Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, małopolskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

3128 działek na sprzedaż małopolskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2617) oraz niepowtarzające się oferty agencji (511).

Działka budowlana Krzeczów
Krzeczów · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 000 zł
4 zł / m²

Działka Krzeczów na sprzedaż bezpośrednio
Witam sprzedam działki budowlane w miejscowości Krzeczow koło Bochni.dojazd do działek drogą asfaltową. Więcej pod telefonem....

Działka budowlana Zagórzany
Zagórzany · Działka budowlana · 3300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 000 zł
1 zł / m²

Działka Zagórzany na sprzedaż bezpośrednio
Przepiekna dzialka polozona 2km od centrum Gorlic .Spokojna okolica przepiekna przyroda i bardzo mili uprzejmni sasiedzi polecam zapraszam do obejrzenia .Cena do negocjacji ...

Działka budowlana Klecza Dolna
Klecza Dolna · Działka budowlana · 1254 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 000 zł
4 zł / m²

Działka Klecza Dolna na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam  działki  budowlane o powierzchni: 851,39m2, 913,44m2, 1023,00m2, 1099,50m2, 1071,55m2 1038,75m2, 1105,08m2, 1120,07m2, 1033,05m2, 1095,51m2, 1100,80m2, 1253,62m2, 1254,11m2 Działki te położone  są w cichej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych tuż przy granicy Kleczy Dolnej z Wadowicami. Istnieje możliwość  zakupu całego ternu. Możliwy zakup jednej z działek wraz  z ułamkowym  udziałem  w drodze dojazdowej. Wszelkie informację udzielę  telefonicznie.  ...

Działka rekreacyjna Nowy Sącz, ul. 29 Listopada
Nowy Sącz, ul. 29 Listopada · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 000 zł
17 zł / m²

Działka Nowy Sącz na sprzedaż bezpośrednio
Działka rekreacyjna na ogródkach działkowych :NOWY ŚWIAT" W każdej chwili można oglądnąć, Działka mieści się na RODZINNYCH OGRÓDKACH DZIAŁKOWYCH "NOWY ŚWIAT" przy ulicy 29-go LISTOPADA NOWY SĄCZ" działka nr 116 ...

Działka rolna Oświęcim, ul. Maksymiliana Marii Kolbego
Oświęcim, ul. Maksymiliana Marii Kolbego · Działka rolna · 277 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
6 000 zł
22 zł / m²

Działka Oświęcim na sprzedaż bezpośrednio
Działka umieszczona przy ulicy Kolbego w Oświęcimiu,...

Działka rolna Posiłów
Posiłów · Działka rolna · 1400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
7 000 zł
5 zł / m²

Działka Posiłów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam łąkę 14 ar . więcej info na tel ....

Działka rekreacyjna Trzebinia, ul. 22 Lipca
Trzebinia, ul. 22 Lipca · Działka rekreacyjna · 450 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
7 500 zł
17 zł / m²

Działka Trzebinia na sprzedaż bezpośrednio
Cena do negocjacji. Do sprzedania działka rekreacyjna ogrody działkowe im 22 lipca w Trzebini. Działka znajduje się w 1 alejce. Obok plac zabaw i siłownia plenerowa. Na działce drzewostan: 2 orzechy, czereśnia, wisnia i jablon. Duża aronia, ogromny bukszpan śr 2,5 m. Pojedyncze niewielkie krzewy malin i porzeczek. Kwiaty żonkile, marcinki i dwie sosny. Z tyłu działki płynie niewielki strumyk. Działka wykoszona po sezonie zimowym. Stan obecny to dwie działki połączone 350 i 450 m...

Działka rekreacyjna Wieliczka, ul. Krakowska
Wieliczka, ul. Krakowska · Działka rekreacyjna · 350 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
9 000 zł
26 zł / m²

Działka Wieliczka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjną ok. 3.5 ar w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym "Winnica" Wieliczka ul. Krakowska ( obok stacji Lotos) Prąd i woda są w granicy działki. Zapraszam do obejrzenia. ...

Działka budowlana Stary Sącz Cyganowice, ul. Cyganowice
Stary Sącz Cyganowice, ul. Cyganowice · Działka budowlana · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
9 500 zł
8 zł / m²

Działka Stary Sącz Cyganowice na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania działki budowlane w Starym Sączu, ul. Cyganowice. Działki 8 ar oraz 12 ar. Cena 95 zł/m2. Wszystkie media w sąsiedztwie działki : gaz, prąd, kanalizacja, woda. Teren płaski, dojazd drogą asfaltową, ostatni odcinek drogą utwardzoną. Od przystanku autobusowego dzieli odległość 3 minut piechotą. W pobliżu sklepy. Miejsce w pełni urokliwe, dla osób ceniących sobie wygodę, dobry dojazd do centrum, lubiących spokój ciszę i przede wszystkim piękne widoki. W okolicy dużo zieleni, dr...

Działka rolna Wojnicz
Wojnicz · Działka rolna · 2300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
10 000 zł
4 zł / m²

Działka Wojnicz na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolna w kształcie prostokąta. Cena do negocjacji....

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.