Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Miejscowość
Dzielnica
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki Gdańsk - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

158 działek na sprzedaż Gdańsk. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (142) oraz niepowtarzające się oferty agencji (16).

Działka budowlana Gdańsk Osowa
Gdańsk Osowa · Działka budowlana · 650 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
422 500 zł
650 zł / m²

Działka Gdańsk Osowa na sprzedaż bezpośrednio
Na sprzedaż cztery działki budowlane w samym centrum Gdańsk Osowa.Powierzchnia działek wynosi: 2x 650m2 oraz 2x 750m2.Możliwość zabudowy mieszkalno-usługowej jedno lub wielorodzinnej, a także prowadzenia usług.Pełne uzbrojenie w drodze - gaz, woda, kanalizacja, prąd.Google Mapy: https://maps/@54.4254554,18.4751847,329m/data=!3m1!1e3Zapraszam do kontaktu tel. ... dodano przedwczoraj

Działka rekreacyjna Gdańsk Osowa, ul. Meteorytowa 17
Gdańsk Osowa, ul. Meteorytowa · Działka rekreacyjna · 260 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 500 zł
21 zł / m²

Działka Gdańsk Osowa na sprzedaż bezpośrednio
Jestem właścicielem działki na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych Klukowo.Działak o powierzchni 260 m2 w raz  z murowanym domem podpiwniczonym,dom jest uszkodzony bez dachu i okien.Działka jest ładnie położona jako środkowa ze spokojnymi sąsiadami. Na działce znajdują się drzewa owocowe jabłoń ,wiśnia, papierówka.Teren działki do uporządkowania działka nie jest uprawiana od kilku lat wymaga trochę pracy aby móc ją użytkować.Tern ogrodu składa sie z 208 działek jest całkowicie ogrodzony ...

Działka inwestycyjna Gdańsk Śródmieście, ul. Długa Grobla
Gdańsk Śródmieście, ul. Długa Grobla · Działka inwestycyjna · 5500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
16 000 000 zł
2909 zł / m²

Działka Gdańsk Śródmieście na sprzedaż bezpośrednio
Jest plan miejscowy pozwalający na zabudowę wielorodzinna. ...

Działka budowlana Gdańsk Jasień, ul. Źródlana
Gdańsk Jasień, ul. Źródlana · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
400 000 zł
400 zł / m²

Działka Gdańsk Jasień na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną 1000m2 Gdańsk-Jasień ulica Źródlana, bardzo blisko do Starówki Gdańska i obwodnicy trójmiasta. Działka pierwsza linia zabudowy, bezpośrednio wjazd z głównej drogi wyznaczony jest chodnik dla pieszych. Na działce jest prąd, woda i gaz doprowadzone są na działce obok. Można budować dom jednorodzinny lub 2-mieszkalny,więcej informacji w Biurze Rozwoju Miasta Budynek Solidarności, aktualnie wchodzi nowy plan zagospodarowania przestrzennego. Działka słoneczna. Kupujący ...

Działka inna Gdańsk Karczemki, ul. Kalinowa 67
Gdańsk Karczemki, ul. Kalinowa · Działka inna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
250 zł / m²

Działka Gdańsk Karczemki na sprzedaż bezpośrednio
Domek.pietrowy.murowany.ocieplony. 70m....

Działka inwestycyjna Gdańsk Osowa, ul. Strzelca
Gdańsk Osowa, ul. Strzelca · Działka inwestycyjna · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
400 000 zł
200 zł / m²

Działka Gdańsk Osowa na sprzedaż bezpośrednio

Działka rekreacyjna Gdańsk Rębiechowo
Gdańsk Rębiechowo · Działka rekreacyjna · 327 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
8 500 zł
26 zł / m²

Działka Gdańsk Rębiechowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjną w ROD Rębiechowo sektor E. Domek ocieplony styropianem i wykończony białym sidingiem. Izolacja pozwala na zimowanie przy ogrzewaniu gazowym (słoneczko-w cenie). Domek podzielony na trzy pomieszczenia z drzwiami przesuwanymi. Nowa instalacja elektryczna. W domku wersalka, sofa i tapczanik. Zabudowa szafkowa. W kuchni energooszczędna lodówka. kuchenka gazowa z okapem i mikrofala. Działka z basenem murowanym wykończonym kaflami o wymiarach 8 x 4 metry. Woda w cenie rocz...

Działka inwestycyjna Gdańsk Matarnia, ul. Juliusza Słowackiego
Gdańsk Matarnia, ul. Juliusza Słowackiego · Działka inwestycyjna · 7200 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 592 000 zł
360 zł / m²

Działka Gdańsk Matarnia na sprzedaż
Działka zlokalizowana jest w pobliżu lotniska. Dojazd do ul. Słowackiego jest drogą gruntową. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje zabudowę produkcyjno-usługową - usługi i produkcja w następujących dziedzinach: informatyka, telekomunikacja, elektronika, biotechnologia, automatyka i inne o podobnym profilu. Najbliższe otoczenie stanowią zakłady usługowo-przemysłowe oraz działki niezabudowane. Działka ma kształt zbliżony do trójkąta, jest płaska. ... dodano przedwczoraj

Działka rolna Gdańsk Wyspa Sobieszewska, ul. Uzdrowiskowa
Gdańsk Wyspa Sobieszewska, ul. Uzdrowiskowa · Działka rolna · 9100 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
364 000 zł
40 zł / m²

Działka Gdańsk Wyspa Sobieszewska na sprzedaż
Działka położona jest na Wyspie Sobieszewskiej, przy ul. Uzdrowiskowej. Jest to piękna i spokojna okolica, blisko morza. Najbliższe sąsiedztwo stanowią domy jednorodzinne oraz działki niezabudowane. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka podlega pod obszar upraw rolnych z zabudową zagrodową. Dopuszcza się zabudowę do 10 m; nie określono intensywności zabudowy, procentu pokrycia działki oraz linii zabudowy. Działka ma kształt prostokąta. Jest płaska i sucha. Dojazd d... 3 dni temu

Działka budowlana Gdańsk Klukowo, ul. Juliusza Słowackiego
Gdańsk Klukowo, ul. Juliusza Słowackiego · Działka budowlana · 1743 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
800 000 zł
459 zł / m²

Działka Gdańsk Klukowo na sprzedaż
KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Fantastycznie położona działka budowlana w Gdańsku pod zabudowę usługowo- magazynowo-mieszkaniową! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1743 m2 w kształcie trapezu, płaska, ogrodzona, niezabudowana, świetnie położona w Gdańsku Klukowie w pobliżu lotniska. Działka uzbrojona, wszystkie media miejskie - gaz, prąd, woda, kanalizacja na granicy działki.Dojazd drogą asfaltową. Przeznaczenie terenu - pod zabudowę usługową , magazynową , biurową lub mieszka...

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.