Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, pomorskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 3

2734 działek na sprzedaż pomorskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2544) oraz niepowtarzające się oferty agencji (190).

Działka rekreacyjna Gościcino, ul. Drzewiarza
Gościcino, ul. Drzewiarza · Działka rekreacyjna · 510 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
8 500 zł
17 zł / m²

Działka Gościcino na sprzedaż bezpośrednio
Działka w ROD"JODELKA" w Goscicinie 510m2 zadbana , spokojna okolica bardzo blisko przystanek autobusowy . Zainteresowanych proszę o kontakt....

Działka budowlana Wielki Klincz, ul. Derdowskiego
Wielki Klincz, ul. Derdowskiego · Działka budowlana · 700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
65 000 zł
93 zł / m²

Działka Wielki Klincz na sprzedaż bezpośrednio
Dzialka w centrum Wielki Klincz,bilsko osrodek zdrowia,przedszkole,sklep.W zabudowie domkow jednorodzinnych.Honorata...

Działka rekreacyjna Gdańsk Olszynka, ul. Olsztyńska 43
Gdańsk Olszynka, ul. Olsztyńska · Działka rekreacyjna · 400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
8 500 zł
21 zł / m²

Działka Gdańsk Olszynka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę ROD im.Wyspiańskiego Gdańsk Olszynka ul.Olszyńska 43Działka nr.75 Aleja DaliowaDziałka wyposażona jest w:- Prąd- Woda- WC- Altanę z małym tarasem- Grill murowany- Gotowe stanowisko na hamak  - 2 miejsca parkingowe bezpośrednio na posesji Opłacona do maja 201...

Działka rekreacyjna Kazimierz
Kazimierz · Działka rekreacyjna · 1724 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
67 200 zł
39 zł / m²

Działka Kazimierz na sprzedaż bezpośrednio
Działkę kupiłem jako budowlaną w roku 1999 we wsi Kazimierz, gmina Kosakowo. Płaciłem podatek, który z każdym rokiem powiększano, np. rok 2000 - 120 zł. rok 2005 - 379 zł. a za rok 2006 tylko 24 zł. Zainteresowany tą zmianą odwiedziłem władze gminy Kosakowo, gdzie dowiedziałem się, że w 2005 zmi...

Działka budowlana Grabiny-Zameczek, ul. Kasztanowa
Grabiny-Zameczek, ul. Kasztanowa · Działka budowlana · 2775 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
58 zł / m²

Działka Grabiny-Zameczek na sprzedaż bezpośrednio
Witam serdecznie . Posiadam do zaoferowania działkę budowlaną znajdującą się na osiedlu domów jednorodzinnych o powierzchni 2775 m2 płaska w kształcie prostokąta bezpośrednio przylegająca do rzeki Motława. Dojazd do działki utwardzoną drogą z płyt. Bezpośrednie sąsiedztwo domów jednorodzinnych. Pr...

Działka budowlana Łubiana
Łubiana · Działka budowlana · 1504 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 200 zł
50 zł / m²

Działka Łubiana na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana w pięknej okolicy 8 km od Kościerzyny, w pobliżu szkoła, apteka, przychodnia, jezioro...

Działka rolno-budowlana Borek Kamienny
Borek Kamienny · Działka rolno-budowlana · 4100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
145 000 zł
35 zł / m²

Działka Borek Kamienny na sprzedaż bezpośrednio
Przedstawiam Państwu działkę o powierzchni 4100 m2 we wsi Borek, miedzy Gowidlinem a Sulęczynem. Terytorialnie jest to gmina Sulęczyno. Do jeziora Gowidlińskiego jest ok 10 minut spaceru. Tyle o położeniu. Mam tę działkę od roku 2000. Dzieci dorosły i mają już swoje plany. Mnie już się nie chce....

Działka rolna Zelewo
Zelewo · Działka rolna · 199300 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
990 000 zł
5 zł / m²

Działka Zelewo na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Zelewo, gmina Luzino. Dojazd do działki: polna. Przeznaczenie: las. Opis działki: Działka o powierzchni 19,93 ha w kształcie nieregularnym. Teren: zadrzewiony. Dostępne media: brak. Opis lokalizacji: Komunikacja: transport własny. Odległość od cen...

Działka budowlana Zbychowo
Zbychowo · Działka budowlana · 1507 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
166 zł / m²

Działka Zbychowo na sprzedaż
Działka budowlana, położona w miejscowości Zbychowo. Dojazd do działki: droga polna. Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1507 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, nieogrodzony. Dostępne media: woda, prąd. Opis lokalizacji: Komunik...

Działka budowlana Bolszewo, ul. Poprzeczna
Bolszewo, ul. Poprzeczna · Działka budowlana · 1311 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
199 000 zł
152 zł / m²

Działka Bolszewo na sprzedaż
Działka budowlana, położona w miejscowości Bolszewo. Dojazd do działki: droga polna. Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1311 m2 w kształcie trapezu. Teren: płaski. Dostępne media: woda, kanalizacja, prąd, gaz. Opis lokalizacji: Komuni...

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.