Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, opolskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 15

483 działek na sprzedaż opolskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (482) oraz niepowtarzające się oferty agencji (1).

Działka rekreacyjna Opole, ul. Luboszycka
Opole, ul. Luboszycka · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
25 000 zł
83 zł / m²

Działka Opole na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania ogrodek dzialkowy przy ul. Luboszyckiej w Opolu. Dzialka z duzym pietrowym murowanym domkiem, piwnica, wc, prad, murowany grill, tarasy oswietlone ledami, oczko wodne, rozne drzewka iglaste, choinki, jest to raczej dzialka typowo rekreacyjna. W razie pytan prosze dzwonic pod numer...

Dobrzeń Wielki · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
90 zł / m²

Działka Dobrzeń Wielki na sprzedaż bezpośrednio
Działka 10 arów położona blisko jeziora Balaton i lasu.Media w drodze asfaltowej.Super położenie.Bez pośredników....

Działka rolna Domaradz Kozuby
Domaradz Kozuby · Działka rolna · 48000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
115 000 zł
2 zł / m²

Działka Domaradz Kozuby na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedaży grunt rolny położony we wsi Kozuby/Domaradz w gminie Pokój o powierzchni około 4,8 ha klasa V i trochę IV. Działka o regularnym kształcie prostokąta, oddalona 5 km od Pokoju oraz 25 km od Namysłowa. Do działki dojazd drogą asfaltową a następnie drogą utwardzoną. Nieruchomość gruntowa, n...

Pawłów · Działka budowlana · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
133 zł / m²

Działka Pawłów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 12 arów ze wszystkimi mediami (woda, kanalizacja, prąd). Działka jest ogrodzona, utwardzona i jest zlokalizowana przy granicy miasta Brzeg. Dojazd z drogi 95....

Sarnowice · Działka rolna · 10200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
49 000 zł
5 zł / m²

Działka Sarnowice na sprzedaż bezpośrednio
Pole orne 1,02h.obremb rolny sarnowice...

Działka budowlana Mikowice, Mikowice 17
Mikowice, Mikowice · Działka budowlana · 5000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
12 zł / m²

Działka Mikowice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dzialke budowlana wiecej info pod nr tel...

Działka rekreacyjna Nysa, ul. Jagiellońska
Nysa, ul. Jagiellońska · Działka rekreacyjna · 400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
7 000 zł
18 zł / m²

Działka Nysa na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ogród działkowy położony w Nysie przy ul. Jagiellońskiej. W ogrodzie znajduje się: altana murowana, oczko wodne, drzewa i krzewy owocowe (borówka amerykańska, jeżyna, malina, jagoda kamczacka, czarna porzeczka).Doprowadzony jest prąd. W cenie narzędzia do uprawy. Cena 7000 do negocjacji....

Działka rolno-budowlana Kocury
Kocury · Działka rolno-budowlana · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
53 000 zł
27 zł / m²

Działka Kocury na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania działkę 20 ar z dostępem do medii. Powierzchnia ta znajduje się w malowniczej miejscowości Kocury ,jednakże z dala od hałasów ulicznych, gdyż mieści się przy lesie. Do miasta Dobrodzień jest 7 km. Droga do owego miejsca pokryta jest asfaltem, mimo to jest mało ruchliwa , dzięki cze...

Branice · Działka rolna · 5300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
7 zł / m²

Działka Branice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną obsadzoną krzewami borówki amerykańskiej w pełni owocowania ogrodzona blisko drogi asfaltowej...

Branice · Działka rolna · 2400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
8 000 zł
3 zł / m²

Działka Branice na sprzedaż bezpośrednio
Działka ogrodzona obsadzona jeżyną bezkolcową...

      1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.