Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, świętokrzyskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 13

1499 działek na sprzedaż świętokrzyskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1493) oraz niepowtarzające się oferty agencji (6).

Działka budowlana Zagrody Zgórsko, ul. Cicha
Zagrody Zgórsko, ul. Cicha · Działka budowlana · 850 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
95 000 zł
112 zł / m²

Działka Zagrody Zgórsko na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Zgórsko gm Sitkowka-Nowiny.piękna lokalizacja atrakcyjna cena ...

Działka budowlana Warzyn Pierwszy
Warzyn Pierwszy · Działka budowlana · 2900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 000 zł
16 zł / m²

Działka Warzyn Pierwszy na sprzedaż bezpośrednio
Na sprzedaż działka budowlana w Warzynie Pierwszym, gmina Nagłowice w odległości 10km od Jędrzejowa. Wymiary 20mx145m, kształt prostokątny. Dojazd do działki z drogi asfaltowej, możliwość podłączenia prądu, wodociągu oraz światłowodu. Grunt położony jest w spokojnej okolicy, w sąsiedztwie zabudow...

Działka rolno-budowlana Krajno Pierwsze
Krajno Pierwsze · Działka rolno-budowlana · 14100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
300 000 zł
21 zł / m²

Działka Krajno Pierwsze na sprzedaż bezpośrednio
Witam, sprzedam pięknie położoną działkę rolno-budowlaną nr 532/4 w miejscowości Krajno Pierwsze o pow. 1,41 ha. Od strony drogi asfaltowej działka jest budowlana ( 18 ar ) o szerokości 19 m, dalej rolna rozszerza się na 39 m. Z działki rozpościera się przepiękny widok na Góry Świętokrzysk...

Działka siedliskowa Barcza
Barcza · Działka siedliskowa · 18700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
255 000 zł
14 zł / m²

Działka Barcza na sprzedaż bezpośrednio
Na sprzedaż dom z gospodarstwem w miejscowości Barcza gm.Masłów kontakt pod nr telefonu podanym w ogłoszeniu. Posiadam też działki o powierzchni nr. dzi. 105 o powierzchni 1100 m2 nr. dzi. 158 o powierzchni 5900m2 sprzedaje razem cena 155000zł Działka nr 212 o powierzchni 9200m2 cena 45000zł...

Działka budowlana Gilów
Gilów · Działka budowlana · 5000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
175 000 zł
35 zł / m²

Działka Gilów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 0,5 ha (5000 m2). Działka usytuowana jest 400 metrów od drogi krajowej 42 przy trasie Skarżysko-Kam - Końskie w miejscowości Gilów (gmina Bliżyn). Działka położona jest w pobliżu lasów oraz sięga bezpośrednio do Rzeki Kamiennej. Wszystkie media doprowadzone. ...

Działka budowlana Rataje
Rataje · Działka budowlana · 900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
111 zł / m²

Działka Rataje na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę położoną w miejscowości Rataje, gmina Wąchock. Numer ewidencyjny 1038 o powierzchni 900m2, dla którego Sąd Rejonowy w Starachowicach prowadzi księgę wieczystą 32527. Po więcej informacji proszę o kontakt telefoniczny. ...

Działka rolno-budowlana Stare Stoki
Stare Stoki · Działka rolno-budowlana · 4800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
28 000 zł
6 zł / m²

Działka Stare Stoki na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolno budowlana w miejscowości Stoki Stare gm.Ćmielów, uzbrojona w media....

Działka budowlana Mójcza, ul. Chabrowa 2
Mójcza, ul. Chabrowa · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
160 zł / m²

Działka Mójcza na sprzedaż bezpośrednio
Witam Pilnie sprzedam działkę, blisko przystanek komunikacyjny,szkoły, ,na przeciwko jednostka wojskowa....

Działka budowlana Kajetanów
Kajetanów · Działka budowlana · 900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
56 zł / m²

Działka Kajetanów na sprzedaż bezpośrednio
Dostępne są dwie działki o podobnym położeniu i wielkości. Działki w spokojnej okolicy z dojazdem drogą szutrową. Blisko miasta - ok. 10 km...

Działka rolno-budowlana Pierzchnianka
Pierzchnianka · Działka rolno-budowlana · 15000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
5 zł / m²

Działka Pierzchnianka na sprzedaż bezpośrednio
Witam! Sprzedam działkę rolno-budowlaną o powierzchni 1,5 ha znajdującą się na początku Pierzchnianki, 1,5 km od Pierzchnicy i 25 km od Kielc. Działka położona przy drodze asfaltowej o szerokości ok 30 m. Na wszystkie inne pytania odpowiem telefonicznie....

      1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.