Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, podlaskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

1232 działek na sprzedaż podlaskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1119) oraz niepowtarzające się oferty agencji (113).

Jagodniki Siemiwołoki · Działka leśna · 1600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 000 zł
3 zł / m²

Działka Jagodniki Siemiwołoki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę położoną w miejscowości Jagodniki Siemiwołoki o pow .16 arów numer geodezyjny 357 .klasa ziemi 5 .Pozbawiona opłat podatku rolnego .cena 3500...

Działka rolna Słochy Annopolskie
Słochy Annopolskie · Działka rolna · 5200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
7 000 zł
1 zł / m²

Działka Słochy Annopolskie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działke ktora znajduje sie w miejscowosci slochy annopolskie...

Ostrowie · Działka rolna · 6000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
8 000 zł
1 zł / m²

Działka Ostrowie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 0,6 ha nad rzeką Biebrza cena-8000...

Działka rolna Gębalówka
Gębalówka · Działka rolna · 4631 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
10 000 zł
2 zł / m²

Działka Gębalówka na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolna nr 35 w Gębalówce gm. Bakałarzewo o powierzchni 0,4631 ha...

Boratyniec Lacki · Działka rolna · 2400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
10 000 zł
4 zł / m²

Działka Boratyniec Lacki na sprzedaż bezpośrednio
Łąka z wykopanym stawem o powierzchni 50mx9m....

Łomża, ul. Grobla Jednaczewska · Działka rekreacyjna · 554 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
12 000 zł
22 zł / m²

Działka Łomża na sprzedaż bezpośrednio
Aleja nr 8, ogródki działkowe nr 238 – 239, 554 m2 dwie działki urządzone jako jedna. teren podwyższony, zadbany, alejka betonowa, siatka na podmurówce, domek - pół bliźniaka)murowany na filarach (woda nie sięga). działka torfowa, urodzajna, obok rów z wodą. ...

Zubacze · Działka leśna · 12000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
13 000 zł
1 zł / m²

Działka Zubacze na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania 1.2ha lasu po czesciowym wyrebie gmina czeremcha obreb zubacze brak planu zagospodarowania przestrzennego (mozliwosc zmiany na dzialke rolna) cena za calosc wiecej info pod telefonem...

Działka rekreacyjna Białystok Dziesięciny
Białystok Dziesięciny · Działka rekreacyjna · 280 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
13 500 zł
48 zł / m²

Działka Białystok Dziesięciny na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ogródek działkowy. Na działce altanka, podłączony prąd, woda. Chętnych zachęcam do kontaktu....

Hajnówka · Działka rekreacyjna · 3800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
14 000 zł
4 zł / m²

Działka Hajnówka na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona w cichym i spokojnym miejscu w pobliżu trasy Hajnówka Białystok (8 km od Hajnówki,50 km.od Białegostoku) dobry dojazd do głównej drogi., jest odpowiednie miejsce na staw. Częściowo porośnięta drzewami - głównie brzozy. oddalona ok:450 m. od zabudowań. Milosników przyrody zapraszam do obejrzenia....

Cisówka · Działka rekreacyjna · 700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
14 000 zł
20 zł / m²

Działka Cisówka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjną dojazd droga asfaltowa działka znajduje się w środku miejscowości Cisówka 1km od zalewu Siemianówka wymiar dł 58m szer 12m w razie pytań proszę o kontakt...

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.