Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, śląskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

3172 działek na sprzedaż śląskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2908) oraz niepowtarzające się oferty agencji (264).

Działka rekreacyjna Gliwice
Gliwice · Działka rekreacyjna · 215 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 000 zł
19 zł / m²

Działka Gliwice na sprzedaż bezpośrednio
Witam mam do sprzedania dzialkę rekreacyjną w gliwicach w stanie takim jak na zdjęciu woda jest na dzialcę cena do negocjacji...

Zawiercie Zuzanka, ul. Wojska Polskiego · Działka rekreacyjna · 400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 000 zł
10 zł / m²

Działka Zawiercie Zuzanka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dzialke ROD w zawierciu o pow 400m ...

Działka rekreacyjna Gliwice Kopernik, ul. Toszecka
Gliwice Kopernik, ul. Toszecka · Działka rekreacyjna · 340 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 000 zł
12 zł / m²

Działka Gliwice Kopernik na sprzedaż bezpośrednio
Przedmiotem sprzedaży jest odstępne za nasadzenia i przeniesienie prawa dzierżawy za ogródek działkowy na osiedlu Kopernika w Gliwicach. Działka ma ok 350 metrów. Działka została ogrodzona 1 rok temu. Cały teren pokryty jest świeżo zasadzoną trawą . Na działce rosną drzewa : wiśnia, śliwka, orzechy laskowe. Działka jest czysta przygotowana do dalszego zagospodarowania. Wiata jest w trakcie budowy. Ławka jest również w trakcie wykonania projektu. Woda-na terenie działki są 2 studnie do odświeże...

Iwanowice Duże · Działka leśna · 700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 000 zł
7 zł / m²

Działka Iwanowice Duże na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam las 7 arów las brzozowy usytuowany blisko drogi krajowej w kierunku Krzepic...

Działka rekreacyjna Racibórz, ul. Opawska
Racibórz, ul. Opawska · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 000 zł
17 zł / m²

Działka Racibórz na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjną Tulipany 9 w Raciborzu na ul.Opawskiej. Na działce znajduje się przyczepa kempingowa pełniąca role altany. Jest część uprawna oraz drzewa owocowe,krzewy i tuje. Woda w granicy działki.Istnieje możliwość podłączenia prądu....

Działka leśna Przybynów
Przybynów · Działka leśna · 952 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 000 zł
5 zł / m²

Działka Przybynów na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania trzy działki leśne w miejscowości Przybynów: 1) Działka nr 931. Wymiary: ok 6m x 160m. 952m2. Klasa ziemi VI. Cena 5000 zł. 2) Działka nr 1266. Wymiary: ok 6m x 388m. 2328m2. Klasa ziemi VI. Cena 12000zł. 3) Działka nr 1383. Wymiary: ok 14m 352m. 4924m2 . Klasa ziemi VI. Cena 23000zł. W przypadku zakupu wszystkich działek możliwość uzyskania korzystniejszej oferty....

Działka rekreacyjna Częstochowa Trzech Wieszczów, ul. Kusocińskiego 151
Częstochowa Trzech Wieszczów, ul. Kusocińskiego · Działka rekreacyjna · 504 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 000 zł
10 zł / m²

Działka Częstochowa Trzech Wieszczów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjną, położoną na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego SARENKA II w Częstochowie, przy ul. Kusocińskiego 151/161. ROD Sarenka II jest znakomicie położony, z dala od zabudowy miejskiej, w połowie drogi między ulicami Załogi i Bór. Sama działka jest niezagospodarowana, posiada przyłącze wody i prądu 220V wyprowadzone na jej terenie. Na zdjęciu działka zaznaczona jest czerwoną kropką....

Działka rekreacyjna Gliwice Trynek, ul. Rybnicka
Gliwice Trynek, ul. Rybnicka · Działka rekreacyjna · 400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 200 zł
13 zł / m²

Działka Gliwice Trynek na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę o pow. ok 400 m2. na terenie R.O.D. "ŚWIT" Gliwice- Trynek. Działki te znajdują się obok ul. Rybnickiej w Gliwicach. Na działce jest drewniana altanka, ubikacja, stół i krzesła, drzewka owocowe: grusza , jabłoń, śliwa, wiśnia. Wspaniale nadaje się na wypoczynek z dziećmi ze względu na brak upraw i bardzo duży niezagospodarowany trawnik. Bardzo dobrze usytuowana ze względu na komunikację miejską. Nieopodal sklepy, przystanek autobusowy. Woda na działce....

Działka rekreacyjna Sosnowiec Pogoń, ul. Czerwonego Krzyża
Sosnowiec Pogoń, ul. Czerwonego Krzyża · Działka rekreacyjna · 310 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
6 000 zł
19 zł / m²

Działka Sosnowiec Pogoń na sprzedaż bezpośrednio
SPRZEDAM DZIAŁKĘ OGRODOWĄ / REKREACYJNĄ W SOSNOWCU UL. CZERWONEGO KRZYŻA DZIELNICA POGOŃ. Możliwa zamiana na działkę tego samego typu na ulicy Gwiezdnej w Zagórzu zlokalizowanej na terenie ogrodów działkowych....

Siemianowice Śląskie, ul. Katowicka · Działka rekreacyjna · 290 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
6 200 zł
21 zł / m²

Działka Siemianowice Śląskie na sprzedaż bezpośrednio
Ogródek w ROD "Laura" w Siemianowicach Śląskich. ul. Katowicka woda na działce, bez altany, świeżo uporządkowana działka nr 54 cena do uzgodnienia Proszę o kontakt telefoniczny. ...

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.