Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, śląskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

3124 działek na sprzedaż śląskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2942) oraz niepowtarzające się oferty agencji (182).

Działka Biała Wielka
Biała Wielka · Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
149 000 zł

Działka Biała Wielka na sprzedaż
NA SPRZEDAŻ dwie działki o łącznej powierzchni ponad 3.200 m2 zabudowane budynkiem z 2012 roku, przeznaczonym na prowadzenie domu seniora. Nieruchomość w planie zagospodarowania przestrzennego jest przeznaczona jako teren usług zdrowia i pomocy społecznej. Druga działka teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami. Działka stwarza możliwości znacznej rozbudowy ośrodka. Lokal użytkowy położony w miejscowości Biała Wielka, województwo Śląskie, powiat częstochowski. Przeznaczenie: dom...

Działka inwestycyjna Wanaty
Wanaty · Działka inwestycyjna · 928000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
500 000 zł
1 zł / m²

Działka Wanaty na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę inwestycyjną w Wanatach/k.Częstochowy. Bezpośredni zjazd z trasy DK-1. Działka jest uzbrojona...

Działka rolna Stary Koniecpol
Stary Koniecpol · Działka rolna · 28600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
30 000 zł
1 zł / m²

Działka Stary Koniecpol na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam w całości lub w częściach gospodarstwo rolne składające się z kilku działek rolnych i łąk w sumie 1,6 ha przeliczeniowego + dodatkowo budynek mieszkalno-gospodarczy. 1. Nr dz. 298  pow. fizyczna0,66  powierzchnia przeliczeniowa 0,232 ha 2. Nr dz. 401 pow. fizyczna 0,18 powierzchnia przeliczeniowa 0,096 ha 3. Nr dz. 474  pow. Fizyczna 0,08 powierzchnia przeliczeniowa 0,012 ha 4. Nr dz. 1204  pow. fizyczna 0,81 powierzchnia przeliczeniowa 0,702 ha 5. Nr dz. 1424  pow. fizyczna 0,39 p...

Działka rolna Rębielice Szlacheckie
Rębielice Szlacheckie · Działka rolna · 10220 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
15 000 zł
1 zł / m²

Działka Rębielice Szlacheckie na sprzedaż bezpośrednio
Rębielice szlacheckie gmina lipie powiat kłobuck numery działek 300 426 766 798/2 871 wiecej informacji pod tel ...

Działka rolno-budowlana Opatów
Opatów · Działka rolno-budowlana · 7000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
17 000 zł
2 zł / m²

Działka Opatów na sprzedaż bezpośrednio
Działka-pole w miejscowości opatów o szer 16 m,dojazd od drogi asfaltowej ok 70 m, szerokość drogi dojazdowej 3,2 m,trochę pole reszta łąka,zapraszam do obejrzenia....

Działka rolna Mirów
Mirów · Działka rolna · 30000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
2 zł / m²

Działka Mirów na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolna, o pow. prawie 3ha, położona w miejscowości Mirów na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej przy głównej drodze dojazdowej do wsi od strony Myszkowa....

Działka rolna Pieńki Szczepockie
Pieńki Szczepockie · Działka rolna · 15000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
2 zł / m²

Działka Pieńki Szczepockie na sprzedaż bezpośrednio
Witam Sprzedam grunt orny świetnie nadający się pod zabudowę. Szczegółowe informację udzielę telefonicznie. Jeśli nie odbieram proszę o pozostawienie wiadomość sms. Zapraszam...

Działka rolna Wojsławice
Wojsławice · Działka rolna · 5900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
12 700 zł
2 zł / m²

Działka Wojsławice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolna o powierzchni 5900 m2 dojazd z dwóch stron działki więcej informacji pod tel...

Działka rolna Zarębice
Zarębice · Działka rolna · 12880 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
27 000 zł
2 zł / m²

Działka Zarębice na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka rolna idealna na potrzeby KRUS. Działka zlokalizowana we wsi Zarębice ok 35km od Częstochowy. Wymiary działki: dł. 920m, szer. 14m Działka o wysokiej klasie gruntów, idealnie nadająca się na potrzeby produkcji rolnej. Cały czas uprawiana - w związku z tym jej właścicielowi przysługuje prawo do dopłat bezpośrednich z EU. Plan Zagospodarowania Przestrzennego definiuje ten teren: R02 - tereny rolnicze - przestrzeń produkcyjna ZU/R - teremy rolnicze w tym użytki ...

Działka rolna Turów
Turów · Działka rolna · 9830 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
18 000 zł
2 zł / m²

Działka Turów na sprzedaż bezpośrednio
Teren rolny bez prawa zabudowy w miejscowosci Turow kolo Czestochowy. Dzialka nr 18. Prosze o kontakt telefoniczny   ....

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.