Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło
Kolejność wyświetlania ogłoszeń:
Od najnowszych
Cena rosnąco
Cena malejąco
Cena za m2 rosnąco
Cena za m2 malejąco
Powierzchnia działki rosnąco
Powierzchnia działki malejąco

Działki, opolskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

481 działek na sprzedaż opolskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (480) oraz niepowtarzające się oferty agencji (1).

Świerczów · Działka rolna · 356476 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 300 000 zł
4 zł / m²

Działka Świerczów na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolna w jednym kawałku. ...

Kluczbork · Działka rolna · 210000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
750 000 zł
4 zł / m²

Działka Kluczbork na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunty rolne o powierzchni 21 ha w okolicy Kluczborka województwo opolskie, grunty orne i łąki, klasa IV-VI...

Działka inwestycyjna Januszkowice
Januszkowice · Działka inwestycyjna · 200000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
6 000 000 zł
30 zł / m²

Działka Januszkowice na sprzedaż bezpośrednio
Nieruchomość niezabudowana składa się z trzech działek o pow. 7,2ha, 6ha, 6,7ha. W sumie 19,7 ha. W MPZP teren pod inwestycje, instalacje fotowoltaiczne, budownictwo mieszkaniowe. Nieruchomość wolna od obciążeń....

Działka rekreacyjna Lubicz
Lubicz · Działka rekreacyjna · 165000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
550 000 zł
3 zł / m²

Działka Lubicz na sprzedaż bezpośrednio
Grunty na sprzedaż. całość 16,5 ha w tym ~1,5 ha lasu świerkowego ~15-letniego duży staw ~5ha, mniejszy staw ~2,8 ha, magazyn 0,1 ha Działka obecnie użytkowana jako rekreacyjna. Działka bez aktualnego prawa wodnego do poboru wody do nawadniania stawów, z możliwością pozyskania. Działka ogrodzona w części rekreacyjnej, prowadzi do niej droga asfaltowa. Na zdjęciu poglądowa mapka terenu - zakreskowany teren....

Wojsławice, Wojsławice · Działka rolna · 119500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
672 000 zł
6 zł / m²

Działka Wojsławice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam gospodarstwo rolne o łącznej powierzchni 13,42ha. Powierzchnia pola - 11,95ha, łąki - 1,02ha plus 2 działki zabudowane leżące obok siebie o powierzchni 0,27ha i 18ha. Ziemia klasy II-0,30ha, IIIa-4,22ha, IIIb-2,16ha, IVa-2,44ha, IVb-2,35, V-0,48ha położona w 5 kawałkach wielkości: 6,25 3,10 0,98 1,25 0,37ha. Łąki 0,92ha klasy IV, 0,10ha klasy III. Do tego przedwojenna szkoła o wymiarach 26m na 10m. Część mieszkalna (170m2) składa się: na parterze z 3 pokoi, kuchni i WC, na piętrze z 3 p...

Działka rolna Domaszowice Zalesie
Domaszowice Zalesie · Działka rolna · 110000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
699 000 zł
6 zł / m²

Działka Domaszowice Zalesie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam Pole 11ha hektarów hektary Namysłów Domaszowice więcej informacji telefonicznie....

Pieczyska Zawada · Działka rolna · 105000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
325 500 zł
3 zł / m²

Działka Pieczyska Zawada na sprzedaż bezpośrednio
Pole w dobrej Kulturze rolnej. Mozliwosc dzierzawy kolejnych dzialek w poblizu klasa ziemi 4a i b...

Działka rolna Kietrz
Kietrz · Działka rolna · 100000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
950 000 zł
10 zł / m²

Działka Kietrz na sprzedaż bezpośrednio
Witam Zapraszam wszystkich zainteresowanych rolników do zakupu gruntów ornych o powierzchni 10 ha. Pole jest w jednym kawałku, składa się z głównie z gleby II i III klasy. Pole znajduje się w gminie Kietrz, w ewentualnej perspektywie na przyszły rok będzie jeszcze kolejne kilkanaście hektarów do sprzedania, również w jednym kawałku. Tak wiec zainteresowanych zapraszam do zakupu, cena jest do negocjacji, ale do rozsądnej negocjacji, jeśli ktoś będzie poważnie zainteresowany możemy usiąść do r...

Kietrz · Działka rolna · 100000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
699 900 zł
7 zł / m²

Działka Kietrz na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 10 ha gruntów ornych, głównie II i III klasa w jednym kawałku. Tegoroczne plony są już zebrane, więc pole jest gotowe pod uprawę. Uwaga! Od 01 stycznia 2016 r. bedą obowiązywały nowe przepisy. Teraz jest ostatnia szansa na zakup gruntów ornych bez żadnych ograniczeń!...

Działka rolna Gwoździce
Gwoździce · Działka rolna · 100000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
850 000 zł
9 zł / m²

Działka Gwoździce na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam stawy hodowlane Sprzedam teren 10 ha, na którym znajdują się 4 stawy hodowlane, o powierzchni ok 6ha, położony przy lesie, na działce znajduje się źródlana woda przepływowa. Nieruchomość znajduje się w województwie Opolskim, przy drodze nr 45 Opole- Racibórz. 8,50zł/m2...

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.