Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, lubelskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

2290 działek na sprzedaż lubelskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2254) oraz niepowtarzające się oferty agencji (36).

Działka rolno-budowlana Mniszek, Mniszek 49
Mniszek, Mniszek · Działka rolno-budowlana · 61500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
23 000 zł

Działka Mniszek na sprzedaż bezpośrednio
Dzialka polozona jest w miejscowosci Mniszek, gmina Goscieradow. Na dzialce znajduje sie swiatlo, woda, sila ,posiada pozwolenie na budowe Dzialka polozona jest w centrum wsi, dojazd asfalt. Na dzialce znajduje sie budynek gospodarczy.dzialka ma 0.61ar. Blisko las rzeka.na dzialce znajduje sie budynek gospodarczy z kamienia i stara chalupa do rozbiorki Nr.ewidencyjny dzialek 622/2, 622/3, 622/4, 622/5 Jest zalozona księga wieczysta dzialek....

Działka rolna Świdniki
Świdniki · Działka rolna · 560000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
210 000 zł

Działka Świdniki na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedaży działkę rolna klasa I i II w jednym kawałku przy drodze asfaltowej istnieje mozliwosc kupna 1/2 cześci .Prosze o kontakt tel lub o sms oddzwonie ...

Działka leśna Dzierzkowice-Góry
Dzierzkowice-Góry · Działka leśna · 5400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
6 900 zł
1 zł / m²

Działka Dzierzkowice-Góry na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Sprzedam pole zalesione zarówno sadzonkami jak i ,,samosiejka,, o pow.0,54 ha....

Działka rolna Grodysławice
Grodysławice · Działka rolna · 9500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
7 500 zł
1 zł / m²

Działka Grodysławice na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania łąka w Grodysławicach (gm.Rachanie). Cena do negocjacji. Podaję numery działki : 153/1 153/2. Łąka podzielona jest na dwie działki. Działki znajdują się obok siebie i tworzą powierzchnię 95 arów. Fizycznie-95 arów, przeliczeniowe-0,54 hektara. PODATEK ROLNY ZA CAŁY ROK to tylko 33 zł. 0,7 hektara 4 klasa ziemi-0,25 jest w klasie 5. Proszę o kontakt telefoniczny. Idealna sprawa na KRUS lub dotacje....

Działka leśna Lubień
Lubień · Działka leśna · 10900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
8 500 zł
1 zł / m²

Działka Lubień na sprzedaż bezpośrednio
Witam, mam do sprzedania działkę leśną po nie całkowitym wyrębie, działka położona jest bezpośrednio przy drodze asfaltowej, przy zabudowaniach we wsi Lubień, gmina Wyryki . Działką o łącznej powierzchni 1,09 ha. Bardzo atrakcyjna lokalizacja. Więcej informacji udzielę telefonicznie....

Działka rolna Wierzchowina
Wierzchowina · Działka rolna · 17000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
17 000 zł
1 zł / m²

Działka Wierzchowina na sprzedaż bezpośrednio
Wierzchowina Koszarsko działki pod uprawę lub KRUS...

Działka leśna Horodyszcze
Horodyszcze · Działka leśna · 26135 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
14 500 zł
1 zł / m²

Działka Horodyszcze na sprzedaż bezpośrednio
Młody las liściasty do 25 lat (KW nr LU1B/12403 4/3)...

Działka rolna Wola Uhruska
Wola Uhruska · Działka rolna · 400000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
480 000 zł
1 zł / m²

Działka Wola Uhruska na sprzedaż bezpośrednio
Łąki w gminie Wola Uhruska . Natura 2000 powierzchnia około 40ha...

Działka rolna Słotwiny
Słotwiny · Działka rolna · 25000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
1 zł / m²

Działka Słotwiny na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolna 2,5 ha w Słotwinach gm. Karczmiska...

Działka rolna Mosty
Mosty · Działka rolna · 15400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
15 000 zł
1 zł / m²

Działka Mosty na sprzedaż bezpośrednio
Witam, sprzedam łąkę o powierzchni 1,54 ha położona a miejscowości Mosty powiat Parczewski. Cena 15000 za ha....

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.