Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, zachodniopomorskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

1683 działek na sprzedaż zachodniopomorskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1429) oraz niepowtarzające się oferty agencji (254).

Działka rolna Sulikowo
Sulikowo · Działka rolna · 20000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
20 000 zł
1 zł / m²

Działka Sulikowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 2ha łąk trzeciej klasy, plus przyczepę wywrotkę d-47 za trzy i pół tysiąca obręb Sulikowo Zachodniopomorskie ...

Działka rolna Rzęskowo
Rzęskowo · Działka rolna · 35000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł
1 zł / m²

Działka Rzęskowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną ( użytki zielone - łąka ). Do działki można dojechać drogą polną . Do działki przysługują dopłaty obszarowe i ONW. Cena do rozsądnej negocjacji . Działka znajduje się w niewielkiej odległości od Gryfic i  ok 20 k od Niechorza nad morzem . Na pytania odpowiem pod telefonem...

Działka rolna Wrześnica
Wrześnica · Działka rolna · 15250 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
22 000 zł
1 zł / m²

Działka Wrześnica na sprzedaż bezpośrednio
Ziemia rolna - łąki klasy IV w dwóch kawałkach, przylegające do rzeki Wieprzy o łącznej powierzchni 1,525ha fizycznego=1,0395ha przeliczeniowego....

Działka rolna Ostrzyca
Ostrzyca · Działka rolna · 36000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
2 zł / m²

Działka Ostrzyca na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ziemię rolna w super cenie fajna na Krus dopłaty ,przy działce plynie strumień mozliwość zrobienia stawu rybnego lub darmowej deszczowni polecam...

Działka rolna Miłowo
Miłowo · Działka rolna · 34000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
72 600 zł
2 zł / m²

Działka Miłowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 2 działki rolne w miejscowości Miłowo Nr 92 pow. 1,55 ha i nr 58/2 pow. 1,85 ha. Działki regularnie koszone. Dojazd droga asfaltową i gruntową....

Działka rolna Koszalin
Koszalin · Działka rolna · 1004200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 500 000 zł
2 zł / m²

Działka Koszalin na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną 100,42 ha w Krzecku gmina Sławoborze w skład której wchodzi: grunty orne-11,42 ha łąki trwałe- 51,71 ha rowy -1,3 ha drogi -0,43 ha grunty leśne-10,02 ha grunty zadrzewione-25,00 ha nieużytki -0,54 ha...

Działka rolna Bardy
Bardy · Działka rolna · 68300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
2 zł / m²

Działka Bardy na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dzialke rolna 6.83 HA w miejscowosci Bardy gm.Dygowo 16 km od Kolobrzegu zlokalzowana 150 m od rzeki Parsety.Czesciowo zalesiona,a 3 HA uprawiane,atrakcyjna dla wedkarzy i mysliwych....

Działka rolna Płoszkowo
Płoszkowo · Działka rolna · 65000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
2 zł / m²

Działka Płoszkowo na sprzedaż bezpośrednio

Działka rolna Mielno
Mielno · Działka rolna · 195000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
340 000 zł
2 zł / m²

Działka Mielno na sprzedaż bezpośrednio
Mielno, gmina Węgorzyno, powiat łobeski. Sprzedam działkę rolną o łącznej powierzchni 19,5 ha. Grunty orne - 4,3 ha klasy IVa, IVb i V, łąki IV, V i VI - 7,6 ha, Ps IV - 4,5 ha, Ls V - 0,5 ha, resztę stanowią rowy i N. Działka w jednym kawałku....

Działka rolna Skwierzynka
Skwierzynka · Działka rolna · 15000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
30 000 zł
2 zł / m²

Działka Skwierzynka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ziemie na kruz 1.5000 ha położona w skwierzynce gmina sianów numer gruntu dzałki 10 klasa ziemi IV łoki...

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.