Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, małopolskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 16

3305 działek na sprzedaż małopolskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2292) oraz niepowtarzające się oferty agencji (1013).

Działka budowlana Nieporaz
Nieporaz · Działka budowlana · 1026 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
63 000 zł
61 zł / m²

Działka Nieporaz na sprzedaż
Na sprzedaż malowniczo położona działka budowlana o powierzchni 10ar. Nieruchomość zlokalizowana jest przy głównej, mało uczęszczanej drodze, za to dobrze połączonej z główną trasą do Krakowa. Okolica naprawdę spokojna, w sąsiedztwie wiele nowych zabudowań, blisko las, media w pasie drogi. Do ...

Działka rolna Dulowa
Dulowa · Działka rolna · 5869 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
17 zł / m²

Działka Dulowa na sprzedaż
Na sprzedaż okazała działka z dużymi możliwościami inwestycyjnymi. Nieruchomość ma blisko 59ar powierzchni, zlokalizowana w Dulowej. Z działki przepiękny widok na panoramę miasta, a przy dobrej widoczności bez problemu widać też góry. Miejsce to ma ogromny potencjał przedsiębiorczy ze względu...

Działka rolna Dulowa
Dulowa · Działka rolna · 6722 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
16 zł / m²

Działka Dulowa na sprzedaż
Na sprzedaż pięknie położona działka o powierzchni blisko 68 ar, zlokalizowana w Dulowej. Według MPZP działka rolna z możliwością przekształcenia na budowlaną. Położona wysoko gdzie rozpościera się piękna panorama okolic. Działka lekko pochylona co widoczne jest na zdjęciach, ale bardzo dobrze...

Działka budowlana Nieporaz
Nieporaz · Działka budowlana · 900 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
63 000 zł
70 zł / m²

Działka Nieporaz na sprzedaż
Na sprzedaż malowniczo położone 3 działki budowlane, każda o powierzchni 9ar. Działki położone są przy mało uczęszczanej, głównej drodze. W otoczeniu dużo zieleni i lasy, szlaki rowerowe, nowe budownictwa. Każda z działek ma powierzchnię 9 arów, kształt kwadratu, płaski teren z przeznaczeniem ...

Działka budowlana Kunice
Kunice · Działka budowlana · 4200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
252 000 zł
60 zł / m²

Działka Kunice na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka w Planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Gdów o statusie budowlano - usługowym w miejscowości Kunice - Gmina Gdów - 15 km na południe od Wieliczki . działka 42 ary w prostokącie o wymiarach 26m / 161m Wszystkie media na najbliższych sąsiednich działkach Lokal...

Działka budowlana Alwernia
Alwernia · Działka budowlana · 1650 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
92 000 zł
56 zł / m²

Działka Alwernia na sprzedaż
Na sprzedaż działka 16,5 ara zlokalizowana w Alwerni. Położna na uboczu, ale mimo tego do centrum tylko 3 minuty drogi. Działka według MPZP jest w części do zabudowy jednorodzinnej, pozostała część to tereny zieleni. Dojazd do nieruchomości drogą gminną, nieutwardzoną. W promieniu 300-400m sz...

Działka budowlana Buczków
Buczków · Działka budowlana · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
25 zł / m²

Działka Buczków na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlano - inwestycyjną w okolicy Bochni, gmina Rzezawa - Buczków. Działka jest płaska, w kształcie regularnego trapezu, posiada asfaltowy dojazd z dwóch stron. Okolica bardzo spokojna, dużo zieleni- w bezpośrednim sąsiedztwie niewielki las. W pobliżu sklepy, przystanek komunik...

Działka budowlana Trzetrzewina
Trzetrzewina · Działka budowlana · 2342 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
138 000 zł
59 zł / m²

Działka Trzetrzewina na sprzedaż

Działka budowlana Nowy Sącz
Nowy Sącz · Działka budowlana · 1200 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
117 zł / m²

Działka Nowy Sącz na sprzedaż

Działka budowlana Nowy Sącz
Nowy Sącz · Działka budowlana · 8900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
9 000 zł
1 zł / m²

Działka Nowy Sącz na sprzedaż bezpośrednio
„SŁONECZNE WZGÓRZE” – działka budowlana w Nowym Sączu-Beskid Sądecki Działka o powierzchni 8 900m2 (0,89ha) położona w Niskowej k.Nowego Sącza w Beskidzie Sądeckim. Wymiary działki przedstawiono na grafice. Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego w cał...

      1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.