Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Kolejność wyświetlania ogłoszeń:
Od najnowszych
Cena rosnąco
Cena malejąco
Cena za m2 rosnąco
Cena za m2 malejąco
Powierzchnia działki rosnąco
Powierzchnia działki malejąco

Działki, pomorskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

2739 działek na sprzedaż pomorskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2552) oraz niepowtarzające się oferty agencji (187).

Działka rekreacyjna Gdańsk Jasień
Gdańsk Jasień · Działka rekreacyjna · 100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł
400 zł / m²

Działka Gdańsk Jasień na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dzialke na jasieniu wraz z domkiem.mozliwosc zamieszkania.(brak wody w zimie),garaz,2 pokoje .kuchnia ,lazienka,2 tarasy, altana, szklarnia, drzewka owocowe...

Działka inwestycyjna Gdańsk Śródmieście
Gdańsk Śródmieście · Działka inwestycyjna · 151 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
400 000 zł
2649 zł / m²

Działka Gdańsk Śródmieście na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę w Gdańsku Śródmieściu z tymczasowym pawilonem handlowym. Został złożony wniosek o zmianie planów zagospodarowania przestrzennego w kierunku inwestycji wielokondygnacyjnej....

Działka inwestycyjna Kopytkowo
Kopytkowo · Działka inwestycyjna · 163 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
7 500 zł
46 zł / m²

Działka Kopytkowo na sprzedaż bezpośrednio
Działka usługowa mieści się na przeciwko Ośrodka Zdrowia...

Działka budowlana Człuchów, ul. Kwiatowa
Człuchów, ul. Kwiatowa · Działka budowlana · 171 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
1462 zł / m²

Działka Człuchów na sprzedaż bezpośrednio
Działka niezabudowana o powierzchni 171m2 pod zabudowę mieszkalno - usługową, w zabudowie szeregowej. Dobry dojazd. W bardzo bliskim sąsiedztwie Urząd Miasta Człuchów, Starostwo, restauracja, hurtownia budowlana, blisko również znajduje się pasaż handlowy. Dobra inwestycja, Miejscowość otoczona lasami, jeziorami. Dobry dojazd do Trójmiasta. Zachęcam do kontaktu i obejrzenia działki, chętnie odpowiem na wszystkie pytania....

Działka inwestycyjna Debrzno, ul. Rynek
Debrzno, ul. Rynek · Działka inwestycyjna · 178 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
51 000 zł
287 zł / m²

Działka Debrzno na sprzedaż bezpośrednio
Witam, mam do sprzedania działkę pod zabudowę mieszkalno-usługową. Posiadam pozwolenie na budowę. Przygotowana dokumentacja zawiera lokal usługowy na parterze, mieszkania na dwóch poziomach. Mieszkania można połączyć w jedno mieszkane dwupoziomowe. Działka znajduje sie w środki małego miasteczka, które posiada dwa jeziora w zasięgu 1 km. Powietrze jest tu naprawdę czyste, gdyż nie ma żadnego przemysłu, ani obciążenia transportowego. Sama osobiście chciałam bardzo to wybudować, ale życie nakazał...

Działka inwestycyjna Sztum
Sztum · Działka inwestycyjna · 179 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
19 900 zł
111 zł / m²

Działka Sztum na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę do sprzedaży nagrobków, zniczy, kwiatów 179m2 z kontenerem na biuro altanę pawilon 4m/2m, możliwość postawienia kwiaciarni lub inną budowlę, droga dojazdowa do cmentarza na Zajezierzu w Sztumie. ...

Działka rekreacyjna Objazda
Objazda · Działka rekreacyjna · 183 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
18 000 zł
98 zł / m²

Działka Objazda na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona 5km od morza, blisko dużych ośrodków turystycznych w centrum Obiazdy....

Działka rekreacyjna Gdańsk Zaspa, ul. Franciszka Hynka
Gdańsk Zaspa, ul. Franciszka Hynka · Działka rekreacyjna · 200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
10 000 zł
50 zł / m²

Działka Gdańsk Zaspa na sprzedaż bezpośrednio
Odsprzedam działkę w ROD przy ul. Franciszka Hynka. Działka posiada altanke krytą stół krzesła. Wydzielone jest miejsce na ognisko. Na działce znajdują się drzewa owocowe - 2 śliwy, 1 wspaniała czereśnia i potężny orzech. Możliwość podłączenia wody a w przyszłym roku prądu. Czynsz roczny ok 150zł. Przy działkach parking i przystanek autobusowy....

Działka rekreacyjna Gdańsk Zaspa, ul. Franciszka Hynka
Gdańsk Zaspa, ul. Franciszka Hynka · Działka rekreacyjna · 220 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
30 000 zł
136 zł / m²

Działka Gdańsk Zaspa na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działeczke na gdanskiej zaspie ul Hynka z domkiem holenderskim . taras , kwiaty, trawa . działka typowo do odpoczynku dla dzieci i dorosłych . domek kompletnie wyposażony . idealna na wakacje . czynsz około 150 zł rocznie +prąd. blisko sklepy,przystanek autobusowy.POLECAM...

Działka budowlana Gościcino
Gościcino · Działka budowlana · 220 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
8 500 zł
39 zł / m²

Działka Gościcino na sprzedaż bezpośrednio
Dzialka budowlana w goscicinie tel do kontaktu ...

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.