Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, świętokrzyskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

1334 działek na sprzedaż świętokrzyskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1331) oraz niepowtarzające się oferty agencji (3).

Działka rolno-budowlana Węgleszyn-Ogrody
Węgleszyn-Ogrody · Działka rolno-budowlana · 130000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł

Działka Węgleszyn-Ogrody na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę położoną w Węgleszyn- ogrody gmina Oksa Najwyższa I klasa gruntu...

Dzierzgów · Działka leśna · 29800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
36 000 zł
1 zł / m²

Działka Dzierzgów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam tanio działke leśną we wsi Dzierzgów,powiat Wloszczowa ,nr ewidencyjny 1149/2,dzewostan sosnowy w wieku 20 lat,działka w kształcie prostokąta z dobrym dojazdem drogą gminną utwardzoną, Istnieje możliwość dokupienia działek sąsiednich o łącznej pow. ok.9 ha.Więcej informacji udziele telefonicznie....

Marianów · Działka rolna · 7100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
10 500 zł
1 zł / m²

Działka Marianów na sprzedaż bezpośrednio
Działka 7100 m2 położona we wsi Marianów pow Opatowski. Działka znajduje się przy szosie, numer działki 202. Więcej informacji pod numerem telefonu. ...

Sydzyna · Działka rolna · 27700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
1 zł / m²

Działka Sydzyna na sprzedaż bezpośrednio
Łaka nr dziąlki 84 o pow. 1,08 połozona Sydzyna ,gm. Rytwiany, pow. Staszów , obreb 8 łaka nr działki 58 o pow. 0,71 połozona w Sydzynie, gm. Rytwiany, pow. Staszów, obreb 8 grunty rolne , nr działki 603 o pow. 0,97 połozone w Podlesie, gm Olesnica, pow. Staszów, obreb 12...

Działka budowlana Sieradowice-Parcele
Sieradowice-Parcele · Działka budowlana · 150000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
1 zł / m²

Działka Sieradowice-Parcele na sprzedaż bezpośrednio
Witam mam na sprzedaż działkę budowlaną w zacisznym miejscu , świeże powietrze lasy góry wszystko co najlepsze na łonie natury . Działka znajduje się 30 km od Kielc ,5 km od Bodzentyna najbliższego miasteczka . W razie pytań proszę dzwonić...

Sobowice · Działka rolna · 10569 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
13 000 zł
1 zł / m²

Działka Sobowice na sprzedaż bezpośrednio
Łąka położona w dorzeczu rzeki Nida o numerze ewidencyjnym:260201_2.0019.437, droga dojazdowa publiczna...

Węgleszyn · Działka rolna · 13500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
17 500 zł
1 zł / m²

Działka Węgleszyn na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam łąkę w powiecie Jędrzejów gmina Oksa ( woj.świętokrzyskie ) o powierzchni 1,35 ha. (błąd w gornym opisie bez możliwości zmiany). Działka ta znajduje się przy głównej drodze w miejscowości Węgleszyn. Posiada uregulowany stan prawny.Polecam....

Węgleszyn · Działka rolna · 9900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
10 500 zł
1 zł / m²

Działka Węgleszyn na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Sprzedam łąkę znajdującą się w miejscowości Węgleszyn, około 0,5km od cmentarza w stronę Węgleszyn Dębina. Łąka ta ma powierzchnię 0.99ha. Cena za łąkę 10 500zł do negocjacji....

Staw Kunowski · Działka rolna · 28900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
28 000 zł
1 zł / m²

Działka Staw Kunowski na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ziemie rolną, łąki trwałe IV i V klasa położone w miejscowości Staw Kunowski....

Pilczyca · Działka rolna · 7200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
8 900 zł
1 zł / m²

Działka Pilczyca na sprzedaż bezpośrednio
Pilczyca działka przy drodze z kościoła na cmentarz po prawej stronie...

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.