Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, podkarpackie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 6

1388 działek na sprzedaż podkarpackie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1368) oraz niepowtarzające się oferty agencji (20).

Działka budowlana Ostrów
Ostrów · Działka budowlana · 3300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
297 000 zł
90 zł / m²

Działka Ostrów na sprzedaż bezpośrednio
Dzialka budowlana w Ostrowie kolo Przemysla,cena podana jest za ar,prosze zobaczyc na google lokalizacje.. ...

Działka rolno-budowlana Domaradz Zakościół
Domaradz Zakościół · Działka rolno-budowlana · 3300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
27 000 zł
8 zł / m²

Działka Domaradz Zakościół na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę, doskonała pod zabudowę mieszkalną w zacisznym miejscu blisko centrum w Domaradzu. Teren staje się atrakcyjną dzielnicą mieszkaniową. Działka jest rolna IV klasa. Mogę pomóc we wszystkich etapach projektowania domu i odralniania działki. Działka graniczy z lasem, a na jej terenie zn...

Działka budowlana Kidałowice
Kidałowice · Działka budowlana · 1600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
105 000 zł
66 zł / m²

Działka Kidałowice na sprzedaż bezpośrednio
Witam, Sprzedam działkę z domem drewnianym, dom można wyremontować.....

Działka budowlana Ostrów, Ostrów 2
Ostrów, Ostrów · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
100 zł / m²

Działka Ostrów na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania znakomicie zlokalizowana 10 a działka położona w Ostrowie kolo Przemysla.Dojazd bezposrednio z drogi asfaltowej gminnej,działka calkowicie płaska o regularnym kształcie.Wszystkie media.Cena dla zdecydowanego kupca do negocjacji.Polecam....

Działka rolno-budowlana Jazowa
Jazowa · Działka rolno-budowlana · 6600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
8 zł / m²

Działka Jazowa na sprzedaż bezpośrednio
Posiadam do sprzedania działkę nr 151 położną w miejscowości Jazowa. Działka bezpośrednio przylega do drogi powiatowej Jazowa-Kobyle. Działka może być wykorzystana zarówno jako budowlana jak i rekreacyjna. Na działce znajdują się wszystkie media (woda, gaz, prąd). Możliwość negocjacji ceny. ...

Działka Toporów
Toporów · 2300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 300 zł
33 zł / m²

Działka Toporów na sprzedaż bezpośrednio
Jeżeli marzysz o ciszy, spokoju i własnym domku w uroczym miejscu przy lesie na rzeczką "złotka" ok 15 km od Mielca, to mam do zaoferowania taką własnie działkę rekreacyjno -budowlaną o powierzchni 2300 m2 w Toporowie,, Ostrowy Tuszowskie. Działka , częściowo ogrodzona siatką. Dojazd nową drogą asfa...

Działka budowlana Mielec, ul. Szybowcowa 253
Mielec, ul. Szybowcowa · Działka budowlana · 1334 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
106 720 zł
80 zł / m²

Działka Mielec na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną w Mielcu, ul. Szybowcowa, powierzchnia 13.34 ara. Idealny wymiar pod zabudowę 50m x 27m w prostokącie. Cena za ar to 8000 zł. do minimalnej negocjacji. ...

Rzeszów · Działka budowlana · 1027 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
175 000 zł
170 zł / m²

Działka Rzeszów na sprzedaż
Do sprzedania działka w Rzeszowie z Warunkami Zabudowy pod Bliźniaka. Lokalizacja: boczna ul. Sikorskiego. Szybki dojazd do centrum miasta. Blisko przystanek MPK, ścieżki rowerowe, sklep spożywczy. Spokojna i cicha okolica. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Powierzchnia: 10,2...

Działka rolna Dołżyca
Dołżyca · Działka rolna · 251 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 100 000 zł
4382 zł / m²

Działka Dołżyca na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Dołżyca w kształcie prostokąta. Stok nachylony w kierunku południowym, bezpośrednie sąsiedztwo działki zabudowanej w trakcie budowy stadnina koni z domkami rekreacyjnymi całorocznymi. Tereny niezalewowe! Klasyfikacja gruntów: ziemia rolna. Dojazd drogą gminn...

Działka rolna Dołżyca
Dołżyca · Działka rolna · 23994 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
239 940 zł
10 zł / m²

Działka Dołżyca na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Dołżyca w kształcie prostokąta. Stok nachylony w kierunku południowym, bezpośrednie sąsiedztwo działki zabudowanej w trakcie budowy stadnina koni z domkami rekreacyjnymi całorocznymi. Tereny niezalewowe! Klasyfikacja gruntów: ziemia rolna. Dojazd drogą gminn...

      1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.