Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, podkarpackie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 3

1288 działek na sprzedaż podkarpackie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1284) oraz niepowtarzające się oferty agencji (4).

Tarnobrzeg · Działka rolno-budowlana · 14100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
525 000 zł
37 zł / m²

Działka Tarnobrzeg na sprzedaż bezpośrednio
Działki o powierzchni 0,67ha i 0,74ha koło Jeziora Tarnobrzeskiego...

Pietrusza Wola · Działka leśna · 45000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
4 zł / m²

Działka Pietrusza Wola na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania 4,5h lasu, w miejscowości Pietrusza Wola. Las mieszany, droga po części utwardzona a po części nie. ...

Przemyśl, ul. Nowa · Działka inwestycyjna · 3600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
195 000 zł
54 zł / m²

Działka Przemyśl na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedaży działka inwestycyjno-przemysłowa o pow.36 arów (możliwość dokupienia w tej samej cenie dodatkowych 36 arów). Działka położona w Przemyślu (podkarpackie), obok ul. Lwowskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie obwodnicy Przemyśla, przy drodze w kierunku granicy państwa (do granicy z Ukrainą ok. ...

Działka budowlana Ustrzyki Dolne, ul. Nadgórna
Ustrzyki Dolne, ul. Nadgórna · Działka budowlana · 1700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
105 000 zł
62 zł / m²

Działka Ustrzyki Dolne na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 17 arową działkę budowlaną w Ustrzykach Dolnych przy ulicy nadgórnej,działka położona jest na południowym stoku kamiennej laworty,okolica cicha i spokojna,cena do uzgodnienia....

Studzian · Działka budowlana · 1900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
78 000 zł
41 zł / m²

Działka Studzian na sprzedaż bezpośrednio
Piękna działka budowlana koło Przeworska, w Studzianie przy głównej drodze....

Działka inwestycyjna Warzyce
Warzyce · Działka inwestycyjna · 2090 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
67 zł / m²

Działka Warzyce na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę nr 2599/1 o powierzchni 20 ar 90 m2. Działka położona na terenie miasta Jasła, przy drodze głównej łączącej Jasło z Krosnem....

Sokole · Działka budowlana · 4800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
25 zł / m²

Działka Sokole na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działki budowlane położone w miejscowości Sokole w okolicy Dobrynina . Działki z mediami i drogą dojazdową. Najlepiej w całości bądź z podziałem na mniejsze nieruchomości. Cena za 1 ar 2500 zł . Dziaki polożone w atrakcyjne okolicy, przy drodze gminnej. Nr działek 491 pow. 21,65 ara i 45...

Działka rekreacyjna Nowy Borek Poręby, Nowy Borek 75
Nowy Borek Poręby, Nowy Borek · Działka rekreacyjna · 7200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
7 zł / m²

Działka Nowy Borek Poręby na sprzedaż bezpośrednio
Oferta bezpośrednia. OKAZJA - PILNA SPRZEDĄŻ Działka nr. 3244/2 położona w pięknym zakątku leśnej enklawy lasów państwowych w kompleksie 5 ha gospodarstwa agroturystycznego / możliwość współpracy,wynajmu lub zakupu całego gospodarstwa lub jego części / . Działka objęta KW 45645 - LZ-...

Działka rolno-budowlana Bircza
Bircza · Działka rolno-budowlana · 6000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
15 zł / m²

Działka Bircza na sprzedaż bezpośrednio
Witam! Mam do sprzedania działkę o powierzchni 60 arów. Działka położona jest na wzgórzu w miejscowości Bircza, około 2 km od centrum, w którym mieszczą się: sklepy wielobranżowe, szkoły (podstawowa, Gimnazjum, średnia), hala sportowa, boisko do tenisa, przychodnia lekarska itp. Do działki prowad...

Działka rolno-budowlana Trzciana Słotwinka
Trzciana Słotwinka · Działka rolno-budowlana · 11400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
169 000 zł
15 zł / m²

Działka Trzciana Słotwinka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolno-budowlaną o powierzchni 114 a z warunkami zabudowy na budowę domu jednorodzinnego. WZ wydane w grudniu 2015! Działka położona jest w pięknej okolicy nieopodal góry Słotwinki w miejscowości Trzciana obok Rzeszowa. Działka położona na delikatnie opadającym zboczu wzniesienia ...

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.