Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Kolejność wyświetlania ogłoszeń:
Od najnowszych
Cena rosnąco
Cena malejąco
Cena za m2 rosnąco
Cena za m2 malejąco
Powierzchnia działki rosnąco
Powierzchnia działki malejąco

Działki, warmińsko-mazurskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

1732 działek na sprzedaż warmińsko-mazurskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1575) oraz niepowtarzające się oferty agencji (157).

Działka rolna Zaręby
Zaręby · Działka rolna · 5000000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
16 500 000 zł
3 zł / m²

Działka Zaręby na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam gospodarstwo rolne 500 ha z zabudowaniami w jednym rozłogu , 12 km od Lidzbarka Warmińskiego ,Doajazd do gospodarstwa drogą asfaltową .Budynki : budynek obory 910 mt , budynek chlewni 634 mt , budynek chlewni 966 mt , budynek magazynu zbożowego 502 mt z dobudowaną wiata stalową o pow. 258 mt , budynek wagi samochodowej , wiata stalowa , budynek dawnej hydroforni .Silosy żelbetowe na kiszonkę , sieć wodociągowa , studnia głębinowa , wewnętrzna sieć energetyczna , drogi i place wewnęt...

Działka rolna Lidzbark Warmiński
Lidzbark Warmiński · Działka rolna · 2500000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
9 750 000 zł
4 zł / m²

Działka Lidzbark Warmiński na sprzedaż bezpośrednio
Działka uprawiana, w bardzo dobrej kulturze, uregulowanym odczynie pH. Bardzo mało nieużytków. Bonitacja gleby: III i IV klasa....

Biskupiec · Działka rolna · 2050000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
10 200 000 zł
5 zł / m²

Działka Biskupiec na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunty rolne o powierzchni 205 ha w jednym rozłogu. klasa bonitacyjna III a- 15 ha, III b 90 ha, IV a 90 ha i IV b 10 ha Grunty rolne w bardzo dobrej kulturze....

Banie Mazurskie · Działka rolna · 1536200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 950 000 zł
2 zł / m²

Działka Banie Mazurskie na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania grunty rolne na Mazurach, gmina Banie Mazurskie. Powierzchnia ogółem: 153ha 62 ary. Uprawy stałe - plantacja leszczyny ok. 9ha (produkcja towarowa, certyfikat BIO). Grunty posiadają certyfikację BIO PRODUKCJI. ...

Działka rolna Mrągowo
Mrągowo · Działka rolna · 1220000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
7 320 000 zł
6 zł / m²

Działka Mrągowo na sprzedaż bezpośrednio
Działki w okolicy Mrągowa, częściowo zalesione. Linie brzegowe jeziora Czos i jeziora Wierzbowskiego....

Działka rolna Mojtyny
Mojtyny · Działka rolna · 1153000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 266 000 zł
4 zł / m²

Działka Mojtyny na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną położoną w gm. biskupiec, obręb Mojtyny 115,30ha w jednym kawałku, kl. IIIb, IVa. gleba w wysokiej kulturze o uregulowanym PH (pow. 7,0). pole uprawiane, aktualnie obsiane pszenicą ozimą. przekazanie nieruchomości nabywcy po żniwach 2017. cena do negocjacji. ogłoszenie grzecznościowe-kontakt tylko pod podany numer telefonu...

Działka inwestycyjna Maków
Maków · Działka inwestycyjna · 1060000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
15 900 000 zł
15 zł / m²

Działka Maków na sprzedaż bezpośrednio
Oferta bezpośrednio od właściciela. Posiadam do sprzedania nieruchomość stanowiącą jeden kompleks o powierzchni całkowitej 106 ha, zlokalizowany nad jeziorem Blanki i rzeką Symsarną. Teren od wschodu przylega do rzeki Symsarny, a granicę południową stanowi jezioro Blanki. Od północy granicę stanowi droga powiatowa Maków - Blanki. Teren położony jest na łagodnie opadających wzniesieniach. W kierunku południowym roztaczają się przepiękne widoki na jezioro Blanki i okolicę. Na posiadło...

Działka rolna Dźwierzuty
Dźwierzuty · Działka rolna · 942500 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
3 110 250 zł
3 zł / m²

Działka Dźwierzuty na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Dźwierzuty. Dojazd do działki: drogą żwirową. Przeznaczenie: grunty rolne. Opis działki: Działka o powierzchni 94 2500 m2 w kształcie nieregularnym. Teren: pagórkowaty. Dostępne media: prąd. Opis lokalizacji: Komunikacja: transport własny. Odległość od centrum Dźwierzut: około 4 km. Sąsiedztwo: grunty rolne. Rekreacja: las, jezioro. Usługi: brak....

Działka rolna Workiejmy
Workiejmy · Działka rolna · 508700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 800 000 zł
4 zł / m²

Działka Workiejmy na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Sprzedam działkę rolną o powierzchni 50,87 ha w miejscowości Workiejmy koło Lidzbarka Warmińskiego. Na całej powierzchni posiana koniczyna. Nr działki 2/15 obręb 0005 Workiejmy. Cena do negocjacji!!! ...

Krzywe · Działka siedliskowa · 500000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
3 000 000 zł
6 zł / m²

Działka Krzywe na sprzedaż bezpośrednio
Całość ogrodzona siatką leśną wysokości 2m. Warunki zabudowy na dwa siedliska ......

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.