Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Kolejność wyświetlania ogłoszeń:
Od najnowszych
Cena rosnąco
Cena malejąco
Cena za m2 rosnąco
Cena za m2 malejąco
Powierzchnia działki rosnąco
Powierzchnia działki malejąco

Działki, śląskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

2770 działek na sprzedaż śląskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2490) oraz niepowtarzające się oferty agencji (280).

Działka inwestycyjna Wanaty
Wanaty · Działka inwestycyjna · 928000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
500 000 zł
1 zł / m²

Działka Wanaty na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę inwestycyjną w Wanatach/k.Częstochowy. Bezpośredni zjazd z trasy DK-1. Działka jest uzbrojona...

Działka inwestycyjna Kaczyce
Kaczyce · Działka inwestycyjna · 380000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
8 900 000 zł
23 zł / m²

Działka Kaczyce na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam bezpośrednio działkę/działki komercyjno / przemysłowe o łącznej powierzchni 38 ha, możliwość sprzedaży na części, dobra lokalizacja , brak sąsiedztwa budynków mieszkalnych, dojazd asfaltowy, media w drodze. Doskonała lokalizacja na fabrykę, magazyny, firmy logistyczne, parkingi itp. Jedyna taka powierzchnia w całości na tym terenie. Lokalizacja Śląsk - Kaczyce ....

Działka budowlana Kozy Małe Kozy
Kozy Małe Kozy · Działka budowlana · 329000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
180 000 zł
1 zł / m²

Działka Kozy Małe Kozy na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 32,9 ha. Działka znajduje się w Bielsko-Bialej, gmina Kozy Małe . Więcej informacji w kontakcie telefonicznym. Polecam...

Działka inwestycyjna Krasice
Krasice · Działka inwestycyjna · 140000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 400 000 zł
10 zł / m²

Działka Krasice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę pod inwestycję o powierzchni 14 ha w miejscowości Krasice, gm. Mstów, okolice Częstochowy, śląskie....

Działka rolna Dąbek
Dąbek · Działka rolna · 122295 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
330 000 zł
3 zł / m²

Działka Dąbek na sprzedaż bezpośrednio
Działka 12.23ha m. Dąbrowa Zielona obok las i rzeka Cała powierzchnia w jednym kawałku. W północno-wschodniej części działki na. powierzchni około 2 ha starorzecze które przy chęci użytkowania tego obszaru jako rolniczego (do koszenia) należało by zrównać. Ta część jest mokra. Cała reszta jest sucha, płaska i aktualnie uprawiana jako łąka koszona. W tym roku zakończył się mój program z ARIMR więc nowonabywca może od tego roku już złożyć kontynuację programu lub inny nowy wniosek na siebie. ...

Działka leśna Chruszczobród-Piaski Borowiec
Chruszczobród-Piaski Borowiec · Działka leśna · 120000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
800 000 zł
7 zł / m²

Działka Chruszczobród-Piaski Borowiec na sprzedaż bezpośrednio
Posiadam do sprzedaży nieruchomość leśno-rolną o łącznej powierzchni 12ha 1235m2 z prawem zabudowy [na mapie obszar zaznaczony jako J9Mn km4 o powierzchni około 6000m2]. Nieruchomość ta posiada plan zagospodarowania przestrzennego, który jest dostępny na stronie internetowej Urzędu w Łazach. W skład nieruchomości wchodzą działki o nr 363,364/6,358,362,360/4 jako całość oraz działka o nr 387 o pow. ok. 1500m2 w bezpośredniej bliskości. Przez nieruchomość przebiega rzeka Mitręga nad którą znajdują...

Działka inwestycyjna Orzesze
Orzesze · Działka inwestycyjna · 100000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 500 000 zł
45 zł / m²

Działka Orzesze na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam tanio działki inwestycyjne w strefie przemysłowej w Orzeszu, o powierzchni ponad 10 ha z możliwością powiększenia do 60 ha. Działki posiadają jednego właściciela, regularne kształty, możliwy jest dowolny ich podział oraz łączenie, dzięki czemu można dopasować teren do konkretnej inwestycji. Działki znajdują się w idealnym położeniu, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej 81 Katowice - Wisła, a także 10 km od autostrady A1 węzeł Żory. Największe miasta aglomeracji śląskiej znajdują si...

Działka rolna Starokrzepice, ul. Oleska
Starokrzepice, ul. Oleska · Działka rolna · 87000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
350 000 zł
4 zł / m²

Działka Starokrzepice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunt rolny (8,7 ha), na którym dodatkowo znajdują się: stary dom murowany, zabudowania gospodarcze i obory, stodoła, 90-letni las (15 a). Woda w drodze. W projekcie na tym terenie jest budowa elementu farmy wiatrowej. Dodatkowo istnieje możliwość kupna 2 działek budowlanych (17 a) szerokich na 30 m. Cena: 90 000 zł (53 zł za m2) za 1 działkę....

Działka rolno-budowlana Gliwice Ostropa
Gliwice Ostropa · Działka rolno-budowlana · 80000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 200 000 zł
15 zł / m²

Działka Gliwice Ostropa na sprzedaż bezpośrednio
Ostatnie możliwości nabycia inwestycyjnie ziemi rolnej nie będąc rolnikiem do 31 grudnia 2015! Od stycznia nowe regulacje. Sprzedam atrakcyjnie zlokalizowane pola w Gliwicach, Ostropie (w całości w granicy administracyjnej miasta) o powierzchni ok. 8 ha. Graniczący z autostradą A4 gdzie ok. 2,5 ha przeznaczone jest w aktualnym planie zagospodarowania przestrzennego pod tereny usługowo-produkcyjne. Pozostała częśc to rola z mozliwością zabudowy związanej z produkcja rolną....

Działka inwestycyjna Sosnowiec
Sosnowiec · Działka inwestycyjna · 78000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
12 000 000 zł
154 zł / m²

Działka Sosnowiec na sprzedaż bezpośrednio
Teren inwestycyjny/przemysłowy, 78 tys m2 - 154zl/m2 Do sprzedania teren inwestycyjno - przemysłowy. Hale produkcyjne z suwnicami, biurowiec i budynek socjalny na terenie obiektu. Obiekt posiadający najemców, dochodowy. W pełni uzbrojony (gaz, prąd z dużym przydziałem mocy, woda, kanalizacja). W dużej części utwardzony, z infrastrukturą drogową. Ogrodzony. Teren znajduje się przy głównej drodze krajowej. Cena 154zł/m2...

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.