Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Kolejność wyświetlania ogłoszeń:
Od najnowszych
Cena rosnąco
Cena malejąco
Cena za m2 rosnąco
Cena za m2 malejąco
Powierzchnia działki rosnąco
Powierzchnia działki malejąco

Działki, świętokrzyskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

1380 działek na sprzedaż świętokrzyskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1373) oraz niepowtarzające się oferty agencji (7).

Działka budowlana Pińczów
Pińczów · Działka budowlana · 383361 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
17 679 600 zł
46 zł / m²

Działka Pińczów na sprzedaż bezpośrednio
Nieruchomość obejmuje grunty o pow. 383361 m2 (ponad 38 ha) oraz 34 budynki o powierzchni ponad 12 tys. m2 oraz czynna kopalnię kamienia z koncesją. Budynki są produkcyjne, magazynowe, garażowe, administracyjno-biurowe i socjalne oraz stajnia dla koni. Ponadto stacja transformatorowa 15kV, własne ujęcie wody i hydrofornia. Nieruchomość leży bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej. Cena to 4 000 000 Euro w ogłoszeniu cena podana orientacyjnie po przeliczeniu na PLN według aktualnego kursu walut....

Karsy · Działka rolna · 172400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
380 000 zł
2 zł / m²

Działka Karsy na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolna o powierzchni 17,24 ha, tym 0,90 ha lasu. 25 km od Kielc...

Działka budowlana Sieradowice-Parcele
Sieradowice-Parcele · Działka budowlana · 150000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
1 zł / m²

Działka Sieradowice-Parcele na sprzedaż bezpośrednio
Witam mam na sprzedaż działkę budowlaną w zacisznym miejscu , świeże powietrze lasy góry wszystko co najlepsze na łonie natury . Działka znajduje się 30 km od Kielc ,5 km od Bodzentyna najbliższego miasteczka . W razie pytań proszę dzwonić...

Działka rolno-budowlana Lipiny
Lipiny · Działka rolno-budowlana · 150000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
900 000 zł
6 zł / m²

Działka Lipiny na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania 4 działki budowlane w miejscowości Lipiny gmina Raków o łącznej powierzchni 150 000m2. Posiadłość położona jest przy trasie Staszów - Łagów - Kielce. Dodatkowe informacje: - bliskie podłączenie bieżącej wody, - przez działkę przebiega linia energetyczna i telefoniczna, - przy działce znajduje się przystanek autobusowy, - działka posiada grunty budowlane, orne oraz las, - możliwość dowolnego zagospodarowania terenu, - możliwość sprawdzenia gruntów do działalności fotow...

Działka rolno-budowlana Węgleszyn-Ogrody
Węgleszyn-Ogrody · Działka rolno-budowlana · 130000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł

Działka Węgleszyn-Ogrody na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę położoną w Węgleszyn- ogrody gmina Oksa Najwyższa I klasa gruntu...

Działka inwestycyjna Mikułowice
Mikułowice · Działka inwestycyjna · 108000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 500 000 zł
23 zł / m²

Działka Mikułowice na sprzedaż bezpośrednio
Oferta sprzedaży działki nr 158/30 i 161 Mikułowice, gmina Busko-Zdrój - nieruchomość aktualnie rolna przeznaczenie nieruchomości; przemysłowo - logistyczno - usługowe lokalizacja: świętokrzyskie, powiat: buski, gmina Busko-Zdrój, miejscowość: Mikułowice 2 km do centrum Buska-Zdroju, 42 km do Kielc, 89 km do Krakowa, 70 km do Tarnowa Powierzchnia działek: działka 158/30-10,5 ha., działka 161- 0,30 ha Dojazd: bezpośredni zjazd z drogi krajowej DK73 lub drogą gminną asfaltową od strony działk...

Działka rolna Osiny
Osiny · Działka rolna · 107397 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
2 zł / m²

Działka Osiny na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działki rolne (nr 314/1, 657, 739, 742, 316, 317/1, 399/1, 313, AM-1, obręb 009, Osiny) o powierzchni łącznej 10,7397 ha położone w miejscowości Osiny, gmina Pierzchnica, powiat kielecki, województwo świętokrzyskie. Działki 313, 657 mają bezpośredni dostęp do drogi publicznej od strony Pierzchnicy, natomiast działki nr 316 i 739 mają dostęp do drogi publicznej w Osinach. W ewidencji gruntów i budynków działki oznaczone są jako grunty orne klasy RIVa, RIVb, RV, grunty zadrzewione, lasy....

Raków · Działka leśna · 100000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
380 000 zł
4 zł / m²

Działka Raków na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ponad 10 ha lasu w woj. świętokrzyskim zlokalizowane na kilku działkach w różnych miejscowościach. Niektóre działki są z dopłatami z ARiMR....

Działka siedliskowa Smyków Lipica
Smyków Lipica · Działka siedliskowa · 87600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
359 000 zł
4 zł / m²

Działka Smyków Lipica na sprzedaż bezpośrednio
Oferta bez pośredników. Enklawa leśna z dala od siedzib ludzkich (oprócz jednego domu letniskowego na sąsiedniej działce), w niedalekiej odległości od Kielc. Cisza, spokój, brak ludzi, dużo zwierzyny leśnej saren, danieli, łosi (zjadły mi młodnik olszynowy:). Niedaleko niewielki leśny zbiornik wodny. Na działce stare siedlisko wykazane na mapie do celów projektów (aktualna mapa wykonana przez geodetę) jako budynek mieszkalny i drugi budynek gospodarczy w ruinie. Idealne miejsce na: - stadn...

Działka leśna Szymanówka
Szymanówka · Działka leśna · 81900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
350 000 zł
4 zł / m²

Działka Szymanówka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dwie sąsiadujące ze sobą działki o łącznej powierzchni 8,19 ha, stanowiące las (głównie 50cio letni), oraz działkę budowlaną, położone przy drodze krajowej nr. 74 (odcinek Annopol-Bałtówka) z dwoma legalnymi zjazdami ( na kilometrze 170+185 oraz 170+090). Działka idealna pod inwestycje.W sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne. Cena podlega negocjacji....

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.