Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, pomorskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

2339 działek na sprzedaż pomorskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2180) oraz niepowtarzające się oferty agencji (159).

Działka rekreacyjna Redzikowo
Redzikowo · Działka rekreacyjna · 340 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 000 zł
12 zł / m²

Działka Redzikowo na sprzedaż bezpośrednio
Witam mam do sprzedania działkę rekreacyjna strone Redzikowo , działka jest ogrodzona z altana do remontu zapraszam do oglądania...

Działka rekreacyjna Starogard Gdański
Starogard Gdański · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 000 zł
13 zł / m²

Działka Starogard Gdański na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę ogrodniczo-rekreacyjną zagospodarowaną na terenie ogrodu działkowego MALWA 2. Posiana jest trawa, posadzone krzewy. Na terenie działki do dyspozycji jest ujęcie wodne. Domek murowany, dach wyłożony nową papą, wraz z dodatkowym pomieszczeniem na narzędzia, oraz drewniana altaną miejscem na grilowanie (zadaszone), duża drewniana hustwka.. Na działce znajdują się drzewka owocowe, śliwka, papierówka, krzewy malin, krzewy dzikiej róży, biały bez, oraz krzewy bukszpanu, wielki ...

Działka rekreacyjna Słupsk, ul. Gdańska
Słupsk, ul. Gdańska · Działka rekreacyjna · 380 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 000 zł
11 zł / m²

Działka Słupsk na sprzedaż bezpośrednio
Witam, Za 2.000,00 zł sprzedam działkę ogrodową z altanką. Z dala od miasta - idealne miejsce do spędzenia wolnego czasu z rodziną. Media: prąd, woda. ...

Działka rekreacyjna Silno, ul. Główna 4
Silno, ul. Główna · Działka rekreacyjna · 500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 000 zł
10 zł / m²

Działka Silno na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania działkę nr 408 położoną w miejscowości Silno gm. Chojnice zlokalizowaną na terenie o symbolu 23.2b O - teren ogródków działkowych ( RIIIb -grunty orne ). Powierzchnia: szerokość 10m, długość 50m - nieogrodzona. Blisko działki prąd i woda. Działka za budynkiem przy ul. Głównej 4. Posiadane dokumenty mojej własności: wypis z rejestru gruntów 2016r, zaświadczenie o przeznaczeniu terenu od wójta gminy Chojnice z 2016r, mapa z ewidencji gruntów z 2016r, akt notarialny. Blisko t...

Działka rekreacyjna Gdańsk Osowa, ul. Meteorytowa 17
Gdańsk Osowa, ul. Meteorytowa · Działka rekreacyjna · 260 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 500 zł
21 zł / m²

Działka Gdańsk Osowa na sprzedaż bezpośrednio
Jestem właścicielem działki na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych Klukowo.Działak o powierzchni 260 m2 w raz  z murowanym domem podpiwniczonym,dom jest uszkodzony bez dachu i okien.Działka jest ładnie położona jako środkowa ze spokojnymi sąsiadami. Na działce znajdują się drzewa owocowe jabłoń ,wiśnia, papierówka.Teren działki do uporządkowania działka nie jest uprawiana od kilku lat wymaga trochę pracy aby móc ją użytkować.Tern ogrodu składa sie z 208 działek jest całkowicie ogrodzony ...

Działka rekreacyjna Gdańsk Przeróbka
Gdańsk Przeróbka · Działka rekreacyjna · 400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
6 000 zł
15 zł / m²

Działka Gdańsk Przeróbka na sprzedaż bezpośrednio
Działka w atrakcyjnej lokalizacji Polecam i zapraszam do obejrzenia....

Działka rekreacyjna Tczew, ul. Partyzantów 33
Tczew, ul. Partyzantów · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
6 000 zł
20 zł / m²

Działka Tczew na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjną na. Ul. Partyzantów 33. Numer działki 181 aleja nr 3. Powierzchnia 300m2 . Więcej informacji po kontakcie telefonicznym. Pozdrawiam...

Działka rekreacyjna Starogard Gdański, ul. Bolesława Prusa
Starogard Gdański, ul. Bolesława Prusa · Działka rekreacyjna · 480 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
7 000 zł
15 zł / m²

Działka Starogard Gdański na sprzedaż bezpośrednio
Witam mam na sprzedaż śliczna dużą zadaną działkę rekreacyjną przy ulicy Prusa .Na działce jest domek murowany z dwoma pomieszczeniami jedno większe drugie trochę mniejsze jest również prąd w domku przy domku jest również wiata wolnostojąca gdzie można grillowac w pochmurne dni, odrazu obok jest wiata gospodarcza drewniana w której można schować naj potrzebniejsze rzeczy ,z drugiej strony domku jest postawiony drewniany kibelek który jest niezbędny gdy się przebywa cały dzień na świeżym powie...

Działka inwestycyjna Kopytkowo
Kopytkowo · Działka inwestycyjna · 163 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
7 500 zł
46 zł / m²

Działka Kopytkowo na sprzedaż bezpośrednio
Działka usługowa mieści się na przeciwko Ośrodka Zdrowia...

Działka rekreacyjna Straszyn
Straszyn · Działka rekreacyjna · 500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
8 000 zł
16 zł / m²

Działka Straszyn na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dzialke rekreacyjna na ROD . Dzialka posiada 500m Na dzialce postawiony jest domek drewniany o wymiarach 2x3 m. Dzialka ogrodzona i dbana.Trawa koszona. Oplata roczna za działke to ok 260 zl. Na dzialce przyłączony jest prąd i woda....

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.