów Kujawski. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (35)

Działka rolno-budowlana Przybranowo
Przybranowo · Działka rolno-budowlana · 35000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
300 000 zł
9 zł / m²

Działka Przybranowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę w miejscowości Przybranowo woj. Kujawsko-Pomorskie. Działka budowlano rolnicza ok. 3,5Ha. W celu dalszych informacji prośba o kontakt pod tel.....

Działka budowlana Rożno-Parcele
Rożno-Parcele · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 000 zł
30 zł / m²

Działka Rożno-Parcele na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona w okolicach lasu , oaza ciszy i spokoju .Powierzchnia działki i cena do uzgodnienia....

Działka rolno-budowlana Ośno
Ośno · Działka rolno-budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
33 zł / m²

Działka Ośno na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę na Ośnie 1500 m , ogrodzona , więcej pod numerem telefonu...

Działka rolna Goszczewo
Goszczewo · Działka rolna · 13295 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
6 zł / m²

Działka Goszczewo na sprzedaż bezpośrednio
Ziemia orna klasy IV bezpośredni dostęp do drogi publicznej droga utwardzona asfaltowa....

Działka budowlana Odolion
Odolion · Działka budowlana · 5480 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
602 800 zł
110 zł / m²

Działka Odolion na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną, położoną w centrum Polski w miejscowości Odolion. ( 2 km. od Ciechocinka, 1 km. od autostrady A-1.) Bardzo atrakcyjna lokalizacja, pomiędzy ścianą lasu a asfaltową drogą lokalną. Otoczona zabudową jednorodzinną. Wszystkie media na miejscu, nadającą się pod różnego rodzaju zabudowę.Jedyny właściciel.Posiadam Księgę Wieczystą, oraz plan zagospodarowania działki. Istnieje możliwość podziału działki na mniejsze. Pośrednikom i Biurom nieruchomości dziękuję....

Działka budowlana Służewo
Służewo · Działka budowlana · 1700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
21 zł / m²

Działka Służewo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę . na działce znajduje się studnia głębinowa . blisko do centrum...

Działka rolna Zduny, Zduny 14
Zduny, Zduny · Działka rolna · 27000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
240 000 zł
9 zł / m²

Działka Zduny na sprzedaż bezpośrednio
Mam na sprzedaż działkę o powierzchni 2.7 ha na której znajdują się 3 stawy o powierzchni 1.2 ha. Nieużytki znajdują się w Zdunach w gminie Aleksandrów Kujawski. Na łące znajduje się mały kemping. W stawach są ryby karpie, szczupaki ,okonie, płocie, karasie jest to cicha i spokojna okolica można tam wypocząć. Zapraszam do oglądania. Cena 290.000 tysięcy podlega negocjacji zawsze można się dogadać. ...

Działka budowlana Odolion
Odolion · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
60 zł / m²

Działka Odolion na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedaży działka budowlana w Odolionie, atrakcyjnie położona w pobliżu Ciechocinka, drogi wojewódzkiej (0,5km) i autostrady A1 (1km). Działka uzbrojona w wodociąg i przyłącze kanalizacyjne. Teren posiada miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Dojazd do działki stanowią asfaltowe drogi gminne. Zapraszam do obejrzenia....

Działka budowlana Rudunki
Rudunki · Działka budowlana · 1700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 900 zł
27 zł / m²

Działka Rudunki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlana w cichej i spokojnej okolicy (Aleksandrów kujawski Rudunki ) bardzo dobra lokalizacja 25km Do Torunia 10 km do Ciechocinka. Więcej info pod nr telefonu....

Działka budowlana Odolion, ul. Piaskowa
Odolion, ul. Piaskowa · Działka budowlana · 958 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
94 zł / m²

Działka Odolion na sprzedaż bezpośrednio
Polecam Państwu działkę budowlaną o powierzchni 958 m² w Odolionie przy ulicy Piaskowej, gmina Aleksandrów Kujawski, niespełna 2 km od Ciechocinka. Na działce znajduje się studzienka z doprowadzonym przyłączem wody. Działka położona jest w bliskim sąsiedztwie lasów....

  1 2 3 4

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.