Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, opolskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 16

426 działek na sprzedaż opolskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (425) oraz niepowtarzające się oferty agencji (1).

Działka budowlana Lubsza
Lubsza · Działka budowlana · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
85 000 zł
43 zł / m²

Działka Lubsza na sprzedaż bezpośrednio
Pięknie położona działka w Lubszy otoczona z dwóch stron lasem, sąsiadująca z rezerwatem przyrody idealna dla osób szukających kontaktu z przyrodą . Jednocześnie w miejscowości znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa, przychodnia, bank, sieć sklepów itp do najbliższego miasta jest 8 km....

Działka budowlana Gogolin, ul. Strzelecka 89
Gogolin, ul. Strzelecka · Działka budowlana · 800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
78 000 zł
98 zł / m²

Działka Gogolin na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę pod zabudowę o przybliżonych wymiarach 22,5 m x 36,5 m 8 ar. położona przy ul. szpitalnej wszystkie media znajdują się w asfaltowej ulicy .Blisko centrum - przedszkola szkoły w pobliżu dojazd do autostrady we wszystkich kierunkach .Więcej informacji pod nr. telefonu...

Działka rolna Polska Nowa Wieś
Polska Nowa Wieś · Działka rolna · 12990 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
55 000 zł
4 zł / m²

Działka Polska Nowa Wieś na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dzialke rolna w Nowa Wies - Komprachcice woj opolskie o pow . 12990 m qwadratowe za cene 55000 zlotych ...

Działka rolna Domaszowice Zalesie
Domaszowice Zalesie · Działka rolna · 110000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
699 000 zł
6 zł / m²

Działka Domaszowice Zalesie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam Pole 11ha hektarów hektary Namysłów Domaszowice więcej informacji telefonicznie....

Działka budowlana Rozmierka
Rozmierka · Działka budowlana · 13400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 000 zł
3 zł / m²

Działka Rozmierka na sprzedaż bezpośrednio
Bardzo ładna działka budowlana. Doprowadzone wszystkie media....

Działka budowlana Barut
Barut · Działka budowlana · 5300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
350 000 zł
66 zł / m²

Działka Barut na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę mieszkaniowo-usługową w miejscowości Barut 9 km od Strzelec Opolskich woj. Opolskie. Działka znajduje się w cichej i spokojnej malowniczej okolicy obok lasu. Do działki doprowadzony jest prąd oraz kanalizacja. Wzdłuż działki ( z prawej strony) przebiega droga. Działkę można podzie...

Działka budowlana Kąty Opolskie
Kąty Opolskie · Działka budowlana · 1050 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
57 zł / m²

Działka Kąty Opolskie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Kąty Opolskie. Działka w kształcie prostokąta ogrodzona w całości w cichym i ustronnym miejscu media w odległości kilku metrów od granicy ,niedaleko kościół oraz centrum miejscowości około 500 m do drogi opole- Krapkowice do Opola i Krapkowic około 10 km. wi...

Działka budowlana Tarnów Grodkowski
Tarnów Grodkowski · Działka budowlana · 1024 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
76 800 zł
75 zł / m²

Działka Tarnów Grodkowski na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną. Uzbrojona (woda, prąd, kanalizacja). Lokalizacja - Tarnów Grodkowski...

Działka budowlana Chrząstowice
Chrząstowice · Działka budowlana · 937 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
103 100 zł
110 zł / m²

Działka Chrząstowice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działke budowlaną o powierzchni 937m2 ( istnieje możliwość kupna sąsiedniej działki). Działka uzbrojona, woda, prąd, kanalizacja, wytarczy wybudować i wykonać podłączenie. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jest pod zabudowę domu jednorodzinnego, bliźniaka, można prowadzić ...

Działka budowlana Niwki
Niwki · Działka budowlana · 850 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
99 999 zł
118 zł / m²

Działka Niwki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 850m2 ( istnieje możliwość kupna sąsiedniej działki). Media w granicy, woda, prąd, kanalizacja. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jest pod zabudowę domu jednorodzinnego, bliźniaka, można prowadzić działalność gospodarczą. Piękna spokojna oko...

      1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.