Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Kolejność wyświetlania ogłoszeń:
Od najnowszych
Cena rosnąco
Cena malejąco
Cena za m2 rosnąco
Cena za m2 malejąco
Powierzchnia działki rosnąco
Powierzchnia działki malejąco

Działki, świętokrzyskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

1491 działek na sprzedaż świętokrzyskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1489) oraz niepowtarzające się oferty agencji (2).

Działka budowlana Wielka Wieś
Wielka Wieś · Działka budowlana · 187 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
47 000 zł
251 zł / m²

Działka Wielka Wieś na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w cichej i spokojnej okolicy. Działka uzbrojona więcej info na tel....

Działka rekreacyjna Ostrowiec Świętokrzyski, os. Pułanki
Ostrowiec Świętokrzyski, os. Pułanki · Działka rekreacyjna · 200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
18 000 zł
90 zł / m²

Działka Ostrowiec Świętokrzyski na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjną znajdującą się na Ogrodach Działkowych Relax na os. Pułanki. Na działce znajduje się nowy drewniany domek (12m2) wraz z tarasem plus drewutnia 3m2, pokryty blacho-dachówką trapezową. Domek postawiony na bloczkach- co daje możliwość transportu w dowolne miejsce. Przed domkiem zagospodarowane miejsce do grilowania wyłożone kostką brukową wyposażone w dużego betonowego grilla wokół rozciąga się ogród porośnięty ziołami, które dają cudowny zapach. Chodnik wyłożony gr...

Działka budowlana Starachowice Wierzbnik, ul. Iłżecka
Starachowice Wierzbnik, ul. Iłżecka · Działka budowlana · 210 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł
190 zł / m²

Działka Starachowice Wierzbnik na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę w centrum miasta (niedaleko centrum Galardia). Cena do negocjacji. Działka uzbrojona: woda, prąd. Możliwość podłączenia gazu. ...

Działka rekreacyjna Busko-Zdrój, ul. Wojska Polskiego
Busko-Zdrój, ul. Wojska Polskiego · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
19 000 zł
63 zł / m²

Działka Busko-Zdrój na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjną 300m2 z altaną 25m2 wykończona w środku i z wyposażeniem na Ogródkach Działkowych "Niezapominajka"w Busku-Zdroju.Działka jest ogrodzona przy samym parkingu blisko drogi.Altana ma 4 lata murowana z tarasem, kryta blachą, nowe okna drzwi, wykończona w środku z aneksem kuchennym kominkiem, przyłącze do prądu.Altana jest ubezpieczona od wszelkich nieszczęść losowych od początku.Obok znajduje się pomieszczenie gospodarcze na narzędzia. ...

Działka rekreacyjna Dyminy
Dyminy · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
15 000 zł
50 zł / m²

Działka Dyminy na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjno-pracowniczą na terenie ogródków działkowych w Dyminach. Na działce znajduje się domek murowany podpiwniczony, alejki. Działka jest ogrodzona....

Działka rekreacyjna Kielce, ul. Radomska
Kielce, ul. Radomska · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 000 zł
13 zł / m²

Działka Kielce na sprzedaż bezpośrednio
Działka z altaną drewnianą i drzewkami owocowymi. Obecnie nie uprawiana. Działka znajduje się w kompleksie działek przy ulicy Radomskiej w Kielcach (za PRAKTIKEREM)....

Działka budowlana Brzeziny
Brzeziny · Działka budowlana · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
3 500 000 zł
11667 zł / m²

Działka Brzeziny na sprzedaż bezpośrednio

Działka rekreacyjna Ostrowiec Świętokrzyski, os. Pułanki
Ostrowiec Świętokrzyski, os. Pułanki · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
10 900 zł
36 zł / m²

Działka Ostrowiec Świętokrzyski na sprzedaż bezpośrednio
Działka rekreacyjna-ogród RELAX-altana,szklarnia,ogrodzenie,centrum ogrodu....

Działka budowlana Pińczów Mirów, ul. Górna
Pińczów Mirów, ul. Górna · Działka budowlana · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
167 zł / m²

Działka Pińczów Mirów na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana z 3 garażami murowanymi , ogrodzona wszystkie media dostępne...

Działka rekreacyjna Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Iłżecka 80
Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Iłżecka · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
7 000 zł
23 zł / m²

Działka Ostrowiec Świętokrzyski na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dzialke o powierzchni 300 m2 w ROD Relaks Ostrowiec Sw 27-400 ulica Ilzecka 80 posiadam dzialke od 1978 roku ale z powodu pobytu za granica i podeszlego wieku postanowilam ja sprzedac dzialka narozna numer 175 nasloneczniona bez wysokich drzew w okolicy spokojna okolica z zyczliwymi sasiadami na dzialce jest altanka drewniana w ktorej jest prad, na zewnatrz altanki kran z woda. Altanka wymaga malowania na zewnatrz Dzialka nie uprawiana w 2016 r ale ziemia jest p...

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.