Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, zachodniopomorskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

1694 działek na sprzedaż zachodniopomorskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1455) oraz niepowtarzające się oferty agencji (239).

Działka rekreacyjna Szczecin Prawobrzeże, ul. Przechodnia
Szczecin Prawobrzeże, ul. Przechodnia · Działka rekreacyjna · 340 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
20 000 zł
59 zł / m²

Działka Szczecin Prawobrzeże na sprzedaż bezpośrednio
PILNE!!! Do sprzedania działka rekreacyjno ogrodowa w ROD Puszcza w niedalekim sąsiedztwie osiedla Bukowego. Działka znajduje się w cichej okolicy na wzgórzach u stóp PUSZCZY BUKOWEJ. Metraż ok. 340 m.kw. Umiejscowiona w samym centrum kompleksu działkowego na skrzyżowaniu dwóch z główniejszych alei co gwarantuje bezpieczeństwo działki gdyż zawsze jakiś sąsiad przechodzi. Została zakupiona strasznie zaniedbana (nierówności i same krzaki i chwasty) Doprowadzona do stanu jak na zdjęciach. Dwie ja... dodane dzisiaj

Działka budowlana Wołczkowo, Zielona
Wołczkowo, Zielona · Działka budowlana · 515 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
99 000 zł
192 zł / m²

Działka Wołczkowo na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana 515 m2, bezpośrednio od właściciela. W pełni uzbrojona. Możliwość natychmiastowego rozpoczęcia budowy. (Przykładowy projekt Greta z garażem Ekstradom, lub większy). Dzięki temu, że działka ma kształt prostokąta, pozostaje bardzo funkcjonalna, spora przestrzeń do założenia ogrodu- możliwość obejrzenia zagospodarowanej działki z domom o pow. użytkowej 150 m2. Media na działce: prąd, gaz, woda, kanalizacja Położenie: Wołczkowo/ Redlica, na nowym osiedlu domów jednorodzinnych. Ba... 4 dni temu

Działka rekreacyjna Szczecin Centrum
Szczecin Centrum · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
13 000 zł
43 zł / m²

Działka Szczecin Centrum na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjną zlokalizowaną na Wyspie Puckiej w ROD JUTRZENKA o powierzchni 300m2. Doprowadzony jest prąd (całoroczny) i woda(sezonowo). Teren został podniesiony, dzięki czemu działka nie jest zalewana. Na działce znajduje się drewniana altanka. Rów melioracyjny za działką został zabezpieczony przed osuwaniem się ziemi. W rozliczeniu pozostawiam narzędzia, kosiarkę i wyposażenie domku. Za dopłatą możliwość zostawienia mebli ogrodowych (pawilon, rozkładany stół, hamak). Zapraszam d... 4 dni temu

Działka budowlana Szczecin Płonia, ul. Klonowa
Szczecin Płonia, ul. Klonowa · Działka budowlana · 900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
162 000 zł
180 zł / m²

Działka Szczecin Płonia na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną pow. 900m2 (z planem zagospodarowania przestrzennego) Uchwała NR XLIII/543/98 Rady Miasta Szczecin z dnia 23 luty 1998 Bliskość: szkoła, komunikacja miejska, plac zabaw, przedszkole, placówka zdrowia, sklepy spożywcze, droga utwardzona. Zapraszam na prezentacje po uprzednim kontakcie telefonicznym.... 5 dni temu

Działka rolna Głazów
Głazów · Działka rolna · 50000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
105 000 zł
2 zł / m²

Działka Głazów na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania 5 h w trzech kawałkach rola uprawiona dojazd drogą polną. ... 5 dni temu

Działka rolna Domasławice
Domasławice · Działka rolna · 45000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
4 zł / m²

Działka Domasławice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunty orne o powierzchni 4,5 ha w miejscowości Domaslawice, gmina Darłowo.... 5 dni temu

Działka rolno-budowlana Łabuń Wielki
Łabuń Wielki · Działka rolno-budowlana · 8200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
10 zł / m²

Działka Łabuń Wielki na sprzedaż bezpośrednio
Działkę o pow.0,82ha położoną w okolicy reska 6 km.od powstającej obwodnicy na Gdańsk, w pięknej okolicy (pola, lasy, 45 min. drogi do morza). W każdej chwili można wystąpić o warunki zabudowy, media w okolicy działki , sprzedam cena 10 zł za m do negocjacji.... 5 dni temu

Działka budowlana Mielenko
Mielenko · Działka budowlana · 1597 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
239 550 zł
150 zł / m²

Działka Mielenko na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Mielenko. Dojazd do działki: drogą utwardzoną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1597 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd, kanalizacja, woda. Opis lokalizacji: Komunikacja: PKS, PKP, bus. Odległość od centrum Koszalina: około 15 km. Sąsiedztwo: zabudowa jednorodzinna, pensjonaty. Rekreacja: morze, las, plaża....

Działka budowlana Manowo
Manowo · Działka budowlana · 1452 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
43 500 zł
30 zł / m²

Działka Manowo na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Manowo. Dojazd do działki: Z drogi asfaltowej droga gminną . Przeznaczenie: Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolnostojąca, usługi turystyczne. Opis działki: Działka o powierzchni 1452 m2 . Teren: płaski zalesiony ( wydane pozwolenie na wycięcie zalesienia). Dostępne media: woda, kanalizacja, gaz, prąd. Opis lokalizacji: Komunikacja: BUS, PKS. Odległość od Koszalina:7 km . Sąsiedztwo: osiedle domów jednorodzinnych, las....

Działka rolna Koszalin Sarzyno, ul. Na Wilkowo
Koszalin Sarzyno, ul. Na Wilkowo · Działka rolna · 4186 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
19 zł / m²

Działka Koszalin Sarzyno na sprzedaż
Działka rolna położona w Koszalinie. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: rolna. Opis działki: Działka o powierzchni 4186 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd, woda. Opis lokalizacji: Komunikacja: transport własny. Odległość od Centrum Koszalina: około 5 km. Sąsiedztwo: działki, gospodarstwo rolne....

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.