Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, śląskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

3114 działek na sprzedaż śląskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2875) oraz niepowtarzające się oferty agencji (239).

Działka inwestycyjna Szczyrk, ul. Beskidzka 14
Szczyrk, ul. Beskidzka · Działka inwestycyjna · 903 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 000 000 zł
5537 zł / m²

Działka Szczyrk na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dwa domy na jednej działce, usytuowane w ścisłym centrum Szczyrku obok Domu Handlowego Żylicą, przy głównej drodze (ul. Beskidzka - budynek przeznaczony na działalność gospodarczą + dwa wolnostojące obiekty handlowe, ul. Deptak nad Żylicą - budynek mieszkalny, który może służyć docelowo jako np. pensjonat).   Nie wyrażam zgody na kontakt Agencji Nieruchomości i Pośredników Nieruchomości. Oferta bezpośrednio od Właściciela nieruchomości.   ...

Działka inwestycyjna Katowice Śródmieście, ul. Juliusza Słowackiego
Katowice Śródmieście, ul. Juliusza Słowackiego · Działka inwestycyjna · 1600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
7 500 000 zł
4688 zł / m²

Działka Katowice Śródmieście na sprzedaż bezpośrednio
Jest projekt na budowę hotelu ok.6 000 m2 powierzchni użytkowej hotelu. Brak planu miejscowego, plan miejscowy w trakcie sporządzania. Przygotowana WZZiT pod zabudowę hotelową....

Działka budowlana Bytom Śródmieście, ul. dr. Józefa Rostka
Bytom Śródmieście, ul. dr. Józefa Rostka · Działka budowlana · 1330 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 500 000 zł
1880 zł / m²

Działka Bytom Śródmieście na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona w ścisłym centrum miasta pomiędzy ul. Józefczaka, Rostka i Wałową. 100 m. od Rynku i 300 m. od C.H. Agora. Na terenie działki w chwili obecnej znajduje się funkcjonujący plac targowy. Podana kwota jest ceną netto. FAKTURA VAT....

Działka inwestycyjna Mikołów
Mikołów · Działka inwestycyjna · 177 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
297 000 zł
1678 zł / m²

Działka Mikołów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam nieruchomość użytkową w samym Centrum Mikołowa. Nieruchomość sprzedaję wraz z projektem przebudowy i pozwoleniem na budowę. Obecnie nieruchomość zabudowana jest wymagającym remontu budynkiem, który był wykorzystywany na cele handlowe o powierzchni około 190 m2. Po przebudowie budynek może uzyskać powierzchnię do 275 m2. Powierzchnia działki wynosi 177m2 . Doskonała lokalizacja!!! Polecam!!! Kontakt bezpośrednio do właściciela....

Działka budowlana Sosnowiec, ul. Grenadierów
Sosnowiec, ul. Grenadierów · Działka budowlana · 530 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
795 000 zł
1500 zł / m²

Działka Sosnowiec na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana 530m2 inwestycyjna idealna pod sklep   ...

Działka inwestycyjna Częstochowa, ul. Wilsona 10
Częstochowa, ul. Wilsona · Działka inwestycyjna · 1952 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 800 000 zł
1434 zł / m²

Działka Częstochowa na sprzedaż bezpośrednio
Piękna unikatowa działka inwestycyjna z samym sercu Częstochowy przy ulicy Wilsona 10. Możliwość zabudowy do 11 kondygnacji. Przeznaczenie handlowo - usługowo- mieszkaniowe. CZ1C/00173070/6 numer księgi wieczystej Obecnie funkcjonuje parking. ...

Działka budowlana Katowice Śródmieście, ul. Raciborska
Katowice Śródmieście, ul. Raciborska · Działka budowlana · 805 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 100 000 zł
1366 zł / m²

Działka Katowice Śródmieście na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam niezabudowaną działkę budowlaną o powierzchni 805 m2 w centrum Katowic, przy ul. Raciborskiej, na przeciwko Akademii Sztuk Pięknych. Działka posiada projekt budowlany oraz ważne pozwolenie na budowę dla budynku wielorodzinnego, 5 kondygnacyjnego z częścią usługowo handlową w parterze i garażem podziemnym (PUM 2500 m2). Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny . Jesteśmy zainteresowani również wejściem w spółkę w ramach realizacji powyższego projektu....

Działka inwestycyjna Katowice Kostuchna, ul. Żarnowcowa
Katowice Kostuchna, ul. Żarnowcowa · Działka inwestycyjna · 750 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 000 000 zł
1333 zł / m²

Działka Katowice Kostuchna na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę inwestycyjną budowlaną o powierzchni 750 m2 wymiary 31mx24m w Katowicach-Kostuchnie ul. Żarnowcowa , działka posiada kategorię do prowadzenia malej działalności gospodarczej powierzchnia równa płaska ,jest uzbrojona w media;woda,prąd,kanalizacja ściekowa,deszczowa,gaz, własną drogę dojazdową ,przód działki posiada wykonaną podbudowę pod parking o wymiarach 31mx7m o nacisku do 40 ton,posiada przygotowany fundament pod bramę wjazdową,z dwóch stron jest ogrodzona ,usytuowana w spok...

Działka budowlana Będzin
Będzin · Działka budowlana · 700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
800 000 zł
1143 zł / m²

Działka Będzin na sprzedaż bezpośrednio
Bardzo atrakcyjna nieruchomość wraz z parcelą w centrum Będzina. Kontakt: tel....

Działka inwestycyjna Szczyrk, ul. Turystyczna 6
Szczyrk, ul. Turystyczna · Działka inwestycyjna · 490 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
490 000 zł
1000 zł / m²

Działka Szczyrk na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę inwestycyjno/budowlaną przy ulicy Turystycznej 6, usytuowaną w ścisłym centrum Szczyrku (na przeciwko POLOmarket). Działka jest zaopatrzona we wszystkie media i posiada zgodę na zabudowę. Oferta bezpośrednio od Właściciela nieruchomości....

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.