Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, podkarpackie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 3

1406 działek na sprzedaż podkarpackie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1402) oraz niepowtarzające się oferty agencji (4).

Działka budowlana Ustrzyki Dolne Strwiążek, ul. Strwiążyk 1B
Ustrzyki Dolne Strwiążek, ul. Strwiążyk · Działka budowlana · 6900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
190 000 zł
28 zł / m²

Działka Ustrzyki Dolne Strwiążek na sprzedaż bezpośrednio
Utrzyki Dolne (woj.podkarpackie) Stok gory “Maly Krol” o pow.69 arów Dzialka budowlana 69 arow na gorze Maly Krol, granica jest rzeka Strwiaz z jednej strony, z drugiej strony droga, piekny widok na Ustrzyki Dolne, 5 minut od centrum miasta, woda i prad, dojazd po plytach betonowych ...

Działka budowlana Huzele
Huzele · Działka budowlana · 4400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
170 000 zł
39 zł / m²

Działka Huzele na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam bardzo atrakcyjną działkę w Bieszczadach Huzele/ Lesko Działka położona jest nad Sanem , blisko lasu. 13km od Soliny...

Działka rolno-budowlana Rozbórz Długi
Rozbórz Długi · Działka rolno-budowlana · 10415 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
13 zł / m²

Działka Rozbórz Długi na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania UZBROJONA działka rolno-budowlana o łącznej powierzchni 10 415m2 (1.0415ha). W skład tej powierzchni wchodzą trzy działki: -Rolno-budowlana pow. 0.5094ha (budowlana 0.2043ha, rolna 0.3051ha) - Nr. 85 -Rolna pow. 0.2429ha - Nr. 114 -Rolna pow. 0.2892ha - Nr. 82 Rozmieszczenie pos...

Działka budowlana Dębica, ul. Budzisz
Dębica, ul. Budzisz · Działka budowlana · 1250 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
96 zł / m²

Działka Dębica na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana na sprzedaż w pełni uzbrojona 12.5 ara cena 120 000zl w bardzo ładnej lokalizacji....

Działka budowlana Berezka
Berezka · Działka budowlana · 10000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
183 000 zł
18 zł / m²

Działka Berezka na sprzedaż bezpośrednio
Niesamowita okazja! Berezka, do sprzedaży piękna działka budowlana o pow. 1 ha. Na działkę wydana została decyzja o Warunkach Zabudowy na budowę pensjonatu, bezodpływowego zbiornika na ścieki i studni kopanej. Teren w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok. 53m x 172m x 46m x76m x 51m x ...

Działka budowlana Dębica, ul. Kawęczyńska
Dębica, ul. Kawęczyńska · Działka budowlana · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
168 000 zł
140 zł / m²

Działka Dębica na sprzedaż bezpośrednio
Witam, na sprzedaż posiadam piękną działkę położoną przy ulicy Kawęczyńskiej niedaleko centrum. Do szkoły MG 2 - 1,1 km, szpital - 1,0 km, galeria dębicka - 1,8 km. Działka uzbrojona - prąd, gaz, kanalizacja, woda, internet. Wymiary działki około 27x44 m,płaska w kształcie prostokątu. Cicha i spokoj...

Działka rolna Karkówka
Karkówka · Działka rolna · 4600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
30 000 zł
7 zł / m²

Działka Karkówka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną z domkiem. obecnie są tam maliny jesienne na powierzchni ok. 40 arów. reszta to domek z sadem ogrodzony siatką. położona jest w miejscowości Karkówka. dojazd do działki to kawałek drogi kamienistej kawałek polnej. W domku nie ma bieżącej wody(możliwość wykopania studni), ale j...

Działka rolno-budowlana Żarówka
Żarówka · Działka rolno-budowlana · 14300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
10 zł / m²

Działka Żarówka na sprzedaż bezpośrednio
Działka 1ha 43a - w tym ok. 80 a lasu mieszanego położona na malowniczej górce w cichej okolicy. Wykopany staw ok.500m kw.Działka budowlana 6a zabudowana domkiem drewnianym. Na działce energia elektryczna i studnia. Nr działki 2507 / 3 Gmina Radomyśl Wielki...

Działka budowlana Szówsko, ul. Sportowa
Szówsko, ul. Sportowa · Działka budowlana · 2400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
96 000 zł
40 zł / m²

Działka Szówsko na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Sprzedam działkę z wystawioną decyzja o warunkach zabudowy w miejscowości Szówsko, gmina Wiązownica, powiat Jarosław, województwo podkarpackie. Działka o powierzchni 24 arów oznaczona numerem 1007/1 przy ulicy Sportowej w Szówsku, cicha spokojna okolica. W niedalekiej odległości od działki sz...

Działka budowlana Mokra
Mokra · Działka budowlana · 2400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
142 000 zł
59 zł / m²

Działka Mokra na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam w całości działkę budowlaną uzbrojoną media 24 ar. w miejscowości Mokra naprzeciw CPN . ...

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.