Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, pomorskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

2816 działek na sprzedaż pomorskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2605) oraz niepowtarzające się oferty agencji (211).

Działka rekreacyjna Redzikowo
Redzikowo · Działka rekreacyjna · 340 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 000 zł
12 zł / m²

Działka Redzikowo na sprzedaż bezpośrednio
Witam mam do sprzedania działkę rekreacyjna strone Redzikowo , działka jest ogrodzona z altana do remontu zapraszam do oglądania...

Działka rekreacyjna Gdańsk Olszynka, ul. Modra
Gdańsk Olszynka, ul. Modra · Działka rekreacyjna · 350 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 000 zł
11 zł / m²

Działka Gdańsk Olszynka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę ogrodową znajdującą się w Gdańsk-Olszynka ul. Modra. W sprawie pytań proszę o kontakt....

Działka rekreacyjna Słupsk, ul. Gdańska
Słupsk, ul. Gdańska · Działka rekreacyjna · 380 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 000 zł
11 zł / m²

Działka Słupsk na sprzedaż bezpośrednio
Witam, sprzedam działkę ogrodową z altanką. Z dala od miasta - idealne miejsce do spędzenia wolnego czasu z rodziną. Media: prąd, woda....

Działka rekreacyjna Silno, ul. Główna 4
Silno, ul. Główna · Działka rekreacyjna · 500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 000 zł
10 zł / m²

Działka Silno na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania działkę nr 408 położoną w miejscowości Silno gm. Chojnice zlokalizowaną na terenie o symbolu 23.2b O - teren ogródków działkowych ( RIIIb -grunty orne ). Powierzchnia: szerokość 10m, długość 50m - nieogrodzona. Blisko działki prąd i woda. Działka za budynkiem przy ul. Głównej 4. Posiadane dokumenty mojej własności: wypis z rejestru gruntów 2016r, zaświadczenie o przeznaczeniu terenu od wójta gminy Chojnice z 2016r, mapa z ewidencji gruntów z 2016r, akt notarialny. Blisko t...

Działka rekreacyjna Starogard Gdański, ul. Adama Mickiewicza
Starogard Gdański, ul. Adama Mickiewicza · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 000 zł
17 zł / m²

Działka Starogard Gdański na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę ogrodniczo-rekreacyjną zagospodarowaną na terenie ogrodu działkowego MALWA 2. Posiana jest trawa, posadzone krzewy. Na terenie działki do dyspozycji jest ujęcie wodne. Domek murowany, dach wyłożony nową papą, wraz z dodatkowym pomieszczeniem na narzędzia, oraz drewniana altaną miejscem na grilowanie (zadaszone), duża drewniana hustwka.. Na działce znajdują się drzewka owocowe, śliwka, papierówka, krzewy malin, krzewy dzikiej róży, biały bez, oraz krzewy bukszpanu, wielki ...

Działka rekreacyjna Gdańsk Bysewo
Gdańsk Bysewo · Działka rekreacyjna · 500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 500 zł
11 zł / m²

Działka Gdańsk Bysewo na sprzedaż bezpośrednio
Witam Mam do sprzedania ogródek działkowy ogrodzony siatką. Na działce jest: -woda -prąd -altanka 5x3 m -drzewka i krzaczki owocowe oraz ozdobne -możliwość wjazdu samochodem bezpośrednio na działkę Na terenie działek znajduje się parking, monitoring, wspólny śmietnik. Głowna aleja wyłożona płytami yumbo a boczne utwardzone. Zarząd dokonuje wszelkich starań aby standard działek był coraz wyższy. Do okoła znajdują się ładne zadbane działki, na działkach nie są dokonywane włamania z p...

Działka rekreacyjna Bytów, ul. Szarych Szeregów
Bytów, ul. Szarych Szeregów · Działka rekreacyjna · 320 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 500 zł
17 zł / m²

Działka Bytów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dzialke ogrododowa na szarych szeregów w bytowie...

Działka rekreacyjna Gdańsk Przeróbka
Gdańsk Przeróbka · Działka rekreacyjna · 400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
6 000 zł
15 zł / m²

Działka Gdańsk Przeróbka na sprzedaż bezpośrednio
Działka w atrakcyjnej lokalizacji Polecam i zapraszam do obejrzenia....

Działka rekreacyjna Tczew, ul. Partyzantów 33
Tczew, ul. Partyzantów · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
6 000 zł
20 zł / m²

Działka Tczew na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjną na. Ul. Partyzantów 33. Numer działki 181 aleja nr 3. Powierzchnia 300m2 . Więcej informacji po kontakcie telefonicznym. Pozdrawiam...

Działka rekreacyjna Słupsk
Słupsk · Działka rekreacyjna · 500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
6 000 zł
12 zł / m²

Działka Słupsk na sprzedaż bezpośrednio
Dzialka znajduje sie za Slupskiem pod Radzikowem ma 500m .Na dzialce znajduje sie altana murowana i duza szklarnia, jest doprowadzony prąt i ma dużą ilosć nasadzeń owocowych tak jak : maliny , jeżyny, winogron, borowka amerykanska, borowka kamczacka ,4 krzewy porzeczki czerwonej,4 porzeczki czarnej,3 agresty 4 jabłonie 2 czeresnie ,1 wisnia, 2 gruszki w czesci rekreacyjnej znajduja sie drzewka i krzewy iglaste....polecam....

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.