Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, śląskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

3111 działek na sprzedaż śląskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2928) oraz niepowtarzające się oferty agencji (183).

Działka rekreacyjna Zawiercie Zuzanka, ul. Wojska Polskiego 1
Zawiercie Zuzanka, ul. Wojska Polskiego · Działka rekreacyjna · 400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 000 zł
10 zł / m²

Działka Zawiercie Zuzanka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dzialke ROD w zawierciu o pow 400m ...

Działka leśna Przybynów
Przybynów · Działka leśna · 952 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 760 zł
5 zł / m²

Działka Przybynów na sprzedaż bezpośrednio
Las nr.działki 931 ta działka łączy się z działką nr.1266 (pokazana w kolejnym moim ogłoszeniu) rozdzielona była kolejką wąskotorową i dlatego są dwa nr. działek , położenie w granicach Przybynów-Ostrów...

Działka rekreacyjna Racibórz, ul. Opawska
Racibórz, ul. Opawska · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 000 zł
17 zł / m²

Działka Racibórz na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjną Tulipany 9 w Raciborzu na ul.Opawskiej. Na działce znajduje się przyczepa kempingowa pełniąca role altany. Jest część uprawna oraz drzewa owocowe,krzewy i tuje. Woda w granicy działki.Istnieje możliwość podłączenia prądu....

Działka rekreacyjna Ruda Śląska
Ruda Śląska · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 000 zł
17 zł / m²

Działka Ruda Śląska na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ogródek działkowy położony w Rudzie Śląskiej - 300m2. Wygodny dojazd autem od strony dzielnicy Bykowiny jak i Kochlowic - okolice średniowiecznego gródka, z dala od ruchliwej drogi. Ogródek wykarczowany do zagospodarowania według uznania. Na działce nie ma prądu i wody. Za ogrodzeniem znajduje się źródełko, z którego można czerpać wodę do podlewania. Aktualnie prąd generowany jest z akumulatora. Więcej informacji udzielę telefonicznie....

Działka rekreacyjna Gliwice Wójtowa Wieś, ul. Ku Dołom
Gliwice Wójtowa Wieś, ul. Ku Dołom · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 500 zł
18 zł / m²

Działka Gliwice Wójtowa Wieś na sprzedaż bezpośrednio
Śliczny ogródek działkowy z domkiem, niedaleko od centrum, 300m2 kwiatów i zieleni, z dala od zgiełku miasta. ...

Działka rekreacyjna Sosnowiec
Sosnowiec · Działka rekreacyjna · 251 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
6 000 zł
24 zł / m²

Działka Sosnowiec na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Sprzedam działkę w ładnym stanie. Na działce drzewa , krzewy oraz drewniana altanka . Na działce jest woda lecz prądu brak . Więcej info pod numerem telefonu...

Działka rekreacyjna Siemianowice Śląskie, ul. Katowicka 54
Siemianowice Śląskie, ul. Katowicka · Działka rekreacyjna · 290 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
6 200 zł
21 zł / m²

Działka Siemianowice Śląskie na sprzedaż bezpośrednio
Ogródek w ROD "Laura" w Siemianowicach Śląskich. ul. Katowicka woda na działce, bez altany, świeżo uporządkowana działka nr 54 cena do uzgodnienia Proszę o kontakt telefoniczny. ...

Działka rekreacyjna Jaśkowice
Jaśkowice · Działka rekreacyjna · 150 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
6 500 zł
43 zł / m²

Działka Jaśkowice na sprzedaż bezpośrednio
Witam Na sprzedaż działka rekreacyjna Na działce poprowadzona woda, działka ogrodzona. Duża drewniana altana wraz z wyposażeniem Na działce 4 drzewa owocowe. Więcej informacji telefonicznie....

Działka rekreacyjna Częstochowa Stradom, ul. Gronowa
Częstochowa Stradom, ul. Gronowa · Działka rekreacyjna · 400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
7 000 zł
18 zł / m²

Działka Częstochowa Stradom na sprzedaż bezpośrednio
Witam Mam do sprzedania piękna działkę rekreacyjną o powierzchni 400m2 mieszczącą się przy ul.Gronowej. Świetne miejsce aby wybudować domek letniskowy. Cena: 7000zł Po więcej informacji proszę dzwonić....

Działka rekreacyjna Będzin Górki Małobądzkie, ul. Piłsudskiego
Będzin Górki Małobądzkie, ul. Piłsudskiego · Działka rekreacyjna · 466 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
7 000 zł
15 zł / m²

Działka Będzin Górki Małobądzkie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ogród działkowy (numer 1139 i 1140) na terenie ROD "Wypoczynek" w Będzinie. Działka posiada dostęp do wody i prądu, ogrodowy grill, WC, dekoracyjne oczko wodne, drewniana altanka. Powierzchnia to 466 m2. Znajduje się przy głównej alei ogrodu, w miejscu oddalonym od drogi szybkiego ruchu....

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.