Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, pomorskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 16

2724 działek na sprzedaż pomorskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2491) oraz niepowtarzające się oferty agencji (233).

Działka rolno-budowlana Łękinia
Łękinia · Działka rolno-budowlana · 3518 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
28 500 zł
8 zł / m²

Działka Łękinia na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną z przyznanymi warunkami zabudowy. Granice wznawiane geodezyjnie w marcu 2015, działka ogrodzona w kształcie litery L, co umożliwia korzystne usytuowanie budynku w zacisznej części. Warunki zabudowy dopuszczają budowę podpiwniczonego budynku parterowego z poddaszem użytkowym o...

Działka rolna Zelgoszcz
Zelgoszcz · Działka rolna · 3750 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
30 000 zł
8 zł / m²

Działka Zelgoszcz na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę w miejscowości Zelgoszcz w okolicy Lubichowa,150m od głównej szosy,teren wysoki.Działka jest przy drodze gminnej 800m do jeziora. Działka rolna ale możliwość przekształcenia na budowlaną...

Działka rolno-budowlana Mosiny, Mosiny
Mosiny, Mosiny · Działka rolno-budowlana · 4700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
39 000 zł
8 zł / m²

Działka Mosiny na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka rolno - budowlana , z możliwoscią zabudowy siedliskowej. Działka znajduje się w miejscowosci Mosiny 9.Oddalona około 700m. od trasy głownej Człochow - Debżno woj.pomorskie. Działka ma kształt prostokąta o wym. 100x47metrow.Położona przy drodze utwardzonej , gdzie znajduj...

Działka budowlana Podzamcze
Podzamcze · Działka budowlana · 5300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 000 zł
8 zł / m²

Działka Podzamcze na sprzedaż bezpośrednio
Witam mam do sprzedania dzialka inwestycyno-budowlana o powierzchni 53a. Dzialka polozona jest przy drodze518.W miejscowosci Podzamcze.W sasiectwie las.Zapraszam do obejrzenia. ...

Działka rolna Drewnica
Drewnica · Działka rolna · 18500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
8 zł / m²

Działka Drewnica na sprzedaż bezpośrednio
Dzialka rolna z możliwością przekształcenia na działki budowlane ,5km.do ujscia wisły do morza...

Działka rolna Dalwin
Dalwin · Działka rolna · 152000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 216 000 zł
8 zł / m²

Działka Dalwin na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam Ziemię Rolną w miejscowości Dalwin o powierzchni 15,20 ha w jednym areale....

Działka rolna Dalwin
Dalwin · Działka rolna · 186509 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 500 000 zł
8 zł / m²

Działka Dalwin na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam gospodarstwo rolne o powierzchni: 18,6509ha, mapa nr: 221406_2.0005.50, znajdujące się w województwie pomorskim, powiecie tczewskim, gminie Tczew, obręb ewidencyjny: Dalwin. Adres: 83-113 Dalwin, Dalwin 29. Na terenie znajduje się budynek mieszkalny, obora z poddaszem oraz drewniana stodoła...

Działka rolna Czarnylas
Czarnylas · Działka rolna · 16067 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
125 000 zł
8 zł / m²

Działka Czarnylas na sprzedaż bezpośrednio
NA SPRZEDAŻ ATRAKCYJNA DZIAŁKA o pow. 1,6067 HA zlokalizowana na Kociewiu położona ok 600m od jeziora Czarnoleskiego, Do działki prowadzą dwie drogi dojazdowe (50m i 150m do asfaltu) jedna droga prowadzi do wsi Wolental a druga jest drogą krajową Pączewo-Ocypel. Media w drodze (woda, prad i ga...

Działka leśna Jakubowo
Jakubowo · Działka leśna · 5828 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
49 000 zł
8 zł / m²

Działka Jakubowo na sprzedaż bezpośrednio
LAS LIŚCIASTY W GMINIE PRABUTY - ATRAKCYJNE POŁOŻENIE (0,5828 ha). Oferuje do sprzedaży korzystnie położony las liściasty o powierzchni 0,5828 ha, zlokalizowany w miejscowości Jakubowo (gmina Prabuty, powiat kwidzyński). Dojazd drogą utwardzaną (płyty). Działka prośnięta drzewostanem liściastym....

Działka rolna Sasino, ul. Nad Chełstem
Sasino, ul. Nad Chełstem · Działka rolna · 6800 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
61 200 zł
9 zł / m²

Działka Sasino na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Sasino. Dojazd do działki: drogą polną. Przeznaczenie: według Miejscowego Planu Zagospodarowania - użytek rolny. Opis działki: Działka o powierzchni 6 800 m2 w kształcie prostokąta. Teren: pagórkowaty, pokryty zielenią nieurządzoną. Dostępne media: brak...

      1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.