Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, śląskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

3158 działek na sprzedaż śląskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2962) oraz niepowtarzające się oferty agencji (196).

Działka rekreacyjna Zawiercie Zuzanka, ul. Wojska Polskiego 1
Zawiercie Zuzanka, ul. Wojska Polskiego · Działka rekreacyjna · 400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 000 zł
10 zł / m²

Działka Zawiercie Zuzanka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dzialke ROD w zawierciu o pow 400m ...

Działka leśna Iwanowice Duże
Iwanowice Duże · Działka leśna · 700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 000 zł
7 zł / m²

Działka Iwanowice Duże na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam las 7 arów las brzozowy usytuowany blisko drogi krajowej w kierunku Krzepic...

Działka rekreacyjna Racibórz, ul. Opawska
Racibórz, ul. Opawska · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 000 zł
17 zł / m²

Działka Racibórz na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjną Tulipany 9 w Raciborzu na ul.Opawskiej. Na działce znajduje się przyczepa kempingowa pełniąca role altany. Jest część uprawna oraz drzewa owocowe,krzewy i tuje. Woda w granicy działki.Istnieje możliwość podłączenia prądu....

Działka leśna Przybynów
Przybynów · Działka leśna · 952 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 000 zł
5 zł / m²

Działka Przybynów na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania trzy działki leśne w miejscowości Przybynów: 1) Działka nr 931. Wymiary: ok 6m x 160m. 952m2. Klasa ziemi VI. Cena 5000 zł. 2) Działka nr 1266. Wymiary: ok 6m x 388m. 2328m2. Klasa ziemi VI. Cena 12000zł. 3) Działka nr 1383. Wymiary: ok 14m 352m. 4924m2 . Klasa ziemi VI. Cena 23000zł. W przypadku zakupu wszystkich działek możliwość uzyskania korzystniejszej oferty....

Działka rekreacyjna Gliwice Wójtowa Wieś, ul. Ku Dołom
Gliwice Wójtowa Wieś, ul. Ku Dołom · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 500 zł
18 zł / m²

Działka Gliwice Wójtowa Wieś na sprzedaż bezpośrednio
Śliczny ogródek działkowy z domkiem, niedaleko od centrum, 300m2 kwiatów i zieleni, z dala od zgiełku miasta. ...

Działka rekreacyjna Siemianowice Śląskie, ul. Katowicka 54
Siemianowice Śląskie, ul. Katowicka · Działka rekreacyjna · 290 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
6 200 zł
21 zł / m²

Działka Siemianowice Śląskie na sprzedaż bezpośrednio
Ogródek w ROD "Laura" w Siemianowicach Śląskich. ul. Katowicka woda na działce, bez altany, świeżo uporządkowana działka nr 54 cena do uzgodnienia Proszę o kontakt telefoniczny. ...

Działka rekreacyjna Jaśkowice
Jaśkowice · Działka rekreacyjna · 150 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
6 500 zł
43 zł / m²

Działka Jaśkowice na sprzedaż bezpośrednio
Witam Na sprzedaż działka rekreacyjna Na działce poprowadzona woda, działka ogrodzona. Duża drewniana altana wraz z wyposażeniem Na działce 4 drzewa owocowe. Więcej informacji telefonicznie....

Działka rekreacyjna Częstochowa Stradom, ul. Gronowa
Częstochowa Stradom, ul. Gronowa · Działka rekreacyjna · 400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
7 000 zł
18 zł / m²

Działka Częstochowa Stradom na sprzedaż bezpośrednio
Witam Mam do sprzedania piękna działkę rekreacyjną o powierzchni 400m2 mieszczącą się przy ul.Gronowej. Świetne miejsce aby wybudować domek letniskowy. Cena: 7000zł Po więcej informacji proszę dzwonić....

Działka rekreacyjna Pyskowice, ul. Czereśniowa
Pyskowice, ul. Czereśniowa · Działka rekreacyjna · 264 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
7 200 zł
27 zł / m²

Działka Pyskowice na sprzedaż bezpośrednio
DZIAŁKA w ogrodzie ,,Konwalia" przy ul. Czereśniowej w Pyskowicach (przy starej stacji). Powierzchnia 264m kw. Działka ogrodzona z altaną, bieżąca wodą i oświetleniem. Przekopana i nawieziona obornikiem. Uprawiana od wielu lat. Kontakt telefonicznypod nr. telefonu podanym w ogłoszeniu....

Działka rekreacyjna Częstochowa Wrzosowiak
Częstochowa Wrzosowiak · Działka rekreacyjna · 600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
7 500 zł
13 zł / m²

Działka Częstochowa Wrzosowiak na sprzedaż bezpośrednio
Dzialka jest uzbrojona woda , prąd elektryczny do zagospodarowania według swoich potrzeb wielkość działki 600m kwadratowych ogród działkowy przyjaźń sabinow stradom...

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.