Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, małopolskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

2565 działek na sprzedaż małopolskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2524) oraz niepowtarzające się oferty agencji (41).

Dziemierzyce · Działka rolna · 30000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł
1 zł / m²

Działka Dziemierzyce na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Do sprzedania grunty rolne o powierzchni 3 ha. Cena dotyczy 1 ha. Więcej informacji pod numerem telefonu....

Działka rolna Czermna
Czermna · Działka rolna · 10200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
19 900 zł
2 zł / m²

Działka Czermna na sprzedaż bezpośrednio
Przedmiotem sprzedaży jest grunt rolny o powierzchni użytkowej ok 9.000 m2, działka leśna 1.200 m2, łącznie 10.200 m2, usytuowana w miejscowości Czermna, gmina Szerzyny. Dojazd droga gminna, utwardzona.W bliskim sąsiedztwie domy.Cena 19.900zł do negocjacji...

Nowy Wiśnicz Miejskie Pola, ul. Ogrodowa · Działka rolno-budowlana · 215000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
420 000 zł
2 zł / m²

Działka Nowy Wiśnicz Miejskie Pola na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka 2,15 ha zlokalizowana w Nowym Wiśniczu przy ul.Ogrodowej. Dom z zabudowaniami gospodarczymi, 50 ar działki budowlane, pozostała powierzchnia grunty rolne. Atrakcyjna lokalizacja z pięknym widokiem. Oferta prywatna bez pośredników. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny....

Działka rolna Staszkówka
Staszkówka · Działka rolna · 16900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
38 500 zł
2 zł / m²

Działka Staszkówka na sprzedaż bezpośrednio
Witam , Mam do Sprzedania Działkę Rolną o powierzchni 16 900 m2 Działka położona jest w Staszkówce ,gm. Moszczenica, pow.Gorlice Na mapce dokładna lokalizacja , zaraz przy Cmentarzu Wojennym z dwoma wysokimi pomnikami. Działka oznaczona na mapce numerem 727/1 RIVa...

Działka rolna Pałuszyce
Pałuszyce · Działka rolna · 15600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
25 000 zł
2 zł / m²

Działka Pałuszyce na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dwie działki rolne (0,59 i 0,97 ha) położone nad Dunajcem w miejscowości Pałuszyce. Obie działki są uprawiane i w dobrej kulturze rolnej. Dojazd szutrową drogą, która prowadzi od asfaltowej szosy oddalonej o 250 metrów. Mogą być doskonałą inwestycją, która umożliwi np. wzięcie Premii dla Młodych Rolników....

Działka budowlana Czermna
Czermna · Działka budowlana · 28000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 400 zł
2 zł / m²

Działka Czermna na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolna o powierzchni 28 arów z możliwością zabudowy. Przylega bezpośrednio do drogi publicznej. Możliwość uzbrojenia w energetykę i gaz z sąsiednich działek. Idealne miejsce na dom mieszkalny, domek rekreacyjny, sad. W pobliżu wieża widokowa na legendarnej Górze Liwocz. Położona w miejscowości Czermna, gmina Szerzyny, pow. tarnowski, woj. małopolskie. Cena za 1 ar - 1800 zł Cena: 50,400zł Cena do negocjacji....

Podleśna Wola · Działka rolna · 50000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
2 zł / m²

Działka Podleśna Wola na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedaży posiadam działki rolne o powierzchni około 5 ha położone obok siebie w miejscowości Podleśna Wola....

Uniejów-Rędziny · Działka rolna · 15000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
37 000 zł
2 zł / m²

Działka Uniejów-Rędziny na sprzedaż bezpośrednio
Pole znajduje się w miejscowości Uniejów-Rędziny gmina Charsznica, bezpośrednio sąsiaduje z lasem,uprawiane, klasa gleby 3a i 3b....

Działka leśna Ostrowsko
Ostrowsko · Działka leśna · 9845 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
30 000 zł
3 zł / m²

Działka Ostrowsko na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę leśną położoną we wsi Ostrowsko o pow. 0,9845 ha. Dojazd drogą gminną z dwóch stron. Działka usytuowana w Gorcach przy szlaku na Turbacz około 40 minut marszu na Turbacz....

Kryspinów · Działka inwestycyjna · 7700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
25 000 zł
3 zł / m²

Działka Kryspinów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dwie sąsiadujące z sobą działki o łącznej powierzchni 0,77ha (77 arów) w atrakcyjnej lokalizacji przy zjedzie z autostrady w Piekarach k.Krakowa w miejscowości Kryspinów. Działki są położone blisko Krakowa i lotniska w Balicach (ok. 2 km). Istnieje możliwość dokupienia działek sąsiednich w celu osiągnięcia większej powierzchni. Działki mają przeznaczenie komercyjne w planie zagospodarowania przyjętym przez Gminę Liszki. W sąsiedztwie rozrasta się strefa komercyjna. W razie pytań prosz...

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.