Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, podkarpackie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

1406 działek na sprzedaż podkarpackie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1402) oraz niepowtarzające się oferty agencji (4).

Działka budowlana Olszany
Olszany · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 000 zł
4 zł / m²

Działka Olszany na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam cztery działki 10 arowe więcej informacji pod numerem tel....

Działka budowlana Brzozów
Brzozów · Działka budowlana · 8600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 000 zł
1 zł / m²

Działka Brzozów na sprzedaż bezpośrednio
Przedmiotem sprzedaży są działki budowlane oraz udział we współwłasności drogi dojazdowej, położone na terenie osiedla domów jednorodzinnych w Brzozowie, o następujących powierzchniach: 1269/1 - 27, 56 a, 1269/3 - 16, 08 a, 1269/4 - 9, 37 a, 1269/5 - 8, 42 a, 1269/6 - 10, 36 a, 1269/7 - 9, 89 a, Wszystkie działki posiadają aktualne warunki zabudowy. Dojazd od ul. Spacerowej drogą gminną oraz drogą wydzieloną z nieruchomości na zasadzie współwłasności (działka nr 1269/2). Dogodne położ...

Działka rekreacyjna Dębica, ul. 1 Maja
Dębica, ul. 1 Maja · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 000 zł
17 zł / m²

Działka Dębica na sprzedaż bezpośrednio
Witam, sprzedan ogródek działkowy znajdujący się przy ulicy 1 Maja o powierzchni 3a z domkiem blaszanym i podciągnietm prądem(wystarczy założyć licznik ) Cena do negocjacji....

Działka rekreacyjna Tarnobrzeg Wielopole
Tarnobrzeg Wielopole · Działka rekreacyjna · 320 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 500 zł
17 zł / m²

Działka Tarnobrzeg Wielopole na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjną na ogródkach za kościołem Św. Barbary (Wielopole 4). ...

Działka budowlana Jastkowice
Jastkowice · Działka budowlana · 9900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 555 zł
1 zł / m²

Działka Jastkowice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną 99 arów, możliwość podziału, teren w pełni uzbrojony, miejscowość Jastowice, okolice Stalowej Woli (8 km.) Więcej informacji pod telefonem. Kontakt - tel. Zapraszam...

Działka rolna Rakszawa Rąbany Gościniec
Rakszawa Rąbany Gościniec · Działka rolna · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 800 zł
6 zł / m²

Działka Rakszawa Rąbany Gościniec na sprzedaż bezpośrednio
Witam Dzisiaj na sprzedaż mam działkę w miejscowości Rakszawa. Powierzchnia 1000 mkw, czyli 10 arów. Prostokąt o wymiarach 60m x 17m około. Blisko lasu, spokojna malownicza okolica, blisko zabudowa(650m) i droga główna na Żołynie(250m). Przy działce ( w granicy) płynie krystaliczna rzeczka. Dojazd do działki utwardzoną drogą. Działkę można sprawdzić na geoportal.gov.pl nr. 7203 Obręb : 0104 a dokładniej, wpisując miejscowość i numer działki(7203) tutaj: http://mapy.geoportal.go...

Działka rolna Jankowce
Jankowce · Działka rolna · 700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
6 000 zł
9 zł / m²

Działka Jankowce na sprzedaż bezpośrednio
Dzialka rolna znajduje sie w miejscowosci jankowce 3 km od leska bieszczady w centrum wsi teren jest rowny przez dzialke plynie maly potok prosto z lasu do glownej drogi jest ok 50 m droga jest utwardzona gminna bardzo dobry dojazd w poblizu znajduja sie sklep kosciol boisko dzal. graniczy z lasem dzialka posiada pelne uzbrojenie woda prad gaz kanal spokojnie mozna postawic domek holenderski przyczepe kem.wlasnosc hipoteczna w tej miescowosci mam druga dz.17 ar zarosnieta drzewami mozna wykoszys...

Działka rolna Manasterz
Manasterz · Działka rolna · 6700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
6 000 zł
1 zł / m²

Działka Manasterz na sprzedaż bezpośrednio
Witam sprzedam grunt polozony w Manasterzu gmina Jawornik Polski powiat Przeworski woj.Podkarpackie nr.dzialki 2295-lasy IV klasy o pow.27 arow(2700m2) nr.dzialki 2307-zadrzewione i zakrzewione Lz-RIIIb i Lz-RIVa o pow.40 arow (4000 m2) cena do negocjacji po rozmowie ...

Działka rekreacyjna Dwernik
Dwernik · Działka rekreacyjna · 149 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
6 500 zł
44 zł / m²

Działka Dwernik na sprzedaż bezpośrednio
Działka oznaczona na zdjęciu numerami 163/2. Położona w gminie Lutowiska, w miejscowości Dwernik, powiat bieszczadzki Działka przy drodze, obok rzeki. Częściowo zalesiona....

Działka rolno-budowlana Jarosław Garbarze, ul. Boczna Sanowa
Jarosław Garbarze, ul. Boczna Sanowa · Działka rolno-budowlana · 2900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
6 500 zł
2 zł / m²

Działka Jarosław Garbarze na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam atrakcyjną działkę , Jarosław, ul. Boczna Sanowa, (ul. Wspólna) 9a, 14a,29a w całości lub istnieje możliwość podziału na mniejsze. Wymiary: dł. ok 90 m, szer. ok 34 m Nr działki: 1476 Działka równa, usytuowana w cichej okolicy w granicach miasta Jarosław w rejonie ul. Bocznej Sanowej, objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Dojazd drogą utwardzoną, przejazd samochodem do centrum miasta zajmuje kilka minut. W sąs...

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.