Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, podkarpackie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 4

1288 działek na sprzedaż podkarpackie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1284) oraz niepowtarzające się oferty agencji (4).

Działka rekreacyjna Tarnobrzeg
Tarnobrzeg · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
7 500 zł
25 zł / m²

Działka Tarnobrzeg na sprzedaż bezpośrednio
Działka rekreacyjna na niej altanka wybudowana w 2014r osobne pomieszczenie na narzędzia do altanki doprowadzona woda Huśtawka meble ogrodowe iglaki maliny porzeczki kwiaty w cenie jest wliczona nowa kostka 15m Więcej info udzielę telefonicznie...

Działka inwestycyjna Lubzina
Lubzina · Działka inwestycyjna · 1160 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł
34 zł / m²

Działka Lubzina na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę inwestycyjną o powierzchni 11a i 60m. Działka w pełni uzbrojona - gaz, woda, kanalizacja, prąd. Umiejscowiona w gm. Ropczycko - Sędziszowskiej na trasie Dębica - Ropczyce bezpośrednio przy drodze E-4. Nr. działki 681/6...

Działka budowlana Tarnobrzeg
Tarnobrzeg · Działka budowlana · 1100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
93 500 zł
85 zł / m²

Działka Tarnobrzeg na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedaży piękne działki budowlane od 11 do 13 arów z wyznaczoną drogą dojazdową. Działki znajdują się pomiędzy ulicami Jaśminowa i Tarninowa. Super dojazd od strony drogi na Sobów. W pobliżu osiedle z licznymi sklepami, siłownią, AGD i budowlane, szkoła nr 9. Spokojna i cicha okolica. Wielk...

Jarosław · Działka budowlana · 1800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
78 zł / m²

Działka Jarosław na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w jarosławiu o powierzchni 18 a ,- uzbrojona wszelkie informacje pod nr. tel. ...

Godowa · Działka budowlana · 1357 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 000 zł
52 zł / m²

Działka Godowa na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka budowlana 13,5 ara uzbrojona. Działka położona w Godowej 50m od granicy Strzyżowa. Wszystkie media na działce. Druga linia zabudowy od głównej drogi. Bardzo dobry dojazd...

Działka leśna Łubno
Łubno · Działka leśna · 19000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
28 000 zł
1 zł / m²

Działka Łubno na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam nieruchomość gruntową zlokalizowaną w miejscowości Łubno. Grunty stanowią pastwiska trwałe (0,66 ha), grunty zadrzewione i zakrzewione na użytkach rolnych (1,04 ha),oraz lasy (0,20 ha). Dojazd do działki o pow. 1,04 ha drogą asfaltową, natomiast do pozostałych dwóch drogą polną....

Łańcut, ul. Ignacego Mościckiego · Działka budowlana · 1819 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
99 999 zł
55 zł / m²

Działka Łańcut na sprzedaż bezpośrednio
Atrakcyjna działka o powierzchni 18,19 ara wjazd z głównej drogi asfaltowej na Dynów, blisko szkoła, sklepy, kościół, w otoczeniu nowe domy. Łańcut ul. Mościckiego, działka przemysłowa...

Działka budowlana Gwoźnica Górna Na Granicy
Gwoźnica Górna Na Granicy · Działka budowlana · 5700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
14 zł / m²

Działka Gwoźnica Górna Na Granicy na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 0,57ha wraz z drewnianym domem do rozbiórki wraz z działką rolną o powierzchni 0,10ha. Działka położona jest w Gwoźnicy Górnej, gmina Niebylec, powiat Strzyżów. Bardzo malownicza działka, w sąsiedztwie której znajdują się inne domy, przystanek autobusowy, la...

Działka inwestycyjna Rzeszów Przybyszówka
Rzeszów Przybyszówka · Działka inwestycyjna · 2300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
380 000 zł
165 zł / m²

Działka Rzeszów Przybyszówka na sprzedaż bezpośrednio
Dzialka budowlana w Rzeszowie, na osiedlu Przybyszowka-Dworzysko. Dzialka posiada 23 ary. Teren w poblizu oraz sama dzialka posiadaja oficjalna zgode miasta na budowanie osiedli mieszkaniowych. Nieopodal ma powstac stacja benzynowa, takze jest to teren atrakcyjny dla inwestorow....

Działka budowlana Niżatyce
Niżatyce · Działka budowlana · 4300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
170 000 zł
40 zł / m²

Działka Niżatyce na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Niżatycach o pow.43 ary.Atrakcyjne położenie.Polecam...

      1 ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.