Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, warmińsko-mazurskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

1836 działek na sprzedaż warmińsko-mazurskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1669) oraz niepowtarzające się oferty agencji (167).

Działka rekreacyjna Klebark Mały
Klebark Mały · Działka rekreacyjna · 302 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 000 zł
13 zł / m²

Działka Klebark Mały na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę ogrodową na działkach ogrodowych "Na Wójtowej Roli" w Klębarku Małym 3 km od Olsztyna.Działka jest spora o symetrycznym kształcie.Posiada drewnianą altankę,wyłożony chodniczek od wejścia,wodę i dużą ilość nasadzeń krzewów i drzew owocowych.Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny....

Działka rekreacyjna Wójtowo
Wójtowo · Działka rekreacyjna · 200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 500 zł
23 zł / m²

Działka Wójtowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam bardzo ładną działkę ogrodową wraz z altanką w kompleksie działek ogrodowych na Wójtowej Roli koło Olsztyna. Działka jest ogrodzona siatką, obsadzona drzewkami owocowymi i iglakami. Działka posiada dostęp do wody. Jest zadbana. Na działce znajduje się umeblowana altanka w stanie dobrym - metraż około 25 m2. Niestety nie posiadam zdjęć nieruchomości, ale w każdej chwili mogę podjechać z zainteresowaną osobą i pokazać działkę...

Działka rekreacyjna Elbląg Bielany
Elbląg Bielany · Działka rekreacyjna · 350 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 500 zł
13 zł / m²

Działka Elbląg Bielany na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjno-ogrodniczą na Bielanach o pow.350m2, Nr działki 168,dobry dojazd autobusem nr30. Na działce duża altanka murowana,drzewka owocowe oraz krzewy. Doprowadzona woda,możliwość podłączenia prądu. Sąsiedzi bardzo przyjazni ;) Więcej informacji pod nr.telefonu....

Działka rekreacyjna Szczytno
Szczytno · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 500 zł
15 zł / m²

Działka Szczytno na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę ogrodową położoną koło ul. Robotniczej na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego im. Jurand ze Spychowa. Na działce znajduje się murowany domek, woda, drzewa i krzewy owocowe oraz ozdobne, miejsce na ognisko, oczko wodne. Działka jest ogrodzona siatką....

Działka rekreacyjna Kętrzyn, ul. Gdańska
Kętrzyn, ul. Gdańska · Działka rekreacyjna · 500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 500 zł
9 zł / m²

Działka Kętrzyn na sprzedaż bezpośrednio
Witam, odstąpię ogródek działkowy położony przy ul. Gdańskiej w Kętrzynie. Wielkość ogródka około 5 arów, na którym znajdują się: - drewniana altanka, - składzik na narzędzia, - WC - dostęp do bieżącej wody. Działka jest uprawiana każdego roku z licznymi drzewkami i krzewami owocowymi (jabłonki, agrest, porzeczki, maliny). Powodem chęci odstąpienia działki jest niestety brak czasu na jej regularne uprawianie. Gorąco polecam rodzinne ogrody działkowe osobom, które chcą spędzić wolny cza...

Działka rolno-budowlana Klewno
Klewno · Działka rolno-budowlana · 902 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 999 zł
6 zł / m²

Działka Klewno na sprzedaż bezpośrednio
Klewno, działka rolno - budowlana nr 64. Pow. 902m2. ...

Działka rekreacyjna Kętrzyn, ul. Gdańska
Kętrzyn, ul. Gdańska · Działka rekreacyjna · 600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 000 zł
8 zł / m²

Działka Kętrzyn na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działke ogrodnicza przy ul Gdańskiej w ketrzynie...

Działka rekreacyjna Olsztyn
Olsztyn · Działka rekreacyjna · 448 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 000 zł
11 zł / m²

Działka Olsztyn na sprzedaż bezpośrednio
Witam mam do sprzedania działkę na wojtowej roli.dzialka znajduje się w drugim sektorze od głównej bramy blisko do przystanku autobusowego lub miejsce na samochód pod sama furtka Mili sąsiedzi. Serdecznie polecam w razie pytań proszę dzwonić....

Działka rekreacyjna Orzysz, ul. Słoneczna
Orzysz, ul. Słoneczna · Działka rekreacyjna · 350 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 000 zł
14 zł / m²

Działka Orzysz na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjną w miejscowości Orzysz na Mazurach (30 km do Giżycka , 30 km do Mikołajek ). Działka jest położona przy ulicy Słonecznej na terenie ogródków działkowych Zgoda około 200 m od drogi nr 16 do Ełku. Działka jest ogrodzona brak prądu( możliwość podłączenia) . 300m do jeziora Wierzbińskiego, 500m do plaży miejskiej....

Działka rekreacyjna Siemiany
Siemiany · Działka rekreacyjna · 400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 400 zł
14 zł / m²

Działka Siemiany na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Sprzedam kamping z miejscem na wyspie Bukowiec nad jeziorem Jeziorak. Miejsce opłacone do na cały rok. Posiana trawa na jesieni oraz pomost w trakcie budowy ze świerkowych pali....

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.