Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, świętokrzyskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

1491 działek na sprzedaż świętokrzyskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1489) oraz niepowtarzające się oferty agencji (2).

Działka budowlana Ogarka
Ogarka · Działka budowlana · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
29 500 zł
15 zł / m²

Działka Ogarka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o pow. 20 arów. Na działce stoi dom murowany - około 33 m2 - do remontu. Spokojne miejsce, dobry dojazd.... dodano wczoraj

Działka budowlana Wilków
Wilków · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
60 zł / m²

Działka Wilków na sprzedaż bezpośrednio
Witam Mam do sprzedania działki budowlane w miejscowości Wilków. Działki położone niedaleko zalewu, jak również w pobliżu lasu, z pięknym widokiem na Łysicę ;). Działki do wyboru typowo budowlana czyli o powierzchni około 10arów =1000m2 z możliwością powiększenia w razie potrzeby do 1500-2000 m2. Wszystko do dogadania w zależności od zapotrzebowania kupującego. Jeśli jesteś zainteresowany to zapraszam do kontaktu i obejrzenia działki.... 3 dni temu

Działka rolno-budowlana Lechów
Lechów · Działka rolno-budowlana · 12500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
225 000 zł
18 zł / m²

Działka Lechów na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka około 1.25 ha. Spokojna okolica, Przy drodze asfaltowej, ok 500m od głownej trasy. Szkoła z placem zabaw, boisko - 1,4km Do przystanku - 500m Do sklepu - 300m Najblizszy market -Biedronka 8km, Lewiatan 7km Wymiary podane na zdjęciu. Na sąsiedniej działce wybudowany nowy dom Możliwość przekształcenia MOŻLIWOŚĆ PODZIAŁU NA MNIEJSZE... 4 dni temu

Działka inwestycyjna Końskie, ul. Młyńska
Końskie, ul. Młyńska · Działka inwestycyjna · 7700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
770 000 zł
100 zł / m²

Działka Końskie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam nieruchomość na terenach przemysłowych przy ul. Młyńskiej w Końskich. Na działce o powierzchni 7700 m kw. znajduję się: - hala o konstrukcji stalowej o powierzchni ok. 330 m kw, - budynek socjalny ok. 40 m kw, - biuro 25 m kw. - wiata. Działka jest ogrodzona, utwardzona. Przyłącze elektryczne (40 kW z możliwością zwiększenia) Woda... 4 dni temu

Działka budowlana Skarżysko-Kamienna Pogorzałe, ul. Pogodna
Skarżysko-Kamienna Pogorzałe, ul. Pogodna · Działka budowlana · 1600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
88 zł / m²

Działka Skarżysko-Kamienna Pogorzałe na sprzedaż bezpośrednio
Działka dostępna jest również dla osób bez kwalifikacji rolniczych . Posiada przyznane w grudniu 2014 roku warunki zabudowy dla domu jednorodzinnego. 5 minut marszu do trasy Warszawa - Kraków , szkoły podstawowej , przystanków komunikacji miejskiej i międzymiastowej .Jeden właściciel , Księga wieczysta....

Działka budowlana Ostrowiec Świętokrzyski Częstocice, ul. Łączna
Ostrowiec Świętokrzyski Częstocice, ul. Łączna · Działka budowlana · 410 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
122 zł / m²

Działka Ostrowiec Świętokrzyski Częstocice na sprzedaż bezpośrednio

Działka rolna Morawica, ul. Szkolna
Morawica, ul. Szkolna · Działka rolna · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
140 zł / m²

Działka Morawica na sprzedaż bezpośrednio

Działka budowlana Włoszczowice Brzyska
Włoszczowice Brzyska · Działka budowlana · 2688 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
78 000 zł
29 zł / m²

Działka Włoszczowice Brzyska na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka budowlana we Włoszczowicach. Działka obok zagospodarowana, można z niej doprowadzić wodę i prąd. Cena do rozsądnej negocjacji....

Działka budowlana Kolonia Kiełczyna
Kolonia Kiełczyna · Działka budowlana · 6200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 000 zł
7 zł / m²

Działka Kolonia Kiełczyna na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Do sprzedania działka budowlana 62 ary. (wymiary około metrów). Działka o numerze 130 położona w miejscowości Kiełczyna-Kolonia (gmina Bogoria), proszę sobie sprawdzić na stronie internetowej Geoportal. Dojazd drogą asfaltową (w zimie zawsze odśnieżaną) w odległości +/- 500m od drogi Powiatowej Staszów-Opatów, w odległości +/- 2 km do centrum Bogorii oraz +/- 17 km do miasta powiatowego Staszów. Najbliższy sklep, przedszkole oraz kościół w odległości +/- 800m. Piękny widok na zalew Buc...

Działka inwestycyjna Kielce Zalesie, ul. Zgórska
Kielce Zalesie, ul. Zgórska · Działka inwestycyjna · 6173 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
750 000 zł
121 zł / m²

Działka Kielce Zalesie na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona na przedmieściach miasta Kielce, w pobliżu Chęcińsko - Kielecki Park Krajobrazowy. Atrakcyjna lokalizacja, w odległosci około 8 km od centrum miasta. Działka w kształcie prostokąta, o powierzchni 6 173 m2, szerokość działki 17 m. Dojazd do działki od ul. Zgórskiej. Nieruchomość posiada księgę wieczystą. Brak MPZP, działka z wydanymi warunkami zabudowy dla budowy budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Sprzedaż w całości lub możliwość podziału. Zapraszam serdecznie do pr...

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.