Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, podkarpackie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 5

1284 działek na sprzedaż podkarpackie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1280) oraz niepowtarzające się oferty agencji (4).

Wydrza · Działka budowlana · 2300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
22 zł / m²

Działka Wydrza na sprzedaż bezpośrednio
Działka w atrakcyjnym miejscu na granicy wsi Wydrza i Krawce, 100m od głównej drogi....

Działka budowlana Trześń
Trześń · Działka budowlana · 3200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
16 zł / m²

Działka Trześń na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działke budowlana w miejscowości Trześń, gmina Gorzyce, powiat Tarnobrzeg. Powierzchnia działki 32 ary. Działka z budynkami, uzbrojona. Działka znajduje się niedaleko miasta Sandomierz okolo 5km. Idealny teren pod dzialke wypoczynkowo- rekreacyjna....

Majdan Sieniawski Osówka Dolna · Działka rolno-budowlana · 32000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
2 zł / m²

Działka Majdan Sieniawski Osówka Dolna na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną wraz z rolną o pow. łęcznej 3,20 hektara w Majdanie Sieniawskim-Osówka. Działki znajdują się po obu stronach drogi. Cena 60 000zł do negocjacji Sprzedam również działkę rolną z możliwością przekwalifikowania na budowlaną o pow. 40 arów w Sieniawie, dokładniej w Dybkowi...

Rzeszów · Działka budowlana · 1375 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
165 000 zł
120 zł / m²

Działka Rzeszów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę pod zabudowę o pow. 13,75 ar przy bocznej Krakowskiej w Rzeszowie. Dojazd drogą polną, media do podciągnięcia. Cena 12 tyś/ar...

Sędziszów Małopolski Rędziny, ul. Głowackiego · Działka budowlana · 800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
48 000 zł
60 zł / m²

Działka Sędziszów Małopolski Rędziny na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Sędziszowie Małopolskim w idealnej lokalizacji posiadającą WZ . Powierzchnia działki 8 arów . Wszystkie media w granicy działki !!! Działka położona na osiedlu Rędziny przy ul.Głowackiego / najbliżej centrum miasta / Nr działki 125/9...

Olszany · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 000 zł
4 zł / m²

Działka Olszany na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam cztery działki 10 arowe więcej informacji pod numerem tel....

Działka budowlana Malinie
Malinie · Działka budowlana · 2030 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
69 zł / m²

Działka Malinie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną na Maliniu. Pow. 20,30 ar. Wydane warunki zabudowy. Działka przy drodze asfaltowej gminnej. W działce woda, kanalizacja, telefon, obok prąd i gaz. Więcej informacji pod nr tel....

Działka budowlana Wólka Podleśna
Wólka Podleśna · Działka budowlana · 1900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
87 000 zł
46 zł / m²

Działka Wólka Podleśna na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę z decyzją o warunkach zabudowy 19 arów w Wólce Podleśnej (nr 453). Posiada dostęp do asfaltowej drogi gminnej (pozwolenie na wykonanie zjazdu). W kształcie prostokąta o szerokości przy drodze 19 m i długości około 100 m. Położona bardzo blisko przedszkola, szkoły, sklepu i kościoła....

Działka budowlana Ropczyce Czekaj, ul. Słoneczna 72/5
Ropczyce Czekaj, ul. Słoneczna · Działka budowlana · 1117 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
81 500 zł
73 zł / m²

Działka Ropczyce Czekaj na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę 11,17 ar z warunkami zabudowy przy ul. Słonecznej w Ropczycach (nr 72/5). Na działce zostanie wybudowana sieć wodociągowa i kanalizacyjna. Wszystkie formalności są już dopięte, ekipa wejdzie w teren maj/czerwiec 2017. Gaz i prąd z działki sąsiedniej. Cena: 81500zł w tym współ...

Działka budowlana Warzyce
Warzyce · Działka budowlana · 1300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
44 200 zł
34 zł / m²

Działka Warzyce na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Warzyce. Cena za ar podlega negocjacji więcej informacji pod nr telefonu podanym w ogłoszeniu. Nr działki 1525/2...

      1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.