Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, świętokrzyskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 12

1387 działek na sprzedaż świętokrzyskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1380) oraz niepowtarzające się oferty agencji (7).

Działka inwestycyjna Starachowice
Starachowice · Działka inwestycyjna · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
800 000 zł
800 zł / m²

Działka Starachowice na sprzedaż bezpośrednio
Dom wolnostojący składający się z 4 samodzielnych mieszkań. Na działce znajduje się pomieszczenie po piekarni ze sklepem, magazyn oraz 4 garaże. Metraż mieszkań na parterze: każde po 98 m2, na piętrze dwa mieszkania o powierzchni 50 i 60 m2. Dom w połowie podpiwniczony, ogrodzony. Pomieszczenie po p...

Gadka · Działka rolno-budowlana · 5628 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
21 zł / m²

Działka Gadka na sprzedaż bezpośrednio
Działka znajduje się przy drodze Skarżysko-Kam - Starachowice dostęp do mediów znajduje się przy ulicy....

Włoszczowice Samorzątki · Działka leśna · 9800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
23 000 zł
2 zł / m²

Działka Włoszczowice Samorzątki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam las w miejscowości Włoszczowice (Samorządki - Wierzbica) o powierzchni 0,98ha. Wiek lasu ok 55 lat. Zadbany....

Działka inwestycyjna Gowarczów
Gowarczów · Działka inwestycyjna · 25000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
6 zł / m²

Działka Gowarczów na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania działkę pod inwestycje, sasiedztwo sklepu Dino, na przeciw cpn, hurtownia budowlana. Działka bezpośrednio po długości przy drodze.Polecam. Cena do negocjacji, tylko kontakt telefoniczny....

Działka inwestycyjna Swaryszów
Swaryszów · Działka inwestycyjna · 10000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
500 000 zł
50 zł / m²

Działka Swaryszów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam nieruchomość położoną w Swaryszowie tuż przy granicach administracyjnych miasta Sędziszów. Działka jest zlokalizowana przy drodze powiatowej na trasie Sędziszów - Żarnowiec - Szczekociny. Działka jest zabudowana budynkami: magazynowymi, biurowymi oraz trzema dużymi garażami. Działka ma ch...

Działka leśna Sokołów Górny
Sokołów Górny · Działka leśna · 40800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
106 000 zł
3 zł / m²

Działka Sokołów Górny na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 65-letni las sosnowy 3.23ha i 0.85ha w miejscowości Sokołów Górny. 26 tys / ha ...

Działka budowlana Piekoszów
Piekoszów · Działka budowlana · 800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
55 000 zł
69 zł / m²

Działka Piekoszów na sprzedaż bezpośrednio
Działka w gminie Piekoszów (numer działki oznaczony kolorem czerwonym). Więcej informacji pod numerem telefonu...

Chroberz · Działka budowlana · 3700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
22 zł / m²

Działka Chroberz na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działke budowlana OKAZJA !! Kontakt telefoniczny od 8- 21 Działka budowlana blisko rzeki lasu oraz spokojna okolica . Działka znajduje się w chrobrzu przy ulicy słonecznej...

Działka rolno-budowlana Rudki
Rudki · Działka rolno-budowlana · 25000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
2 zł / m²

Działka Rudki na sprzedaż bezpośrednio
Atrakcyjna działka rolno budowlana w centrum wsi z bezpośrednim dojazdem drogą asfaltową. Bez pośredników. Woda - wystarczy podłączyć; wodociąg przebiega przez działkę, podobnie prąd - słup na sąsiadującej posesji w niewielkiej odległości. Wieś Rudki, gmina Szydłów, powiat Staszów, woj. świętokrzysk...

Działka budowlana Sadowie Jacentów
Sadowie Jacentów · Działka budowlana · 1285 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
89 000 zł
69 zł / m²

Działka Sadowie Jacentów na sprzedaż bezpośrednio
Witam . Posiadam na sprzedaż działkę budowlaną , położoną na nowym osiedlu w miejscowości Jacentów. Działka ogrodzona, posiada dwie bramy z furtkami, cała obsadzona żywopłotem Tuja Szmaragd. Teren przeznaczony pod zabudowę domów jednorodzinnych . Posiada dojazd z dwóch stron drogą asfaltową z każ...

      1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.