Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, podkarpackie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 2

1393 działek na sprzedaż podkarpackie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1373) oraz niepowtarzające się oferty agencji (20).

Działka budowlana Batycze
Batycze · Działka budowlana · 6000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
55 000 zł
9 zł / m²

Działka Batycze na sprzedaż bezpośrednio
Działaka budowlana z warunkami zabudowy o powierzchni 60 ar położona w miejscowości Batycze, gmina Żurawica. Dojazd do działki bardzo dogodny, z dwóch niezależnych stron, w granicy działki słup energii elektrycznej, a w sąsiedztwie dostęp do wody i gazu. Istnieje możliwość podzielenia działki na tr... 5 dni temu

Działka rolna Raniżów
Raniżów · Działka rolna · 2100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
10 000 zł
5 zł / m²

Działka Raniżów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną 21 arów w Raniżowie o numerze 1061. Kontakt pod numerem telefonu.... 5 dni temu

Działka budowlana Ostrów
Ostrów · Działka budowlana · 2100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
350 000 zł
167 zł / m²

Działka Ostrów na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania dom do remontu, położony na ładnej 21 arowej działce. Nieruchomość jest ogrodzona i znajduję się w Ostrowie koło Przemyśla. Dom ma 170m2 i posiada piwnice, 6 pokoi, 2 łazienki, kuchnie, 4 pomieszczenia gospodarcze oraz garaż. Bardzo dobry dojazd przy drodze powiatowej. Nieruchomość... 5 dni temu

Działka budowlana Laszki
Laszki · Działka budowlana · 2377 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
21 zł / m²

Działka Laszki na sprzedaż bezpośrednio
Działka znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji. Ze względu na dobry dojazd i kształt mozliwośc podzielenia na dwie mniejsze. Na działce znajduje się woda, kanalizacja, prąd, gaz. http://mapy.geoportal.gov.pl/imap/?gpmap=gp0&actions=acShowWgPlot... 5 dni temu

Działka rolna Rzeszów Biała, ul. kard. Karola Wojtyły
Rzeszów Biała, ul. kard. Karola Wojtyły · Działka rolna · 2400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
50 zł / m²

Działka Rzeszów Biała na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania są dwie działki o powierzchni 24 ary oraz 34 ary, położone nad rzeką, cicha i spokojna okolica, działka przyszłościowa jako dobra lokata kapitału... 6 dni temu

Działka rolna Wielopole Skrzyńskie
Wielopole Skrzyńskie · Działka rolna · 20000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
20 000 zł
1 zł / m²

Działka Wielopole Skrzyńskie na sprzedaż bezpośrednio
Wielopole Skrzyńskie - działka rolna z możliwością przekształcenia na budowlaną...

Działka rolno-budowlana Cmolas
Cmolas · Działka rolno-budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
29 000 zł
29 zł / m²

Działka Cmolas na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka rolno-budowlana na nowo powstającym osiedlu w Cmolasie w pobliżu trasy krajowej nr 9 w spokojnym rejonie z dala od gospodarstw rolnych. Wjazd na działkę bezpośrednio z drogi gminnej. Prąd i woda na dzialce. Opisywana działka o powierzchni 10 ar. Posiadam również na tym samym...

Działka budowlana Strażów
Strażów · Działka budowlana · 850 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
118 zł / m²

Działka Strażów na sprzedaż
Do sprzedania działka w miejscowości Strażów. Spokojna i cicha okolica. Nowe osiedle domów jednorodzinnych. W sąsiedztwie lasu. Dojazd drogą asfaltową gminną, bezpośrednio do działki dojazd drogą prywatną (udział w drodze) w trakcie utwardzania. Łącznie 4 działki, dwie już sprzedane. ...

Rzeszów, ul. Porąbki · Działka inwestycyjna · 9800 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 400 000 zł
143 zł / m²

Działka Rzeszów na sprzedaż
Do sprzedania działka pod inwestycję. Pod zabudowę szeregową lub domów jednorodzinnych. Lokalizacja: Rzeszów ul. Porąbki. Cicha i spokojna okolica. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Dojazd do działki z drogi asfaltowej. Powierzchnia: 1ha Wszystkie media na działce. WZ w trakcie u...

Działka budowlana Rzeszów, ul. Malownicza
Rzeszów, ul. Malownicza · Działka budowlana · 4461 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
530 000 zł
119 zł / m²

Działka Rzeszów na sprzedaż
Do sprzedania działka w Rzeszowie przy ul. Malowniczej. Bardzo dobra lokalizacja. Bliski dostęp do ul. Sikorskiego lub ul. Wojtyły. Powierzchnia 44,50 ara Teren płaski, zjazd bezpośrednio z drogi asfaltowej. Media z sąsiedztwa. Teren w części z przeznaczeniem w planie pod zabudowę nisk...

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.