Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Kolejność wyświetlania ogłoszeń:
Od najnowszych
Cena rosnąco
Cena malejąco
Cena za m2 rosnąco
Cena za m2 malejąco
Powierzchnia działki rosnąco
Powierzchnia działki malejąco

Działki, podlaskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

1288 działek na sprzedaż podlaskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1204) oraz niepowtarzające się oferty agencji (84).

Działka budowlana Filipów, ul. Józefa Bema 24
Filipów, ul. Józefa Bema · Działka budowlana · 204 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
28 000 zł
137 zł / m²

Działka Filipów na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania działkę w filipowie przy ulicy Józefa Bema 24 204 metry na działce jest drewniany domek do remontu 50 metrów i szopka 24 moze to byc działka rekreacyjna albo do remontu domek prosze pisać prywatnie albo dzwonić...

Działka rekreacyjna Wólka Nadbużna
Wólka Nadbużna · Działka rekreacyjna · 228 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
43 000 zł
189 zł / m²

Działka Wólka Nadbużna na sprzedaż bezpośrednio
Działka rekreacyjna z domkiem położona nad rzeką Bug, niedaleko Siemiatycz. Prąd, woda, kanalizacja. Ogrodzona, z tarasem, dwa pokoje, kuchnia, łazienka z pełnym wyposażeniem. Nieopodal SPA, basen, boiska do gier zespołowych. We wsi sklep. Na wszystko akt notarialny....

Działka rekreacyjna Białystok Krywlany, ul. Adama Mickiewicza
Białystok Krywlany, ul. Adama Mickiewicza · Działka rekreacyjna · 260 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
18 000 zł
69 zł / m²

Działka Białystok Krywlany na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjną w ROD RELAKS na ul. Mickiewicza/Ciołkowskiego. Na działce murowana altanka, wychodek z doprowadzonym oświetleniem, woda doprowadzona tuż pod altankę. Doskonała jako miejsce do rekreacji, ale ma też z tyłu wydzielone miejsce na uprawę warzyw oraz szklarnię idealną pod uprawę pomidorów, czy ogórków. Wokół całej działki rosną żywopłoty i tuje, które umożliwiają stworzenie warunków intymności i osłonięcie się od alejki. Znajdzie się też coś dla miłośników owoców: aronia,...

Działka budowlana Augustów, ul. mjr. Henryka Sucharskiego
Augustów, ul. mjr. Henryka Sucharskiego · Działka budowlana · 271 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
230 000 zł
849 zł / m²

Działka Augustów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę zabudową, oznaczoną numerem geodezyjnym 3798/22 o powierzchni 271 m2. Decyzją z dnia 25.09.1996 r. budynek zakwalifikowany przez Kierownika Urzędu Rejonowego w Augustowie jako samowola budowlana i otrzymał nakaz rozbiórki....

Działka rekreacyjna Białystok Krywlany, ul. Konstantego Ciołkowskiego 2/5
Białystok Krywlany, ul. Konstantego Ciołkowskiego · Działka rekreacyjna · 278 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
17 000 zł
61 zł / m²

Działka Białystok Krywlany na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę typowo rekreacyjną przy ulicy Ciołkowskiego w „ROD Relaks”. Działka nr 478 mieści się przy alejce nr 10. Powierzchnia działki ok. 300 m2 oraz domek ok. 15 m2. Woda oraz prąd doprowadzone. Po więcej informacji proszę dzwonić...

Działka rekreacyjna Białystok Dziesięciny
Białystok Dziesięciny · Działka rekreacyjna · 280 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
13 500 zł
48 zł / m²

Działka Białystok Dziesięciny na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ogródek działkowy. Na działce altanka, podłączony prąd, woda. Chętnych zachęcam do kontaktu....

Działka rekreacyjna Białystok Dojlidy
Białystok Dojlidy · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
20 000 zł
67 zł / m²

Działka Białystok Dojlidy na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam prywatnie działkę rekreacyjną z domkiem na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych "DOJLIDY". ...

Działka rekreacyjna Suwałki
Suwałki · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
18 000 zł
60 zł / m²

Działka Suwałki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę ogrodową na ROD im. Marii Konopnickiej w Suwakach. Na działce znajduje się nowy murowany domek, nowy drewniany taras przy domu, młode drzewa, truskawki, kwiaty. Działka jest piękna, idealna dla rodziny z dziećmi! Zapraszam do uzgodnienia telefonicznie obejrzenia działki na żywo. Działka ma 300 m....

Działka rekreacyjna Łomża Zawady-Przedmieście
Łomża Zawady-Przedmieście · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
26 000 zł
87 zł / m²

Działka Łomża Zawady-Przedmieście na sprzedaż bezpośrednio
Witam, mam na sprzedanie działkę na ogrodach działkowych im. Jakuba Wagi w Łomży. LOKALIZACJA: Zawady przedmieście, dojazd od domków jednorodzinnych, trzecia działka od parkingu. POSIADA: część wydzieloną na ogródek, drzewka i krzewy owocowe, domek 5-letni ocieplony, doprowadzona wodę i prąd do domku, wewnątrz meble, zlew z odpływem pod ogródek, toaletę z odpływem wewnątrz domku. Działka jest ogrodzona, na około sami życzliwy sąsiedzi. Sprzedaż następuje z powodu wyjazdu właścicielki. ...

Działka inwestycyjna Niewiarowo
Niewiarowo · Działka inwestycyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
25 000 zł
83 zł / m²

Działka Niewiarowo na sprzedaż bezpośrednio
Budynek po byłym sklepie spożywczym. Z wodą i dostępem do prądu....

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.