Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło
Kolejność wyświetlania ogłoszeń:
Od najnowszych
Cena rosnąco
Cena malejąco
Cena za m2 rosnąco
Cena za m2 malejąco
Powierzchnia działki rosnąco
Powierzchnia działki malejąco

Działki, lubelskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

2173 działek na sprzedaż lubelskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2145) oraz niepowtarzające się oferty agencji (28).

Witowice, Witowice · Działka budowlana · 100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
500 zł / m²

Działka Witowice na sprzedaż bezpośrednio
Ladna okolica...

Działka inwestycyjna Hrubieszów, ul. Plac Staszica
Hrubieszów, ul. Plac Staszica · Działka inwestycyjna · 127 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
119 000 zł
937 zł / m²

Działka Hrubieszów na sprzedaż bezpośrednio
Posiadam na sprzedaż działkę w ścisłym centrum Hrubieszowa, jedna z nielicznych atrakcyjnych działek które pozostały w tym mieście, 127 metrów w zabudowie szeregowej przy ul. Plac Staszica 30 metrów od deptaku, perfekcyjna lokalizacja na budowę lokalu użytkowego który może mieć nawet 240 metrów powierzchni użytkowej, dobrze usytuowana terenowo, można zbudować budynek z dwoma parterami, niskim i wysokim dzięki czemu lokale będą przynosić jeszcze większy zysk. Atrakcyjne sąsiedztwo, sklep motoryza...

Działka budowlana Biała Podlaska
Biała Podlaska · Działka budowlana · 130 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
30 000 zł
231 zł / m²

Działka Biała Podlaska na sprzedaż bezpośrednio
Działka uzbrojona,ogrodzona,nadaje się do postawienia kilku garaży,pawilonu na biuro itd......

Działka budowlana Łabuńki Pierwsze
Łabuńki Pierwsze · Działka budowlana · 207 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
290 zł / m²

Działka Łabuńki Pierwsze na sprzedaż bezpośrednio
Piękna zielona okolica, brak przemysłu, czyste powietrze, obszar objęty Natura 2000. Na działce znajduje się budynek gospodarczy murowany kryty eternitem (14,9x8,0x3,5 m). Nr działki 154/4...

Działka budowlana Adamów, ul. gen. Franciszka Kleeberga
Adamów, ul. gen. Franciszka Kleeberga · Działka budowlana · 240 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
190 000 zł
792 zł / m²

Działka Adamów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlana o pow. 240m2 położoną w centrum Adamowa przy ul. Kleeberga (gm.Adamów pow. łukowski) , działka uzbrojona z przyłączem elektrycznym, możliwość doprowadzenia gazu W załączniku mapka położenia działki Cena 190 000,00zł (sto dziewięćdziesiąt tysięcy )plus media...

Lublin Czuby · Działka inwestycyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
390 000 zł
1300 zł / m²

Działka Lublin Czuby na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam prosperujący od wielu lat lokal użytkowy wolnostojący o powierzchni 235 m2 , własność hipoteczna – bez obciążeń. Lokal znajduje się w Lublinie - centrum osiedla. Dojazd drogą asfaltową. Lokal przystosowany jest pod sklep spożywczy z dużą bazą stałych klientów. Składa się z pomieszczeń sklepowych, magazynowych, biurowych, socjalnych oraz sanitarnych. Możliwość prowadzenia innego rodzaju działalności(gabinet lekarski, odnowy biologicznej itp.) Istnieje możliwość nadbudowy dwóch...

Działka rekreacyjna Okuninka
Okuninka · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
30 000 zł
100 zł / m²

Działka Okuninka na sprzedaż bezpośrednio
sprzedam działkę nad j.białym w Okunince prąd,woda,kanalizacja na działce ogrodzona przy ulicy chełmskiej ...

Działka rekreacyjna Chełm, ul. Przemysłowa
Chełm, ul. Przemysłowa · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
8 500 zł
28 zł / m²

Działka Chełm na sprzedaż bezpośrednio
Ogródek działkowy ogrodzony siatką. Domek murowany (z wyposażeniem) z piwnicą i stryszkiem oraz altanką. Przy domku wybudowana jest komórka na narzędzia. Na działce rosną: jabłonie, śliwy (węgierki) oraz renklody; krzaki agrestu, porzeczek (czerwonych i czarnych), malin; cztery duże tuje. Ogródek znajduje się na ulicy Przemysłowej (Ogródki Działkowe Tulipan)....

Działka rekreacyjna Lublin Stary Gaj
Lublin Stary Gaj · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
17 000 zł
57 zł / m²

Działka Lublin Stary Gaj na sprzedaż bezpośrednio
Ogródek działkowy na terenie ROD Stary Gaj w malowniczej okolicy,w otulinie rezerwatu przyrody Stary Gaj.Liczne nasadzenia,ogrodzona,domek o powierzchni ok.10 m2,podpiwniczony (ok.10 m2,wys 2,2 m) ze strychem. WC,prąd,wymurowany grill,w pełni wyposażona w narzędzia ogrodnicze w tym kosiarka do trawy (elektryczna),lodówka,naczynia kuchenne,2 komplety mebli ogrodowych....

Działka rekreacyjna Chełm, ul. Mieczysława Karłowicza 1
Chełm, ul. Mieczysława Karłowicza · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 500 zł
18 zł / m²

Działka Chełm na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjną w Ogrodzie Rodzinnym "Plon" w Chełmie ul.Karłowicza 1 (przy Osiedlu Słonecznym)...

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.