Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, wielkopolskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

2689 działek na sprzedaż wielkopolskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2458) oraz niepowtarzające się oferty agencji (231).

Działka rolna Leszno
Leszno · Działka rolna · 280000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł

Działka Leszno na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunty orne. 28 ha w jednym kawałku. Dojazd na pole drogą asfaltową....

Działka rolna Potrzanowo
Potrzanowo · Działka rolna · 100000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
1 zł / m²

Działka Potrzanowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 8 ha lub 10 ha klasa ziem IVa, IVb, IIIb. Grunt również jest podzielony na działki ok. 3000m2. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Czekam na oferty....

Działka rolna Krągola, ul. Prosta
Krągola, ul. Prosta · Działka rolna · 5235 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
7 000 zł
1 zł / m²

Działka Krągola na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dzialke w pieknej okolicy pod lasem z mozliwoscia uzyskania warunkow zabudowy. KW. Jezioro 1 km, centrum Konina 10 min. Polecam...

Działka rolna Rybie
Rybie · Działka rolna · 12500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
14 000 zł
1 zł / m²

Działka Rybie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną o powierzchni 1,25 ha gmina Rychwał o numerze 280 ,z księgą wieczystą. Działka nieuzbrojona,media w drodze: woda, prąd. Bezpośredni dostęp do drogi. Ok.400 m do drogi asfaltowej...

Władysławowo · Działka rolna · 55000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
1 zł / m²

Działka Władysławowo na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania mam 3 dzialki polozone na obszarze o niskiej klasie bonifikacyjnej gruntow rolnych. Laczna powierzchnia to 5,5 ha. Dzialki polozone sa w gminie Wierzbinek (Wladyslawowo i Goczki). Wiecej informacji udziele telefonicznie. ...

Działka inna Jędrzejewo
Jędrzejewo · Działka inna · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 500 zł
2 zł / m²

Działka Jędrzejewo na sprzedaż bezpośrednio
Witam, mam do sprzedania działkę - łąkę o powierzchni 3000m2, która zlokalizowana jest w Jędrzejewie. Grunt IV kategorii. Cena 4500,00 zł lokalizacja - link poniżej: https://maps.google.pl/maps?saddr=52.906184,16.41415&daddr=Jędrzejewo&hl=pl&ie=UTF8&sll=52.9059,16.414325&sspn=0.009758,0.01929&geocode=;CQL7mZvTfy5eFdpUJwMd_SH6AClroncL9KoGRzHbYVCGlHNFYg&t=h&mra=mift&mrsp=0&sz=16&dirflg=d&z=16 Zapraszam do zakupu Piotr...

Wilcza Kłoda · Działka rolna · 19100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
39 000 zł
2 zł / m²

Działka Wilcza Kłoda na sprzedaż bezpośrednio
W sprzedaży ziemia rolna o powierzchni 1,91 ha są to głównie łąki z których jest zbierane siano dwa razy w roku. Ziemia znajduje się w Wilczej Kłodzie, gmina Wierzbinek. Łąki są dobrej jakości, ziemia jest torfowa. Polecam! atrakcyjna cena...

Pianówka · Działka rolna · 20000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 000 zł
2 zł / m²

Działka Pianówka na sprzedaż bezpośrednio
Witam mam na sprzedaż łąkę o powierzchni 2ha w dwóch kawałkach . Łąka znajduje się w miejscowości Pianówka . Więcej informacji pod numer tel....

Działka rolna Krostkowo
Krostkowo · Działka rolna · 98943 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
220 000 zł
2 zł / m²

Działka Krostkowo na sprzedaż bezpośrednio
Witam, sprzedam razem lub osobno 1,87 gruntu rolnego oraz 8.02 ha lasu. Las mieszany około 45 lat z przewagą sosny. Klasyfikacja widoczna na jednym ze zdj. Kontakt tylko telefoniczny....

Drawsko, Wybudowanie · Działka rolna · 5000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
9 000 zł
2 zł / m²

Działka Drawsko na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 0,5 ha łąki w Drawsko Nadleśnictwo woj. wielkopolskie pow czarnkowsko-trzcianecki (łąka w środku lasu)...

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.