Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, podkarpackie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 3

1377 działek na sprzedaż podkarpackie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1359) oraz niepowtarzające się oferty agencji (18).

Działka inwestycyjna Czarnorzeki
Czarnorzeki · Działka inwestycyjna · 16400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
492 000 zł
30 zł / m²

Działka Czarnorzeki na sprzedaż bezpośrednio
Witam Sprzedam działki o powierzchni 16 400 m kw. położonej w gminie Korczyna pow. Krosno woj. Podkarpackie Działka oznaczona nr 167 - R15 - 8 400 m kw. Działka oznaczona nr 169 - 1ZR5 - 8 000 m kw. Ogółem 16 400 m kw. Cena sprzedaży za 1 m kw. 30 zł - wartość 492 000,00 zł Położe...

Działka budowlana Kopki, ul. Kościelna 9
Kopki, ul. Kościelna · Działka budowlana · 1800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
65 000 zł
36 zł / m²

Działka Kopki na sprzedaż bezpośrednio
Rudnik nad Sanem(Dwór). Sprzedam 2 przylegające do siebie działki o powierzchni 9 a każda.Bardzo miła i spokojna okolica,niska cena....

Działka budowlana Stróże Wielkie
Stróże Wielkie · Działka budowlana · 24000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
4 zł / m²

Działka Stróże Wielkie na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka budowlana przy granicy administracyjnej Sanoka położona przy drodze asfaltowej w okolicy stoją nowo powstałe domy na działce woda i prąd szczegóły pod telefonem....

Działka rekreacyjna Koniaczów
Koniaczów · Działka rekreacyjna · 6700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
7 zł / m²

Działka Koniaczów na sprzedaż bezpośrednio
Witam, Sprzedam działkę rekreacyjną z zarybionym stawem. Na działce 67 arów znajduje się staw zajmujący większość działki, szałas z paleniskiem, drewniana brama wjazdowa, drewniane wc, zieleń. W okolicy niska zabudowa i działki rolnicze. Możliwe przyłącze prądu/wody/gazu. Staw znajduje się ...

Działka budowlana Zręcin, ul. Polna
Zręcin, ul. Polna · Działka budowlana · 4000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
119 000 zł
30 zł / m²

Działka Zręcin na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania 2 działki budowlane z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej. Mogą być sprzedane razem lub osobno....

Działka budowlana Majdan Królewski, ul. ks. Stanisława Stępnia
Majdan Królewski, ul. ks. Stanisława Stępnia · Działka budowlana · 2800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
84 000 zł
30 zł / m²

Działka Majdan Królewski na sprzedaż bezpośrednio
Witam sprzedam dzialke budowlano-rekreacyjna w majdanie krolewskim na ulicy ks.stepnia wiecej pod nr....

Działka rolna Wiśniowa
Wiśniowa · Działka rolna · 2651 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
10 000 zł
4 zł / m²

Działka Wiśniowa na sprzedaż bezpośrednio
Posiadam do sprzedania działkę rolną nr 1209 położoną w Wiśniowej pomiędzy rzeką Wisłok a drogą prowadzącą z Wiśniowej do Jazowej....

Działka Rzeszów
Rzeszów · 700 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
84 000 zł
120 zł / m²

Działka Rzeszów na sprzedaż

Działka inwestycyjna Rzeszów, ul. Litewska
Rzeszów, ul. Litewska · Działka inwestycyjna · 2000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 680 000 zł
840 zł / m²

Działka Rzeszów na sprzedaż
Do sprzedania działka z projektem, pozwoleniem na budowę oraz najemcą. Działka 20 arów Powierzchnia użytkowa budynku po wybudowaniu: 1300m2 + parkingi podziemne Parter: część handlowa, 417m2 - wynajęta Piętro I oraz II część biurowa lub inna, powierzchnia 878m2 Nowoczesny biu...

Działka budowlana Rzeszów Zalesie
Rzeszów Zalesie · Działka budowlana · 2000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
550 000 zł
275 zł / m²

Działka Rzeszów Zalesie na sprzedaż
Do sprzedania działka w Rzeszowie. Osiedle Zalesie. Powierzchnia: 20 arów Prestiżowe osiedle. Przeważająca nowa zabudowa. Szybki dostęp do centrum miasta. Blisko szkoła, przedszkole, plac zabaw, sklepy, przystanek MPK. Wymiary około: 34 na 63 Wszystkie media na działce. Uregulowany ...

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.