Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Kolejność wyświetlania ogłoszeń:
Od najnowszych
Cena rosnąco
Cena malejąco
Cena za m2 rosnąco
Cena za m2 malejąco
Powierzchnia działki rosnąco
Powierzchnia działki malejąco

Działki, wielkopolskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

2931 działek na sprzedaż wielkopolskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2725) oraz niepowtarzające się oferty agencji (206).

Wyrzysk · Działka rolna · 1150000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 950 000 zł
2 zł / m²

Działka Wyrzysk na sprzedaż bezpośrednio
Na sprzedaż działki rolne - łąki - o powierzchni ok.115 ha położone w dwóch rozłogach w północnej Wielkopolsce. Cena 1 950 000 zł. ...

Konin · Działka inwestycyjna · 700000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
3 500 000 zł
5 zł / m²

Działka Konin na sprzedaż bezpośrednio
Przepiekna dzialka rekreacyjna [BAJKA KRAJOBRAZOWA] 70 HA kształt prostokąt pomiędzy Licheniem a Koninem W idealnym srodku akwen,, ryby medalowe,, gl.do 12 m ,,,6.5 km linii brzegowej 50% nieruchomości okala struga[rzeka] jeden bok to sciana lasu przynazlezna do nieruchomości j jeden bok to asfalt na odcinku 650 mb Dzialka pod szeroko rozumiana rekreacje ,zabudowa siedliskowa rezydencjonalna Cena 5 zl m2 lub 3.5 ml pln PILNA SPRZEDAZ ...

Jastrowie · Działka rolna · 400000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 000 000 zł
5 zł / m²

Działka Jastrowie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam około 40 ha gruntów rolnych. Cena za 1 ha ziemi to 50 tys zł. Możliwość dokupienia gospodarstwa rolnego w pobliżu w cenie około 300 000 do negocjacji, proszę patrzeć pozostałe ogłoszenia....

Działka rolna Leszno
Leszno · Działka rolna · 280000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł

Działka Leszno na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunty orne. 28 ha w jednym kawałku. Dojazd na pole drogą asfaltową....

Pożarowo · Działka rolna · 260000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 612 000 zł
6 zł / m²

Działka Pożarowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunty orne, 26 ha. W miejscowości Pożarowo, gmina Wronki....

Rybno Wielkie · Działka rolna · 205000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 435 000 zł
7 zł / m²

Działka Rybno Wielkie na sprzedaż bezpośrednio
Grunt rolny, łąki, częściowo zadrzewiony....

Działka rolna Józefowo
Józefowo · Działka rolna · 200000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 100 000 zł
11 zł / m²

Działka Józefowo na sprzedaż bezpośrednio
Grunt Rolny Urodzajna IV Kla , Bezpośrednio Graniczący Z Kopalnią/Żwirownią , W Planie Zagospodarowania Przestrzennego Uznany Jako Grunt Rolny - Teren Kopalniany , Zrobione Badania Geologiczne - Około 80 % Punkt Piaskowy ; Pokład Ponad 20 Metrów , Możliwość Rozszerzenia Koncesji  Lub Bezproblemowo Załatwienia Nowej. Dojazd Utwardzoną Drogą Około 600 m. Grunt Wolny Bez Obciążeń - Czysta Hipoteka !! - Możliwość Kredytowania. Zjazd Z Drogi Asfaltowej Opalenica Lwówek ....

Działka rolna Huta Szklana
Huta Szklana · Działka rolna · 200000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
600 000 zł
3 zł / m²

Działka Huta Szklana na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 20 hektarów ziemi rolnej w Hucie Szklanej k. Krzyża Wlkp. W jej skład wchodzą dwie działki 9,8 ha oraz trzy działki o łącznej powierzchni 10 ha. Ziemia rolna klasy IV, V, VI. Tereny żwironośne o rozmieszczeniu soczewkowym. Brak badań. Teren objęty jest dopłatami z UE. Dogodny dojazd do działki: droga asfaltowa i droga utwardzana. Cena za m2: 3zl...

Borki · Działka rolno-budowlana · 200000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
700 000 zł
4 zł / m²

Działka Borki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunty rolne o powierzchni 20h, w skład których wchodzi cztery działki Na jednej z działek ,0,5h lasu stuletniego. Na drugiej z działek jest działka budowlana przekształcona z możliwością postawienia domu, ponieważ są tam fundamenty po starym domu. 9x15. Koło tych fundamentów są dwie studnie głębinowe po 50m jedna. Na trzeciej z działek jest możliwość wykopania stawu. Działki te posiadają program 5 letni ekologiczny i numer identyfikacyjny gospodarstwa ekologicznego. Więcej informacj...

Działka rolna Radosiew
Radosiew · Działka rolna · 163800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
690 000 zł
4 zł / m²

Działka Radosiew na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 16.38 ha ziemi rolnej(klasa IVa, IVb, V, VI) w Radosiewie gm. Czarnków woj. Wielkopolskie w tym 11,04 ha w jednym kawałku przylegającym na odcinku ok. 400 m bezpośrednio do drogi asfaltowej z jednej strony oraz drogi gruntowej z drugiej. Teren ten z dwóch stron osłonięty jest przylegającym lasem. W aktualnie obowiązującym Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Czarnków oznaczony został jako \"U\"- teren przeznaczony w szczególności dla działalności usługow...

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.