Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, wielkopolskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

2957 działek na sprzedaż wielkopolskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2782) oraz niepowtarzające się oferty agencji (175).

Działka rekreacyjna Rogoźno, ul. Działkowa
Rogoźno, ul. Działkowa · Działka rekreacyjna · 350 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 000 zł
11 zł / m²

Działka Rogoźno na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działke ogrodową 350m na ROD J.Słowackiego w Rogoźnie ul.Działkowa .Zainteresowanych prosze o kontakt priv...

Działka rekreacyjna Buk
Buk · Działka rekreacyjna · 400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 000 zł
10 zł / m²

Działka Buk na sprzedaż bezpośrednio
Odstąpie prawa do użytkowania działki rekreacyjnej,na działce jest domek murowany i pomieszczenia na narzędzia drzewa owocowe i iglaki.Po drugiej stronie ulicy jest stadion sportowy,przystanek autobusowy i market. zapraszam...

Działka rekreacyjna Piła Centrum, ul. gen. Sikorskiego
Piła Centrum, ul. gen. Sikorskiego · Działka rekreacyjna · 350 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 000 zł
11 zł / m²

Działka Piła Centrum na sprzedaż bezpośrednio
Posiadam działkę ogrodową w Pile przy ul. Sikorskiego. Centrum, blisko Biedronka, Działka prostokątna, płaska, niezagospodarowana, słoneczna, prąd i studnia przy działce. W razie zainteresowania proszę o kontakt . Cena 1700 zł do negocjacji ...

Działka rekreacyjna Czarnków
Czarnków · Działka rekreacyjna · 400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 000 zł
10 zł / m²

Działka Czarnków na sprzedaż bezpośrednio
Działka 400 m2 ,zadbana z doskonałą ziemią do uprawy warzyw.Drzewa owocowe, maliny,czarna porzeczka, winogrono.Mała szklarnia folowa, murowane pomieszczenie gospodarcze ....

Działka budowlana Rudzica
Rudzica · Działka budowlana · 1400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 200 zł
3 zł / m²

Działka Rudzica na sprzedaż bezpośrednio
Działka znajduje się na ul. Wiklinowej, blisko lasu. Dojazd do Konina - zaledwie 5 km. ...

Działka rekreacyjna Witkowo
Witkowo · Działka rekreacyjna · 262 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 300 zł
16 zł / m²

Działka Witkowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działke rekreacjną w Witkowie,na działce znajduje się altanka ,zadaszony taras, piaskownica,miejsce na ognisko,schowek na narzędzia,murowany kompostownik. Więcej informacji pod numerem telefonu....

Działka rekreacyjna Piła, ul. Różana Droga
Piła, ul. Różana Droga · Działka rekreacyjna · 400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 500 zł
11 zł / m²

Działka Piła na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ładna i zadbana działkę w Pile przy ul. Różana Droga. Liczne nasadzenia, skalnik, młode krzewy. Na działce jest domek na meble i narzędzia. Własna studnia głębinowa...

Działka rekreacyjna Wolsztyn, ul. Rożka
Wolsztyn, ul. Rożka · Działka rekreacyjna · 400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 800 zł
12 zł / m²

Działka Wolsztyn na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjną w wolsztynie na ul.Rożka Altana murowana ,krzewy,winorośl i inne. zapraszam do obejrzenia-miejsce ciche i ustronne....

Działka rekreacyjna Złotów, ul. Jastrowska
Złotów, ul. Jastrowska · Działka rekreacyjna · 380 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 800 zł
13 zł / m²

Działka Złotów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę ogrodniczą pow.ok.380 m2. Bez zabudowy zadbana - zdjęcia z maja 2015r. POD JEDNOŚĆ przy ul.Jastrowskiej w Złotowie....

Działka rekreacyjna Piła
Piła · Działka rekreacyjna · 400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 000 zł
13 zł / m²

Działka Piła na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ogródek działkowy 400m kwadratowych na terenie ROD "Zalesie" w Pile, nr działki 473. Na działce znajduje się drewniana altanka z tarasem, woda i prąd, drzewa i krzewy owocowe. Działka ma wyodrębnioną cześć wypoczynkową (m.in. huśtawka dla dzieci) i uprawową, jest dużo zieleni. Trawnik i rośliny ozdobne. W rogu działki jest zbudowany kompostownik. Przy działkach mieści się parking dostępny dla działkowiczów (brama wjazdowa zamykana na klucz), dojeżdża do działek MZK Piła....

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.