Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, podkarpackie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 4

1257 działek na sprzedaż podkarpackie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1247) oraz niepowtarzające się oferty agencji (10).

Działka budowlana Grzęska
Grzęska · Działka budowlana · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
94 000 zł
47 zł / m²

Działka Grzęska na sprzedaż bezpośrednio
Przedmiotem sprzedaży są 2 działki budowlane nr 224/5 o pow. 909 m2, i 224/6 o pow.937 m2 wraz z drogą dojazdową nr działki 224/7 położone bezpośrednio przy ul. Korczaka w miejscowości Grzęska (Plebanka) w gminie Przeworsk, tuż przy granicy z miastem Przeworsk. Nieruchomość oddalona jest od centru...

Działka budowlana Łąka, Łąka 255
Łąka, Łąka · Działka budowlana · 1600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
47 zł / m²

Działka Łąka na sprzedaż bezpośrednio
Równy teren blisko przystanek autobusu sklepy kosciol . Duze sklepy w Krasne 8km. Ladne otoczenie nie zageszczone. Cena przystepna do szybkiej sprzedamy. ...

Działka budowlana Grochowe
Grochowe · Działka budowlana · 3700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
43 zł / m²

Działka Grochowe na sprzedaż bezpośrednio
Dzień dobry, Witam Wszystkich ! zainteresowanych kupnem pięknej, widokowej działki budowlanej o powierzchni 37a w miejscowości Grochowe koło Mielca. Działka znajduje sie w bardzo cichej i spokojnej okolicy lasu co zapewnia niezachwiany spokój, nieustanną woń drzew iglastych, czyste powietrze i ...

Działka rolna Kopysno
Kopysno · Działka rolna · 1100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
6 000 zł
5 zł / m²

Działka Kopysno na sprzedaż bezpośrednio
Dotyczy działki nr34/2 na załączonej do ogłoszenia mapie...

Działka rolno-budowlana Nowa Sarzyna
Nowa Sarzyna · Działka rolno-budowlana · 3198 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
98 000 zł
31 zł / m²

Działka Nowa Sarzyna na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działke rolno-budowlaną nr 360/2 w Nowej Sarzynie ....

Działka budowlana Głowienka
Głowienka · Działka budowlana · 4000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
99 000 zł
25 zł / m²

Działka Głowienka na sprzedaż bezpośrednio
Działka z warunkami zabudowy na dom jednorodzinny z garażem. Wszystkie media. Głowienka ul. Długa....

Działka budowlana Nowa Dęba Poręby Dębskie, ul. Borowa 57
Nowa Dęba Poręby Dębskie, ul. Borowa · Działka budowlana · 1300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
84 000 zł
65 zł / m²

Działka Nowa Dęba Poręby Dębskie na sprzedaż bezpośrednio
Posiadamy 4 działki budowlane z wydanymi pozwoleniami do każdej z osobna warunkami zabudowy i wszystkie pozwolenia do podłączenia się do mediów (prąd , gaz, woda i kanalizacja) Działki budowlane znajdują się w spokojnej okolicy . Teren jest nie zalewowy i wolny od silnych zjawi...

Działka rolno-budowlana Jawornik Ruski
Jawornik Ruski · Działka rolno-budowlana · 1800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
21 000 zł
12 zł / m²

Działka Jawornik Ruski na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną z możliwością przekształcenia na budowlaną. Znajduje się w miejscowości Jawornik Ruski, z dala od miejskiego zgiełku. Okolica jest bardzo cicha, odpowiednia dla ludzi ceniących sobie spokój. W niedalekiej odległości od działki zauważalne są lasy. Widoki są zadowalające....

Działka budowlana Krasiczyn
Krasiczyn · Działka budowlana · 3357 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
42 zł / m²

Działka Krasiczyn na sprzedaż bezpośrednio
Krasiczyn k/Przemyśla - do sprzedaży działka budowlana o pow. 33,57 a. Działka dla osób ceniących oryginalny sposób zagospodarowania otoczenia domu. Piękny starodrzew może stać się niezwykłą ozdobą posesji. Działka usytuowana , niedaleko Urzędu Gminy, szkoły podstawowej i gimnazjum, w bezpośrednim s...

Działka inwestycyjna Bystre
Bystre · Działka inwestycyjna · 25882 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 900 000 zł
112 zł / m²

Działka Bystre na sprzedaż
Niepowtarzalna działka inwestycyjna z przeznaczeniem na hotel, SPA, turystykę, aparthotel. Zlokalizowana w unikalnym miejscu: wśród lasu, górskiej rzeki oraz dwóch stawów (o przeznaczeniu hodowlanym lub rekreacyjnym). Nowo wybudowana osada, która powstała w bliskim sąsiedztwie cieszy się niesła...

      1 ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.