Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, pomorskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

2599 działek na sprzedaż pomorskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2442) oraz niepowtarzające się oferty agencji (157).

Chmielno, ul. Garncarska · Działka inwestycyjna · 4800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
52 zł / m²

Działka Chmielno na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę z mpzp. pod działalność uciążliwą.... dodane dzisiaj

Dobrzewino Dębowa, ul. Bojańska · Działka budowlana · 675 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
163 zł / m²

Działka Dobrzewino Dębowa na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam lub zamienię działki na mieszkanie w trójmieście. 2 działki sąsiadujące zamienię 675m2=1350 m2. Bardzo dobry dojazd do Gdyni i obwodnicy trójmiasta. 70 m do ulicy wojewódzkiej . Piękne tereny. tel 692 381 577... dodane dzisiaj

Wysin, ul. Wiejska · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
90 zł / m²

Działka Wysin na sprzedaż bezpośrednio
Witam mam na sprzedaż działkę z budynkiem w centrum Wysina... dodano wczoraj

Działka budowlana Barkowo
Barkowo · Działka budowlana · 3440 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
369 000 zł
107 zł / m²

Działka Barkowo na sprzedaż bezpośrednio
Działka handlowo-przemysłowa z budynkiem w Człuchowie Na sprzedaż działka o charakterze handlowo-przemysłowym o powierzchni 3440 m2. Na działce znajduje się duży budynek socjalno-biurowy o powierzchni całkowitej 331,35 m2, w tym: - pomieszczenia biurowe o powierzchni 32,44 m2 - pomieszczenia socjalne o powierzchni 34,37 m2 - magazynek ogrzewany o powierzchni 37,63 m2 - magazyn- 77,62 m2 - warsztat- 50,87 m2 - garaże- 98,42 m2 Budynek jest częściowo wyremontowany. Pomieszczenia b... 3 dni temu

Działka rekreacyjna Sikorzyno
Sikorzyno · Działka rekreacyjna · 600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
42 000 zł
70 zł / m²

Działka Sikorzyno na sprzedaż bezpośrednio
Witam, mam do sprzedania działkę turystyczno rekreacyjną o powierzchni 600m2, położoną w Sikorzynie, z jednej strony działkę otacza las, z drugiej jest utwardzona droga, po bokach inne działki (jedna niezamieszkana). W dalszej odległości kilka innych działek (część zabudowana). Działka jest uzbrojona (woda i prąd). W pobliżu (około 500 m) jezioro Dąbrowskie, kościół, przystań, sklep i restauracja (w Gołubiu). Proszę o kontakt jeżeli są Państwo zainteresowani obejrzeniem działki... 3 dni temu

Działka budowlana Skoszewo
Skoszewo · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
63 000 zł
42 zł / m²

Działka Skoszewo na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlano-letniskowa w Skoszewie, 1500m/kw.Do Jeziora Skoszewskiego ok. 100 m, do J. Somińskiego ok. 300 m.Piękna okolica , duże jeziora z wyspami , wokół lasy. Obok Zaborski Park Krajobrazowy.Prąd i woda w granicy.Dobre proporcje działki.Nie jest zarośnięta.... 5 dni temu

Boręty · Działka budowlana · 5000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
16 zł / m²

Działka Boręty na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o pow.5000m2 (0,5ha) w bardzo spokojnej miejscowości,działka przy drodze z małym natężeniem ruchu,idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój lub rodziny z małymi dziećmi. działka jest duża więc można postawić dodatkowy budynek lub podzielić na mniejsze działki. w miejscowości jest sklep i kościół... 5 dni temu

Działka budowlana Stara Kiszewa
Stara Kiszewa · Działka budowlana · 6654 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
275 000 zł
41 zł / m²

Działka Stara Kiszewa na sprzedaż
Działka z możliwością zabudowy. Dojazd do działki drogą gruntową. Przeznaczenie: część działki budowlanej ok 1500 m2 i część rekreacyjnej. Opis działki: Działka o powierzchni 6 654 m2 w kształcie prostokąta z możliwością zabudowy. Teren: niska zabudowa, tereny zielone. Dostępne media: prąd Sąsiedztwo: niska zabudowa, tereny rekreacyjne, dużo zieleni....

Działka Gdańsk Orunia, ul. Krokusowa
Gdańsk Orunia, ul. Krokusowa · 620 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
145 000 zł
234 zł / m²

Działka Gdańsk Orunia na sprzedaż
Działka budowlana położona w Gdańsku w dzielnicy Trakt Św. Wojciecha. Dojazd do działki: droga utwardzona. Przeznaczenie: zabudowa rekreacyjna. Opis działki: Działka o powierzchni 620 m2 w kształcie prostokąta. Dostępne media: woda, prąd, gaz, kanalizacja Opis lokalizacji: Komunikacja: linie autobusowe miejskie. Sąsiedztwo: zabudowa jednorodzinna....

Działka budowlana Gdynia Dąbrowa, ul. Łanowa
Gdynia Dąbrowa, ul. Łanowa · Działka budowlana · 4896 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 370 880 zł
280 zł / m²

Działka Gdynia Dąbrowa na sprzedaż
Działka budowlana położona przy ulicy Łanowej w miejscowości Gdynia. Dojazd do działki: drogą osiedlową. Przeznaczenie: zabudowa usługowa lub wielorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 4 896 m2 w kształcie trapezu. Teren: nieogrodzony, płaski. Dostępne media: kanalizacja, prąd, woda. Opis lokalizacji: Komunikacja: linie autobusowe, linie trolejbusowe. Odległość od centrum: około 12 km....

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.