Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Kolejność wyświetlania ogłoszeń:
Od najnowszych
Cena rosnąco
Cena malejąco
Cena za m2 rosnąco
Cena za m2 malejąco
Powierzchnia działki rosnąco
Powierzchnia działki malejąco

Działki, mazowieckie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

7056 działek na sprzedaż mazowieckie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (6298) oraz niepowtarzające się oferty agencji (758).

Działka inwestycyjna Radom, ul. Osiedlowa 2A
Radom, ul. Osiedlowa · Działka inwestycyjna · 107 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
467 zł / m²

Działka Radom na sprzedaż bezpośrednio
Działka inwestycyjna w bardzo dobrym położeniu , w kompleksie juz istniejących pawilonów handlowo usługowych, przy ul Jana Pawła, bardzo dobrze widziana z ulicy ...

Działka rekreacyjna Nowe Rumunki
Nowe Rumunki · Działka rekreacyjna · 120 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
44 000 zł
367 zł / m²

Działka Nowe Rumunki na sprzedaż bezpośrednio
Domek położony jest w lesie na malowniczym pojezierzu mazowieckim, tuż przy jeziorze Górskim, w miejscowości Nowe Rumunki,10 km od Płocka. Znajduje się na ogrodzonym ośrodku wypoczynkowym, ale jest od niego odgrodzony.Leży w odległości 30 m od jeziora. Teren, na którym mieści się domek należy do nadleśnictwa i jest na zasadzie wieczystej dzierżawy, koszt dzierżawy to 1300 zł rocznie. W domku jest woda, prąd, centralne ogrzewanie. Domek zbudowany jest z drewna, ale jest ocieplony i otynkowan...

Działka rolno-budowlana Jędrzejnik
Jędrzejnik · Działka rolno-budowlana · 144 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
25 000 zł
174 zł / m²

Działka Jędrzejnik na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania pole 1,44 ary 24 m szerokości przy drodze asfaltowej,lokalizacja Jedrzejnik gmina Dębe Wielkie powiat Mińsk Mazowiecki 25000 cena do negocjacji...

Działka budowlana Czarnowiec
Czarnowiec · Działka budowlana · 150 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
98 200 zł
655 zł / m²

Działka Czarnowiec na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działki budowlane w Czarnowcu okolice Ostrołęki lub wymienię na mieszkanie w Olsztynie z dopłatą....

Działka rekreacyjna Poddębie
Poddębie · Działka rekreacyjna · 200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
38 000 zł
190 zł / m²

Działka Poddębie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę z drewnianym domkiem 2 pokoje,łazienka,ciepła woda ,kuchnia zlew,prąd,szambo,działka zagospodarowana.Działka na poddembiu od strony Narwi blisko zapory....

Działka leśna Gruszczyn
Gruszczyn · Działka leśna · 200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
15 000 zł
75 zł / m²

Działka Gruszczyn na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę w Gruszczynie o pow. 200 m2 z możliwością zabudowy....

Działka rekreacyjna Warszawa Mokotów
Warszawa Mokotów · Działka rekreacyjna · 200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
8 000 zł
40 zł / m²

Działka Warszawa Mokotów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę ROD Arkadia (Warszawa, Mokotów) . * prąd * woda * domek (w złym stanie technicznym) - cicha Niestety nie mam czasu żeby zajmować się działką dlatego stan działki oceniam jako zły...

Działka siedliskowa Krzemień-Wieś
Krzemień-Wieś · Działka siedliskowa · 214 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
421 zł / m²

Działka Krzemień-Wieś na sprzedaż bezpośrednio
Działka znajduje się w woj Mazowieckim miejscowość Krzemień Wieś piękna i cicha okolica na działce znajduje się domek drewniany a pozostałość to las...

Działka inwestycyjna Kozienice, ul. Konstytucji 3 Maja
Kozienice, ul. Konstytucji 3 Maja · Działka inwestycyjna · 220 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
235 000 zł
1068 zł / m²

Działka Kozienice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę nr 3525/6 i 3525/7 pod zabudowę usługowo -handlową z poddaszem mieszkalnym o powierzchni 220 m kwadratowych w centrum Kozienic ul. Konstytucji 3-go maja...

Działka budowlana Siedlce, ul. Świętej Królowej Jadwigi
Siedlce, ul. Świętej Królowej Jadwigi · Działka budowlana · 229 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
349 zł / m²

Działka Siedlce na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Siedlce. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: działka budowlana. Opis działki: Działka o powierzchni 229 m2 w kształcie prostokąta. Teren: równy. Dostępne media:woda, prąd, gaz. Opis lokalizacji: Komunikacja: PKS, PKP, komunikacja miejska.. Odległość od centrum Siedlce: 4 km. Sąsiedztwo: zabudowa jednorodzinna. Odległość od centrum: około 3 km. Rekreacja: klub fitness, basen. Usługi: sklepy....

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.