Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, małopolskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

2610 działek na sprzedaż małopolskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2567) oraz niepowtarzające się oferty agencji (43).

Działka budowlana Krzeczów
Krzeczów · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 000 zł
4 zł / m²

Działka Krzeczów na sprzedaż bezpośrednio
Witam sprzedam działki budowlane w miejscowości Krzeczow koło Bochni.dojazd do działek drogą asfaltową. Więcej pod telefonem....

Działka rekreacyjna Kraków Bronowice Wielkie, ul. Sołtysa Dytmara
Kraków Bronowice Wielkie, ul. Sołtysa Dytmara · Działka rekreacyjna · 230 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 000 zł
17 zł / m²

Działka Kraków Bronowice Wielkie na sprzedaż bezpośrednio
Okazyjnie odstąpię prawo do użytkowania ogródka działkowego ROD Złoty Róg. Działka ładna i słoneczna, zadbana, prąd i woda na działce, możliwość postawienia domku. Odstępne 4000 zł + kosiarka gratis. Koszty transakcji pokrywa nabywca. Kontakt wyłącznie mailowy. ...

Działka budowlana Klecza Dolna
Klecza Dolna · Działka budowlana · 1254 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 000 zł
4 zł / m²

Działka Klecza Dolna na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam  działki  budowlane o powierzchni: 851,39m2, 913,44m2, 1023,00m2, 1099,50m2, 1071,55m2 1038,75m2, 1105,08m2, 1120,07m2, 1033,05m2, 1095,51m2, 1100,80m2, 1253,62m2, 1254,11m2 Działki te położone  są w cichej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych tuż przy granicy Kleczy Dolnej z Wadowicami. Istnieje możliwość  zakupu całego ternu. Możliwy zakup jednej z działek wraz  z ułamkowym  udziałem  w drodze dojazdowej. Wszelkie informację udzielę  telefonicznie.  ...

Działka rekreacyjna Nowy Sącz, ul. 29 Listopada
Nowy Sącz, ul. 29 Listopada · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 000 zł
17 zł / m²

Działka Nowy Sącz na sprzedaż bezpośrednio
Działka rekreacyjna na ogródkach działkowych :NOWY ŚWIAT" W każdej chwili można oglądnąć, Działka mieści się na RODZINNYCH OGRÓDKACH DZIAŁKOWYCH "NOWY ŚWIAT" przy ulicy 29-go LISTOPADA NOWY SĄCZ" działka nr 116 ...

Działka rolna Oświęcim, ul. Maksymiliana Marii Kolbego
Oświęcim, ul. Maksymiliana Marii Kolbego · Działka rolna · 277 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
6 000 zł
22 zł / m²

Działka Oświęcim na sprzedaż bezpośrednio
Działka umieszczona przy ulicy Kolbego w Oświęcimiu,...

Posiłów · Działka rolna · 1400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
7 000 zł
5 zł / m²

Działka Posiłów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam łąkę 14 ar . więcej info na tel ....

Działka rolna Biesna
Biesna · Działka rolna · 1900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
8 000 zł
4 zł / m²

Działka Biesna na sprzedaż bezpośrednio
Działka droga dojazdowa ładna okolica działka położona w, Łużn ,gorlicki, Małopolskie oferta prywatna.pow 19 ary NR DZIAŁKI 127 działka rolna, obecnie jest tam łąka czerwony punkt na mapie to słup z prądem Więcej informacji pod telefonem...

Działka rekreacyjna Chrzanów Kroczymiech
Chrzanów Kroczymiech · Działka rekreacyjna · 400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
8 000 zł
20 zł / m²

Działka Chrzanów Kroczymiech na sprzedaż bezpośrednio
Odstąpię działkę 4 ary. Woda i prąd na działce. Zagospodarowana. Domek do remontu. Sympatyczne sąsiedztwo....

Działka rekreacyjna Kraków Zwierzyniec, ul. Księcia Józefa
Kraków Zwierzyniec, ul. Księcia Józefa · Działka rekreacyjna · 340 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
8 900 zł
26 zł / m²

Działka Kraków Zwierzyniec na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam jak w tytule działkę rekreacyjną o powierzchni 3 ary dokładnie 340 m2. Działka usytuowana przy ulicy Księcia Józefa. Teren ogrodzony. Parking przynależny tylko do naszych działek .jest to praktycznie 1sza działka od wejscia wiec daleko nie trzeba chodzic . Na działce jest woda i prąd, ponadto w domku ,WC, Domek wymiary 4x4 posiada zabezpieczenia anty włamaniowe. Działka jest ogrodzona, zamykana. Domek jest drewniany . Działka zadbana pielęgnowana z nasadami widocznymi na zdjęciach duż...

Działka rolna Wojnicz
Wojnicz · Działka rolna · 2300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
10 000 zł
4 zł / m²

Działka Wojnicz na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolna w kształcie prostokąta. Cena do negocjacji....

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.