Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, mazowieckie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

6213 działek na sprzedaż mazowieckie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (5934) oraz niepowtarzające się oferty agencji (279).

Warszawa Ochota, ul. Serwituty · Działka budowlana · 50000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 000 zł
1000 zł / m²

Działka Warszawa Ochota na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę przy ul.Serwituty, węzeł Salomea, przystanek kolejki WKD Salomea. Powierzchnia 5 ha, możliwość podziału. Proszę o kontakt telefoniczny....

Działka budowlana Natolin
Natolin · Działka budowlana · 182225 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 000 zł
220 zł / m²

Działka Natolin na sprzedaż bezpośrednio
Działka zlokalizowana jest we wsi Natolin w gminie Grodzisk Mazowiecki, powiat grodziski, województwo mazowieckie. Bliskie powiązanie z drogą wojewódzką 579 i autostradą A2 (węzeł Grodzisk) zapewnia dobrą komunikację z Warszawą....

Opacz · Działka rolno-budowlana · 370000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
37 000 000 zł
100 zł / m²

Działka Opacz na sprzedaż bezpośrednio
Powierzchnia przeznaczona pod zabudowę 7 ha, pozostałe grunty (pastwiska) 30 ha....

Falenty · Działka inwestycyjna · 100000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
32 000 000 zł
320 zł / m²

Działka Falenty na sprzedaż bezpośrednio
Witam, mamy do sprzedania działkę o wielkości około 10h z aktualnymi warunkami zabudowy do 11m wysokości. Nieruchomość znajduje się pod Warszawą w miejscowości Falenty, przy głównej ulicy prowadzącej do Lesznowoli. W pobliżu działki planowana jest droga ekspresowa szerokości 12m od lotniska Okęcie w kierunku Grójca. Serdecznie Polecam wiecęj informacji pod nr tel   . Działka ta jest przezanczona zarówno pod hale jak i mieszkaniowke....

Żółwin, ul. Graniczna · Działka budowlana · 127200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
31 800 000 zł
250 zł / m²

Działka Żółwin na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunt budowlany w Żółwinie przy ulicy Granicznej. Grunt przeznaczony w planie zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Na działce znaduje się dom jednorodzinny i zabudowania gospodarcze, resztę stanowi sad (w połowie wykarczowany). Nieruchomość posiada podłączony gaz, prąd (trójfazowy) i linię telefoniczną. Istnieje możliwość podłączenia się do wodociągu miejskiego (biegnie pod ulicą przy granicy działki). ...

Działka budowlana Warszawa Wawer
Warszawa Wawer · Działka budowlana · 36000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
28 000 000 zł
778 zł / m²

Działka Warszawa Wawer na sprzedaż bezpośrednio
Oferta sprzedaży Do sprzedania nieruchomość gruntowa niezabudowana o pow. 3,6 ha położona w Warszawie dzielnica Wawer rejon ulicy Wieniawy-Długoszowskiego i Kosmatki. Nieruchomość nieobjęta planem miejscowym. Istnieje możliwość budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego. Mapka lokalizacyjna: (w załączeniu) Oferowana cena do negocjacji 28 000 000 zł ...

Działka inwestycyjna Ożarów Mazowiecki
Ożarów Mazowiecki · Działka inwestycyjna · 22898 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
23 000 000 zł
1004 zł / m²

Działka Ożarów Mazowiecki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę inwestycyjną przeznaczoną pod zabudowę wielorodzinną. Klasyfikacja z planu to MW. Współczynnik intensywności 1, możliwość budowania do 5 kondygnacji z 5. w dachu. Działka znajduje się w Ożarowie Mazowieckim u zbiegu ulic Kapuckiej i Dmowskiego....

Warszawa, ul. Jagiellońska · Działka budowlana · 13190 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
21 622 000 zł
1639 zł / m²

Działka Warszawa na sprzedaż bezpośrednio
Cena do negocjacji...

Działka inwestycyjna Wypędy
Wypędy · Działka inwestycyjna · 61000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
18 300 000 zł
300 zł / m²

Działka Wypędy na sprzedaż bezpośrednio
DZIAŁKA ZNAJDUJE SIĘ 200 M OD WĘZŁA PUCHAŁY / SOKOŁOWSKA TRASY WOLICA - SALOMEA , OBWODNICY RASZYNA ORAZ 1700 M OD TRASY KRAKOWSKIEJ . IDEALNA LOKALIZACJA POD PRODUKCJĘ ORAZ MAGAZYNY . GORĄCO POLECAM . ...

Działka rolna Konstancin-Jeziorna, ul. Piaseczyńska
Konstancin-Jeziorna, ul. Piaseczyńska · Działka rolna · 25066 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
17 560 000 zł
701 zł / m²

Działka Konstancin-Jeziorna na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolna o łącznej powierzchni 25 066 m2 stanowiącą sumę powierzchni działek nr 8 o pow. 18 590 mkw. oraz działki nr 5 o pow. 6476mkw. Zlokalizowana w strefie ,,B" ochrony Uzdrowiska Konstancin, w sąsiedztwie Zakładu Energetycznego Jeziorna. Z jednej strony bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej relacji Jeziorna-Piaseczno a z drugiej sięga do torów kolei towarowej. Szerokość około 26m. Długość około 960m. Plan zagospodarowania przestrzennego w opracowaniu. Do czasu powstania obow...

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.