Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, pomorskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 2

2738 działek na sprzedaż pomorskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2551) oraz niepowtarzające się oferty agencji (187).

Działka rekreacyjna Sasino, ul. Wiatrowa
Sasino, ul. Wiatrowa · Działka rekreacyjna · 970 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
38 500 zł
40 zł / m²

Działka Sasino na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną nad morzem pod zabudowę rekreacyjną z widokiem na latarnię STILO. Ok. 1500 m do morza. ... dodano przedwczoraj

Działka rekreacyjna Człuchów, ul. Jerzego z Dąbrowy
Człuchów, ul. Jerzego z Dąbrowy · Działka rekreacyjna · 400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
30 000 zł
75 zł / m²

Działka Człuchów na sprzedaż bezpośrednio
Posiadam na sprzedaż działkę rekreacyjną mieszczącą się przy ulicy Jerzego z Dąbrowy, ogrody działkowe 1000-lecia. Domek rekreacyjny na betonowych fundamentach, drewniany, ocieplony, bardzo ładnie wykończony. Na zewnątrz duży plac zabaw, piaskownica. W środku dwa pokoje, aneks kuchenny, toaleta. Na... dodano przedwczoraj

Działka leśna Sobącz
Sobącz · Działka leśna · 19762 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
10 zł / m²

Działka Sobącz na sprzedaż bezpośrednio
ROZLEGŁA DZIAŁKA SIEDLISKOWA O CHARAKTERZE LEŚNYM NA KASZUBACH W POBLIŻU JEZIORA SOBĄCKIEGO. Bardzo ciekawa lokalizacja ze względu na malownicze kaszubskie tereny. W pobliżu 800m do jeziora Sobąckiego, gdzie można rozwijać turystykę tego regionu. W najbliższym sąsiedztwie są nowe zabudowania co ... 3 dni temu

Działka budowlana Lębork
Lębork · Działka budowlana · 1260 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
95 zł / m²

Działka Lębork na sprzedaż bezpośrednio
3 dni temu

Działka budowlana Reda Centrum, ul. Długa
Reda Centrum, ul. Długa · Działka budowlana · 580 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
129 000 zł
222 zł / m²

Działka Reda Centrum na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Redzie, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji- między ul. Długą a ul. Zuchów, powierzchnia w kształcie kwadratu - 580 m2, w osiedlu domków jednorodzinnych, położoną blisko Parku Krajobrazowego w Redzie. Działka jest w pełni uzbrojona i ma zatwierdzony projekt budowlany do ewe...

Działka budowlana Skórowo
Skórowo · Działka budowlana · 4800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
10 zł / m²

Działka Skórowo na sprzedaż bezpośrednio
Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny....

Działka rekreacyjna Rumia, ul. Kazimierska
Rumia, ul. Kazimierska · Działka rekreacyjna · 340 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
13 500 zł
40 zł / m²

Działka Rumia na sprzedaż bezpośrednio
Działka ROD 340m2 przy ul Kazimierskiej w Rumi .Na działce znajduje się przyczepa kempingowa 5-6osobowa czysta sucha. Na narzędzia ogrodowe osobny schowek widoczny na zdjęciach. Studnia z wodą do podlewania oraz prąd...

Działka inwestycyjna Słupsk, ul. Gdańska
Słupsk, ul. Gdańska · Działka inwestycyjna · 24637 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
590 000 zł
24 zł / m²

Działka Słupsk na sprzedaż
Nieruchomość gruntowa - dwie niezabudowane sąsiadujące ze sobą działki przy ul. Gdańskiej w Słupsku. W Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Miasta Słupska jest to teren przewidziany na cele zabudowy mieszkaniowej. Charakterystyka terenu: 1. Powierzchnia działek: 2,1365...

Działka budowlana Gdynia Redłowo, ul. Krośnieńska
Gdynia Redłowo, ul. Krośnieńska · Działka budowlana · 974 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
799 000 zł
820 zł / m²

Działka Gdynia Redłowo na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Gdynia w dzielnicy Redłowo. Dojazd do działki: droga asfaltowa. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna bliźniacza; zabudowa jednorodzinna szeregowa; zabudowa jednorodzinna wolnostojąca; zabudowa wielorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 974 m...

Działka inwestycyjna Skórcz, ul. Czereśniowa
Skórcz, ul. Czereśniowa · Działka inwestycyjna · 1289 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
79 000 zł
61 zł / m²

Działka Skórcz na sprzedaż
Nieruchomość położona jest w Skórczu, jest to miasto w północnej Polsce, w województwie pomorskim, w powiecie starogardzkim, położone na północno-wschodniej granicy Borów Tucholskich, na Kociewiu. Nieruchomość położona jest ok. 800m. od urzędu miasta, w podobnej odległości znajduje się również p...

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.