Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, mazowieckie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

6206 działek na sprzedaż mazowieckie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (5927) oraz niepowtarzające się oferty agencji (279).

Działka inwestycyjna Warszawa Rembertów, al. gen. Antoniego Chruściela "Montera" 17
Warszawa Rembertów, al. gen. Antoniego Chruściela "Montera" · Działka inwestycyjna · 728 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
8 000 000 zł
10989 zł / m²

Działka Warszawa Rembertów na sprzedaż bezpośrednio
Mamy do sprzedania nieruchomość w Warszawie w samym centrum Rembertowa tj. na ul. Chruściela 17 (róg ul. Strażackiej). Jest to najlepsze miejsce w Rembertowie. Na działce (o pow. 728m2) znajdują się różne budynki handlowo-usługowe. Obręb 30925, dz.ew. 105/2 i 105/1. Cena 8mln zł (do negocjacji). Agencjom i pośrednikom dziękujemy....

Działka inwestycyjna Warszawa Targówek
Warszawa Targówek · Działka inwestycyjna · 1178 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
11 500 000 zł
9762 zł / m²

Działka Warszawa Targówek na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka usługowa: Ziemia = 1178 m2, w tym powierzchnia użytkowa 262 m2. Dogodny dojazd do nieruchomości ulicą o nawierzchni utwardzonej. Działka posiada kształt zbliżony do prostokąta. Teren zabudowany jest budynkiem o funkcji warsztatowej. Budynek składa się z pięciu boksów warsztatowych w tym: - Pierwszy boks to karcher + podnośnik - Drugi boks to wulkanizacja + podnośnik oraz części części administracyjno-socjalnej zlokalizowanej w części frontowej (+piwnica). Nieru...

Działka inwestycyjna Kanie, ul. Szkolna 5A
Kanie, ul. Szkolna · Działka inwestycyjna · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 000 000 zł
5000 zł / m²

Działka Kanie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam budynek wolnostojący 1000 powierzchni w Kaniach. Po generalnym remoncie. Budynek stoi przy głównej trasie Pruszków do Nowy Dwór Mazowiecki. Obok budynku do 30 miejsc parkingowych. Cena do negocjacji. Budynek chroniony, zainstalowany ma system alarmowy. Proszę dzwonić....

Działka budowlana Warszawa Bielany, ul. Kolektorska
Warszawa Bielany, ul. Kolektorska · Działka budowlana · 870 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
3 900 000 zł
4483 zł / m²

Działka Warszawa Bielany na sprzedaż bezpośrednio
Działka na sprzedaż w poniższej lokalizacji: okolica Parku Stawy Kellera na Bielanach. https://www.google.pl/maps/place/Park Stawy Kellera/@52.276475,20.9684253,17z/data=!4m7!1m4!3m3!1s0x471ecbc308c93b5f:0xd3df6177c5d1b860!2sKolektorska!3b1!3m1!1s0x0:0x16deadba172d18b Działka ma ok. 900m2. Nie ma w/z. Budynek 4p. można postawić. Cena (do negocjacji)....

Działka inwestycyjna Warszawa Białołęka, ul. Skuterowa 7
Warszawa Białołęka, ul. Skuterowa · Działka inwestycyjna · 1620 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
6 500 000 zł
4012 zł / m²

Działka Warszawa Białołęka na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedaży nowo wybudowany, oddany do użytkowania budynek z przeznaczeniem na klinikę, przychodnię, inny zakład opieki zdrowotnej dom spokojnej starości. Dom położony na Warszawskiej Białołęce o powierzchni użytkowej 980 m2 Posiada dwa niezależne wejścia, windę wewnętrzną i zewnętrzny podnośnik dla niepełnosprawnych. Możliwość uruchomienia 15 gabinetów lekarskich. Ponadto pięć pokoi z łazienkami, część administracyjna 3 pokoje z własnym węzłem sanitarnym. W przyziemiu pomieszczenia gospodarcze...

Warszawa Wola, ul. Józefa Sowińskiego · Działka budowlana · 1090 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 360 000 zł
4000 zł / m²

Działka Warszawa Wola na sprzedaż bezpośrednio
Pod budowę domu wielorodzinnego.plan zagospodarowania przestrzennego....

Działka inwestycyjna Warszawa Służewiec
Warszawa Służewiec · Działka inwestycyjna · 2392 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
8 500 000 zł
3554 zł / m²

Działka Warszawa Służewiec na sprzedaż bezpośrednio
Oferta bezpośrednia. ...

Działka budowlana Warszawa Praga-Południe, ul. Ignacego Domeyki 11
Warszawa Praga-Południe, ul. Ignacego Domeyki · Działka budowlana · 364 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 200 000 zł
3297 zł / m²

Działka Warszawa Praga-Południe na sprzedaż bezpośrednio
Działka gruntowa położona jest w Warszawie przy ulicy Domeyki, o powierzchni 364 m2. Na działce jest wolnostojący budynek jednorodzinny przeznaczony do rozbiórki. Inwestor posiada decyzję o pozwoleniu na budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego usługowo - biurowego, z garażem podziemnym, infrastrukturą i zagospodarowaniem terenu. Założenia projektowe (pozwolenie na budowę): · Powierzchnia zabudowy dopuszczalna wg WZ (57% działki) 207,5 m2 / 57 % · Powierzchnia użytkowa 1024,48 m...

Działka budowlana Warszawa Wilanów, ul. Goplańska
Warszawa Wilanów, ul. Goplańska · Działka budowlana · 744 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 400 000 zł
3226 zł / m²

Działka Warszawa Wilanów na sprzedaż bezpośrednio
Narożna działka budowlana położona na Starym Wilanowie, zabudowana domem z lat 30-tych, o powierzchni mieszkalnej 72 m2 do ewentualnej rozbiórki. Nieruchomość o powierzchni 744 m2 posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej tj. ul Goplańskiej i ul. Rumianej, wyłożonej drogą z kostki brukowej, wyposażoną w infrastrukturę oświetleniową oraz w ciągi piesze. Dla obsługi ruchu transportu zbiorowego do dyspozycji są w bliskiej odległości przystanki autobusowe. Odległość od ...

Działka budowlana Warszawa Ursynów, ul. Nowoursynowska 122
Warszawa Ursynów, ul. Nowoursynowska · Działka budowlana · 88 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
275 000 zł
3125 zł / m²

Działka Warszawa Ursynów na sprzedaż bezpośrednio
Witam, Bezpośrednio pilnie wynajmę lub sprzedam działkę 88m.Ursynów ul. Nowoursynowska. W bliskiej odległości stadnina koni, sklepy, restauracje, bank, przedszkole, myjnia samochodowa, przystanek autob. Idealna pod inwestycję,zabudowę,lokal usługowy. Polecam...

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.