Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, mazowieckie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

6270 działek na sprzedaż mazowieckie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (5565) oraz niepowtarzające się oferty agencji (705).

Działka rolna Gągolina
Gągolina · Działka rolna · 25000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
10 000 zł

Działka Gągolina na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną, media...

Działka rolna Józefowo
Józefowo · Działka rolna · 25000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
10 000 zł

Działka Józefowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam łąkę o powierzchni 2,5 ha położoną w miejscowości Józefowo gm. Radzanów pow. Mława. Położona w sąsiedztwie innych nieruchomości rolnych wykorzystywanych jako łąki i pastwiska. Cena do uzgodnienia. Możliwość sprzedaży wraz z sąsiadującym lasem (50 lat) o powierzchni ok. 1,3 ha. położonym bezpośrednio przy głównej drodze asfaltowej....

Działka leśna Józefowo
Józefowo · Działka leśna · 50000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
10 000 zł

Działka Józefowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam las sosnowy ( 40-sto i 15-sto letni) o powierzchni 5 ha położony na obrzeżach miejscowości Józefowo gm. Radzanów pow. Mława. Położony bezpośrednio przy głównej drodze asfaltowej. Cena do uzgodnienia. Możliwość sprzedaży wraz z sąsiadującą nieopodal łąką o powierzchni 2,67 ha. położoną w sąsiedztwie innych nieruchomości rolnych wykorzystywanych jako łąki i pastwiska....

Działka rolna Jaszowice-Kolonia
Jaszowice-Kolonia · Działka rolna · 54000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
19 000 zł

Działka Jaszowice-Kolonia na sprzedaż bezpośrednio
Witam serdecznie. Sprzedam 60 letni las iglasty, wraz z działką na której obecnie rosną tzw. samosiejki które można usunąć. Osoby zainteresowane obejrzeniem, bądz mające jakiekolwiek pytania zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam...

Działka rolno-budowlana Strupczewo Duże
Strupczewo Duże · Działka rolno-budowlana · 30000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł
1 zł / m²

Działka Strupczewo Duże na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam Działkę rolno budowlaną w spokojnej okolicy. Działka jest częściowo uzbrojona. Polecam...

Działka rolna Stefanów
Stefanów · Działka rolna · 27300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 490 zł
1 zł / m²

Działka Stefanów na sprzedaż bezpośrednio
Witam, mam do sprzedania 2 działki o łącznej powierzchni 27300 . Działki są położone w miejscowości Stefanów gm. Żelechów pow. garwoliński Osoby poważnie zainteresowane zapraszam do negocjacji...

Działka leśna Solec nad Wisłą Kazimierówka
Solec nad Wisłą Kazimierówka · Działka leśna · 6800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
8 500 zł
1 zł / m²

Działka Solec nad Wisłą Kazimierówka na sprzedaż bezpośrednio
Witam, mam do zaoferowania las w miejscowości Solec nad Wisłą/ Kazimierówka. Na działce znajdują się drzewa sosnowe, brzozowe wiek około 15-20 lat....

Działka rolna Rzeczków-Kolonia
Rzeczków-Kolonia · Działka rolna · 84600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
123 000 zł
1 zł / m²

Działka Rzeczków-Kolonia na sprzedaż bezpośrednio
Działki rolne nieużytkowane rolniczo ...

Działka leśna Skaryszew, ul. Podolszyny
Skaryszew, ul. Podolszyny · Działka leśna · 25000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
32 000 zł
1 zł / m²

Działka Skaryszew na sprzedaż bezpośrednio
Witam Mam do zaoferowania 2 działki leśne w miejscowości Skaryszew ul.podolszyny. idealnie się nadaje na działkę rekreacyjną , cicha i spokojna okolica, w otoczeniu lasu....

Działka rolna Bujały-Mikosze
Bujały-Mikosze · Działka rolna · 40000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
55 000 zł
1 zł / m²

Działka Bujały-Mikosze na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam pole 4 ha w jednym kawałku...

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.