Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, podlaskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 16

1129 działek na sprzedaż podlaskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1011) oraz niepowtarzające się oferty agencji (118).

Działka budowlana Turośń Dolna
Turośń Dolna · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
60 zł / m²

Działka Turośń Dolna na sprzedaż bezpośrednio
Posiadam do sprzedania działki budowlane o powierzchniach 1000 - 1500m2, uzbrojone, położone w miejscowości Turośń Dolna (10 min od Białegostoku)....

Działka rekreacyjna Karczewo
Karczewo · Działka rekreacyjna · 18149 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
889 500 zł
49 zł / m²

Działka Karczewo na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania bardzo atrakcyjna działka z dostępem do jeziora Dręstwo w obrębie miejscowości Rajgród, jednostka ewidencyjna Rajgród Miasto (województwo podlaskie) przy trasie do Augustowa (około 20min jazdy autem). Urokliwe miejsce dla osób ceniących ciszę i spokój. Zapach lasu, bliskość natury ...

Działka rolno-budowlana Stare Masiewo
Stare Masiewo · Działka rolno-budowlana · 8000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
350 000 zł
44 zł / m²

Działka Stare Masiewo na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania mam dwie działki: I - 0,3800 ha II - 0,4200 ha więcej informacji telefonicznie....

Nagórki-Jabłoń · Działka inwestycyjna · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
300 000 zł
100 zł / m²

Działka Nagórki-Jabłoń na sprzedaż bezpośrednio
Działka w trakcie Realizowany plan Zagospodarowania przestrzennego/478/6 obręb 0031 o powierzchni 3000m2 cena100/m2 mozna kupić część, położona 2 km od Zambrowa. Dojazd drogą utwardzoną Sąsiedztwo zabudowań, idelane miejsce pod budowę domu jednorodzinnego. Media w sasiedztwie granicy:gaz ziemny, prą...

Krzywe · Działka rolno-budowlana · 4000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
38 zł / m²

Działka Krzywe na sprzedaż bezpośrednio

Lipsk, ul. Żłobikowskiego · Działka leśna · 20000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
5 zł / m²

Działka Lipsk na sprzedaż bezpośrednio
WITAM. Sprzedam LAS 70 letni Lipsk k/Augustowa .Cena 90 000 tys. i ///// ZIEMIE rolną 1. 20 ha /3 km od centrum/Augustów/ w kierunku Żarnowo-Ełk cena 120 000 Polecam. ...

Działka siedliskowa Czyżyki
Czyżyki · Działka siedliskowa · 4600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
79 000 zł
17 zł / m²

Działka Czyżyki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę siedliskowo-budowlaną we wsi Czyżyki koło Hajnówki. Działka prostokątna o wymiarach ok. 28 m x 165 m. Powierzchnia ok. 4600 mkw. Na działce znajduje się budynek gospodarczy (widoczny na zdjęciach) oraz studnia i kilka drzew (w tym obficie obradzający orzech włoski). Działk...

Działka budowlana Studzianki, ul. Wasilkowska
Studzianki, ul. Wasilkowska · Działka budowlana · 3900 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
156 000 zł
40 zł / m²

Działka Studzianki na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Studzianki Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni: 3900 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd, woda, gaz. Okolice działki: Sąsiedztwo: zabudowa jedno...

Działka budowlana Baciuty
Baciuty · Działka budowlana · 1100 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
57 200 zł
52 zł / m²

Działka Baciuty na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Baciuty - Stacja przy drodze do Wysokiego- Mazowieckiego. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Opis działki: Działka o powierzchni 1 000 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski Dostępne media: prąd,...

Działka rolna Rafałówka
Rafałówka · Działka rolna · 5000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
24 zł / m²

Działka Rafałówka na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Rafałówka, gm. Zabłudów. Dojazd do działki: drogą utwardzoną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Opis działki: Działka o powierzchni 5000 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd w odległości 100 m. Opis lokaliza...

      1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.