Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, mazowieckie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

7085 działek na sprzedaż mazowieckie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (6319) oraz niepowtarzające się oferty agencji (767).

Działka leśna Wólka Kokosia
Wólka Kokosia · Działka leśna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 000 zł
13 zł / m²

Działka Wólka Kokosia na sprzedaż bezpośrednio
Lubisz aktywny wypoczynek ? Las, czyste powietrze, wycieczki rowerowe i kontakt z naturą ? W takim przypadku ta oferta jest dla ciebie idealna. W malowniczej okolicy wśród lasów okalających Warszawę 300 metrów leśnej działki tylko dla ciebie w urokliwej koegzystencji 8 podobnie myślących sąsiadów. Idealny dojazd – tylko 40 minut z centrum Warszawy, możliwość budowy domku letniskowego z zachowaniem szacunku dla przyrody. Cena 3000 PLN , własność notarialna, księga wieczysta, oferta ogranic...

Działka rolna Zabuże Trojan
Zabuże Trojan · Działka rolna · 2800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 500 zł
2 zł / m²

Działka Zabuże Trojan na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działke o nr. 136 położona w obrębie 0020 Trojan Gm. Sarnaki...

Działka rekreacyjna Ciechanów
Ciechanów · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 000 zł
17 zł / m²

Działka Ciechanów na sprzedaż bezpośrednio
Działka na ROD Sona w Ciechanowie, ogrody za szpitalem, II sektor od strony galerii. Woda + prąd. Domek narzędziowy + wc. Drzewa, krzewy ozdobne i owocowe oraz winorośl w postaci altany....

Działka rekreacyjna Radom, ul. Wincentego Witosa
Radom, ul. Wincentego Witosa · Działka rekreacyjna · 418 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 700 zł
14 zł / m²

Działka Radom na sprzedaż bezpośrednio
Działka rekreacyjna na ROD Storczyk przy ulicy Witosa. Na działce jest 4 letnia altanka o powierzchni 12 mkw. W znacznej powierzchni działki jest trawnik. Na działce sa drzewa owocowe, 2 orzechy porzeczka, aronia, winogron i truskawki , piaskownica. Dodatkowo prowizoryczna ale efektowna mała wedzarka. Widoczna huśtawka nie jest na sprzedaż....

Działka rekreacyjna Ciechanów, ul. Opinogórska
Ciechanów, ul. Opinogórska · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
6 000 zł
20 zł / m²

Działka Ciechanów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjną z domkiem drewnianym . Działka posiada przyłącze wody i prądu . Obsadzona jest drzewkami owocowymi i ozdobnymi , oraz krzewami owocowymi ....

Działka rolna Skłody-Stachy
Skłody-Stachy · Działka rolna · 4200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
7 000 zł
2 zł / m²

Działka Skłody-Stachy na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam łąkę kośną okolice Zarąb Kościelnych (Skłody Stachy) o powierzchni 4200 m2 KL IV (Nr działki 169)....

Działka rekreacyjna Przasnysz, ul. Baranowska
Przasnysz, ul. Baranowska · Działka rekreacyjna · 900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
7 400 zł
8 zł / m²

Działka Przasnysz na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjną na terenie ogródków działkowych w Przasnyszu działka o powierzchni 9 arów częściowo zagospodarowana brzoza świerki bukszpany i inne drzewa świeżo postawiony garaż blaszany nowy na działce znajduje się też studnia. Wszelkie dodatkowe informacje pod telefonem po godzinie 19 tej...

Działka rolno-budowlana Zakrzew Zakrzew Górny
Zakrzew Zakrzew Górny · Działka rolno-budowlana · 900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
7 500 zł
8 zł / m²

Działka Zakrzew Zakrzew Górny na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolno budowlaną 900mkw szerokość 14m miła okolica wieś las rekreacja ,wszelkim pośrednikom dziękuje...

Działka rekreacyjna Pionki
Pionki · Działka rekreacyjna · 320 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
7 600 zł
24 zł / m²

Działka Pionki na sprzedaż bezpośrednio
Witam mam do sprzedania działke 320 mk. Działka jest na ogrodach działkowych ZGODA za Lidlem. Na działce jest Domek (altana) doprowadzona Woda, doprowadzona Elektryka oraz drewniany kibel Wc. Działka ogrodzona. Na działce rośnie ładna zielona trawa....

Działka rekreacyjna Warszawa Mokotów
Warszawa Mokotów · Działka rekreacyjna · 200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
8 000 zł
40 zł / m²

Działka Warszawa Mokotów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę ROD Arkadia (Warszawa, Mokotów) . * prąd * woda * domek (w złym stanie technicznym) - cicha Niestety nie mam czasu żeby zajmować się działką dlatego stan działki oceniam jako zły...

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.