Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Kolejność wyświetlania ogłoszeń:
Od najnowszych
Cena rosnąco
Cena malejąco
Cena za m2 rosnąco
Cena za m2 malejąco
Powierzchnia działki rosnąco
Powierzchnia działki malejąco

Działki, mazowieckie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

6270 działek na sprzedaż mazowieckie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (5565) oraz niepowtarzające się oferty agencji (705).

Działka rekreacyjna Nowe Rumunki
Nowe Rumunki · Działka rekreacyjna · 120 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
44 000 zł
367 zł / m²

Działka Nowe Rumunki na sprzedaż bezpośrednio
Domek położony jest w lesie na malowniczym pojezierzu mazowieckim, tuż przy jeziorze Górskim, w miejscowości Nowe Rumunki,10 km od Płocka. Znajduje się na ogrodzonym ośrodku wypoczynkowym, ale jest od niego odgrodzony.Leży w odległości 30 m od jeziora. Teren, na którym mieści się domek należy do nadleśnictwa i jest na zasadzie wieczystej dzierżawy, koszt dzierżawy to 1300 zł rocznie. W domku jest woda, prąd, centralne ogrzewanie. Domek zbudowany jest z drewna, ale jest ocieplony i otynkowan...

Działka rolno-budowlana Jędrzejnik
Jędrzejnik · Działka rolno-budowlana · 144 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
25 000 zł
174 zł / m²

Działka Jędrzejnik na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania pole 1,44 ary 24 m szerokości przy drodze asfaltowej,lokalizacja Jedrzejnik gmina Dębe Wielkie powiat Mińsk Mazowiecki 25000 cena do negocjacji...

Działka budowlana Czarnowiec
Czarnowiec · Działka budowlana · 150 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
98 200 zł
655 zł / m²

Działka Czarnowiec na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działki budowlane w Czarnowcu okolice Ostrołęki lub wymienię na mieszkanie w Olsztynie z dopłatą....

Działka leśna Gruszczyn
Gruszczyn · Działka leśna · 200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
15 000 zł
75 zł / m²

Działka Gruszczyn na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę w Gruszczynie o pow. 200 m2 z możliwością zabudowy....

Działka siedliskowa Krzemień-Wieś
Krzemień-Wieś · Działka siedliskowa · 214 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
421 zł / m²

Działka Krzemień-Wieś na sprzedaż bezpośrednio
Działka znajduje się w woj Mazowieckim miejscowość Krzemień Wieś piękna i cicha okolica na działce znajduje się domek drewniany a pozostałość to las...

Działka inwestycyjna Kozienice, ul. Konstytucji 3 Maja
Kozienice, ul. Konstytucji 3 Maja · Działka inwestycyjna · 220 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
235 000 zł
1068 zł / m²

Działka Kozienice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę nr 3525/6 i 3525/7 pod zabudowę usługowo -handlową z poddaszem mieszkalnym o powierzchni 220 m kwadratowych w centrum Kozienic ul. Konstytucji 3-go maja...

Działka budowlana Siedlce, ul. Świętej Królowej Jadwigi
Siedlce, ul. Świętej Królowej Jadwigi · Działka budowlana · 229 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
349 zł / m²

Działka Siedlce na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Siedlce. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: działka budowlana. Opis działki: Działka o powierzchni 229 m2 w kształcie prostokąta. Teren: równy. Dostępne media:woda, prąd, gaz. Opis lokalizacji: Komunikacja: PKS, PKP, komunikacja miejska.. Odległość od centrum Siedlce: 4 km. Sąsiedztwo: zabudowa jednorodzinna. Odległość od centrum: około 3 km. Rekreacja: klub fitness, basen. Usługi: sklepy....

Działka inwestycyjna Warszawa Mokotów, ul. Puławska
Warszawa Mokotów, ul. Puławska · Działka inwestycyjna · 240 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 400 000 zł
10000 zł / m²

Działka Warszawa Mokotów na sprzedaż
Działka inwestycyjna położona przy ulicy Puławskiej w Warszawie - Dzielnica Mokotów o powierzchni 240 m2, wszystkie media, atrakcyjna lokalizacja. W ostatnich latach ta część Warszawy podlega intensywnej modernizacji i dynamicznemu rozwojowi. Swoje miejsce znalazły tu ambasady, rezydencje, przedstawicielstwa zagraniczne, firmy o ustalonej renomie, urzędy państwowe oraz siedziby radia i telewizji. Wg Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego działka na na której znajduję się w/w nieruch...

Działka inwestycyjna Ciechanów Aleksandrówka, ul. Gwardii Ludowej
Ciechanów Aleksandrówka, ul. Gwardii Ludowej · Działka inwestycyjna · 250 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
495 000 zł
1980 zł / m²

Działka Ciechanów Aleksandrówka na sprzedaż bezpośrednio
Budynek usługowo mieszkalny. Dwa lokale usługowe po 40m2 wraz z WC i pełnymi mediami....

Działka rekreacyjna Otwock Teklin
Otwock Teklin · Działka rekreacyjna · 269 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
11 000 zł
41 zł / m²

Działka Otwock Teklin na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjną na terenie ogródków działkowych "Maluch 2". Działka o powierzchni 269 m2. Na działce jest mały domek murowany....

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.