Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, podkarpackie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 3

1395 działek na sprzedaż podkarpackie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1374) oraz niepowtarzające się oferty agencji (21).

Działka budowlana Kielnarowa
Kielnarowa · Działka budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
89 000 zł
30 zł / m²

Działka Kielnarowa na sprzedaż bezpośrednio
Atrakcyjna działka, widokowa nr 1055 o pow. 30 a z warunkami zabudowy na budynek mieszkalny, położona w Kielnarowej, gm. Tyczyn w sąsiedztwie zabudowań mieszkalnych. Działka nieogrodzona z dostępem do sieci uzbrojenia technicznego. Dojazd do nieruchomości dobry, bezpośrednio z drogi gminnej u...

Działka budowlana Łąka
Łąka · Działka budowlana · 2665 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
56 zł / m²

Działka Łąka na sprzedaż bezpośrednio
Atrakcyjna działka nr 4093 o pow. 26 a z warunkami zabudowy na budynek usługowy, położona w Łące, gm. Trzebownisko w sąsiedztwie zabudowań mieszkalno – usługowo - produkcyjnych. Działka nieogrodzona z dostępem do wszystkich sieci uzbrojenia technicznego. Dojazd do nieruchomości dobry, ...

Działka budowlana Jarosław, ul. Spółdzielcza
Jarosław, ul. Spółdzielcza · Działka budowlana · 870 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
86 zł / m²

Działka Jarosław na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną, uzbrojoną, o pow. 8,7 ar. na Ul. Spółdzielczej w Jarosławiu....

Działka budowlana Radymno, ul. Młynarska
Radymno, ul. Młynarska · Działka budowlana · 800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł
50 zł / m²

Działka Radymno na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działke budowlaną w miejscowości Radymno przy ulicy Młynarskiej . Działka uzbrojona (gaz,woda,prąd,kanalizacja) . Działka jest położona w spokojnym miejscu blisko centrum miasta , sklepów , kościoła itp . Cena to 5000 zł za ar - do negocjacji . ...

Działka budowlana Czekaj
Czekaj · Działka budowlana · 1800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
38 000 zł
21 zł / m²

Działka Czekaj na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną na nowo powstałym osiedlu domów jednorodzinnych o pow. 0,18 ha w gminie Osiek Jasielski...

Działka budowlana Chmielnik Zawodzie
Chmielnik Zawodzie · Działka budowlana · 1700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
68 000 zł
40 zł / m²

Działka Chmielnik Zawodzie na sprzedaż bezpośrednio
Pilnie sprzedam działkę w środku Chmielnika, bez pośredników. Łagodny stok po lewej stronie potoku Chmielnik, ok.400 m na południe od oczyszczalni. Na załączonej mapie oznaczony jest teren oczyszczalni. Dojazd asfaltowy, ostatnie ok.100 m - droga gminna utwardzona (wkrótce będzie trwała nawierzchni...

Działka rolna Narol
Narol · Działka rolna · 7200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
16 500 zł
2 zł / m²

Działka Narol na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną o powierzchni 0,72 h Obok działki jest dojazd drogą polną. Szczegóły na załączonych mapkach. Po więcej informacji proszę dzwonić....

Działka budowlana Rzeszów, ul. Malownicza
Rzeszów, ul. Malownicza · Działka budowlana · 4461 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
530 000 zł
119 zł / m²

Działka Rzeszów na sprzedaż
Do sprzedania działka w Rzeszowie przy ul. Malowniczej. Bardzo dobra lokalizacja. Bliski dostęp do ul. Sikorskiego lub ul. Wojtyły. Powierzchnia 44,50 ara Teren płaski, zjazd bezpośrednio z drogi asfaltowej. Media z sąsiedztwa. Teren w części z przeznaczeniem w planie pod zabudowę nisk...

Działka budowlana Rzeszów, al. gen. Władysława Sikorskiego
Rzeszów, al. gen. Władysława Sikorskiego · Działka budowlana · 771 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
125 000 zł
162 zł / m²

Działka Rzeszów na sprzedaż
Do sprzedania działka w Rzeszowie, boczna ul. Sikorskiego. Na wzniesieniu z pięknym widokiem na okolicę i miasto. Powierzchnia : 7,71 ara (771m2) Zjazd na działkę bezpośrednio z drogi asfaltowej osiedlowej. W sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna. Na działce kanalizacja, gaz i prąd...

Rzeszów · Działka inwestycyjna · 36000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
7 200 000 zł
200 zł / m²

Działka Rzeszów na sprzedaż
Działka przemysłowa: "pod zabudowę produkcyjną, składów i magazynów oraz zabudowę usługową.." "....dopuszcza się lokalizację przedsięwzięć mogących potencjalnie i zawsze znacząco oddziaływać na środowisko w rozumieniu przepisów o ochronie środowiska..." Powierzchnia: 3,6h...

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.