Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, warmińsko-mazurskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

1733 działek na sprzedaż warmińsko-mazurskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1576) oraz niepowtarzające się oferty agencji (157).

Wójtowo · Działka rekreacyjna · 200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 500 zł
23 zł / m²

Działka Wójtowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam bardzo ładną działkę ogrodową wraz z altanką w kompleksie działek ogrodowych na Wójtowej Roli koło Olsztyna. Działka jest ogrodzona siatką, obsadzona drzewkami owocowymi i iglakami. Działka posiada dostęp do wody. Jest zadbana. Na działce znajduje się umeblowana altanka w stanie dobrym - metraż około 25 m2. Niestety nie posiadam zdjęć nieruchomości, ale w każdej chwili mogę podjechać z zainteresowaną osobą i pokazać działkę...

Działka rekreacyjna Elbląg Bielany
Elbląg Bielany · Działka rekreacyjna · 350 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 500 zł
13 zł / m²

Działka Elbląg Bielany na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjno-ogrodniczą na Bielanach o pow.350m2, Nr działki 168,dobry dojazd autobusem nr30. Na działce duża altanka murowana,drzewka owocowe oraz krzewy. Doprowadzona woda,możliwość podłączenia prądu. Sąsiedzi bardzo przyjazni ;) Więcej informacji pod nr.telefonu....

Działka rekreacyjna Szczytno
Szczytno · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 500 zł
15 zł / m²

Działka Szczytno na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę ogrodową położoną koło ul. Robotniczej na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego im. Jurand ze Spychowa. Na działce znajduje się murowany domek, woda, drzewa i krzewy owocowe oraz ozdobne, miejsce na ognisko, oczko wodne. Działka jest ogrodzona siatką....

Działka rekreacyjna Olsztyn Pozorty, al. Aleja Generała Władysława Sikorskiego
Olsztyn Pozorty, al. Aleja Generała Władysława Sikorskiego · Działka rekreacyjna · 250 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 800 zł
19 zł / m²

Działka Olsztyn Pozorty na sprzedaż bezpośrednio
Witam, sprzedam zadbaną działkę przy ul. Sikorskiego ROD Armii Krajowej. Działka składa się z dwóch oddzielnych działek. Jedna z nich jest z altanką i uprawami, natomiast druga stanowi sad. Dużo upraw. Wiśnia, śliwa, jabłonka, agrest, porzeczki, winogrona, maliny. Dużo kwiatów. Woda podłączona. Prąd niepodłączony (istnieje możliwość podłączenia). Zapraszam do oglądania! ...

Działka rolno-budowlana Klewno
Klewno · Działka rolno-budowlana · 902 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 999 zł
6 zł / m²

Działka Klewno na sprzedaż bezpośrednio
Klewno, działka rolno - budowlana nr 64. Pow. 902m2. ...

Kętrzyn, ul. Gdańska · Działka rekreacyjna · 600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 000 zł
8 zł / m²

Działka Kętrzyn na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działke ogrodnicza przy ul Gdańskiej w ketrzynie...

Działka rekreacyjna Olsztyn
Olsztyn · Działka rekreacyjna · 448 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 000 zł
11 zł / m²

Działka Olsztyn na sprzedaż bezpośrednio
Witam mam do sprzedania działkę na wojtowej roli.dzialka znajduje się w drugim sektorze od głównej bramy blisko do przystanku autobusowego lub miejsce na samochód pod sama furtka Mili sąsiedzi. Serdecznie polecam w razie pytań proszę dzwonić....

Działka rekreacyjna Orzysz, ul. Słoneczna
Orzysz, ul. Słoneczna · Działka rekreacyjna · 350 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 000 zł
14 zł / m²

Działka Orzysz na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjną w miejscowości Orzysz na Mazurach (30 km do Giżycka , 30 km do Mikołajek ). Działka jest położona przy ulicy Słonecznej na terenie ogródków działkowych Zgoda około 200 m od drogi nr 16 do Ełku. Działka jest ogrodzona brak prądu( możliwość podłączenia) . 300m do jeziora Wierzbińskiego, 500m do plaży miejskiej....

Węgorzewo · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 500 zł
18 zł / m²

Działka Węgorzewo na sprzedaż bezpośrednio
Działki ogrodowe Mamry, okolice szpitala . Więcej informacji telefonicznie :)...

Działka rekreacyjna Klebark Mały
Klebark Mały · Działka rekreacyjna · 470 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 500 zł
12 zł / m²

Działka Klebark Mały na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę na Wójtowej Roli. Sektor 2, działka nr 119. Na działce jest wybudowany domek murowany wraz ze schowkiem na narzędzia. Woda bieżąca jest podłączona (kranik jest poza domkiem). Prąd nie jest podłączony, jednak skrzynka podłączeniowa jest przy płocie. Na działce rosną: maliny, jeżyny, winogrona białe i ciemne, jabłoń, wiśnia, piwonie, truskawki, zioła wieloletnie, dużo roślin iglastych, róże, bez, krzewy ozdobne. Jest pergola, dająca cień w upalne dni, gdzie można grillować. Ponadt...

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.