Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, lubelskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

2315 działek na sprzedaż lubelskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2278) oraz niepowtarzające się oferty agencji (37).

Działka rekreacyjna Uniszowice
Uniszowice · Działka rekreacyjna · 500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 000 zł
8 zł / m²

Działka Uniszowice na sprzedaż bezpośrednio
Działka w ogródkach działkowych w Uniszowicach. Równy teren. Ujęcie wody przy działce....

Działka rolna Piszczac
Piszczac · Działka rolna · 3500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 000 zł
1 zł / m²

Działka Piszczac na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam łąkę 35 arów, działka przylega do drogi publicznej, około 15 km do rzeki Bug...

Działka rolna Wesołówka
Wesołówka · Działka rolna · 5000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 000 zł
1 zł / m²

Działka Wesołówka na sprzedaż bezpośrednio
Działka podzielona rowami na trzy części, w miejscowości Wesołówka....

Działka rekreacyjna Chełm Wygon, ul. Bursztynowa
Chełm Wygon, ul. Bursztynowa · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 000 zł
13 zł / m²

Działka Chełm Wygon na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę ogrodowo-rekreacyjną łatwy i wygodny dostęp. ROD Malwa ul. Bursztynowa oś. Wygon CENA 2500zł - domek odnowiony w 2016r + komórka (szafki tapczan) - ogrodzenie: płotek, siatka - drzewa: 2x jabłoń, 2 x śliwka, 2x winogron + czarne porzeczki, - liczne nasadzenia ozdobnych krzewów i kwiatów - mały ogródek na warzywa - woda bez wodomierza - basen z pompą - komplet narzędzi i wyposażenia, kompostownik - Huśtawka, krzesła i stolik ogrodowy, grill, drewno na ogniska, piaskown...

Działka rekreacyjna Lublin Kalinowszczyzna, ul. Mełgiewska 77
Lublin Kalinowszczyzna, ul. Mełgiewska · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 000 zł
13 zł / m²

Działka Lublin Kalinowszczyzna na sprzedaż bezpośrednio
Dzialka w ROD z oczkiem wodnym i skalniakiem domkiem narzedziowym nasadzenia owocowe i kwiaty maly ogrodek dyza sosna i magnolia... dodano przedwczoraj

Działka rolna Kolechowice-Kolonia
Kolechowice-Kolonia · Działka rolna · 4400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 000 zł
1 zł / m²

Działka Kolechowice-Kolonia na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam łąkę torfową o powierzchni 0,44 ha, położoną na terenie Kolonii Kolechowice w gminie Ostrów Lubelski. Łąka nadaje się pod wydobycie torfu lub pod zalesienie....

Działka rekreacyjna Lublin, ul. Wapienna
Lublin, ul. Wapienna · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 000 zł
17 zł / m²

Działka Lublin na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę ogrodniczo-rekreacyjną 300 m przy ulicy Wapiennej w ROD Bystrzyca. Na działce znajduje się domek drewniany, woda, nasadzenia, drzewa owocowe, krzewy, kwiaty i warzywnik. Działka i domek ubezpieczone....

Działka budowlana Włodawa Obszar, ul. Żytnia
Włodawa Obszar, ul. Żytnia · Działka budowlana · 1262 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 384 zł
4 zł / m²

Działka Włodawa Obszar na sprzedaż bezpośrednio
Witam, mam do sprzedania działkę budowlaną w mieście Włodawa ul Żytnia , działka ok 13a . Więcej informacji tel....

Działka rekreacyjna Chełm, ul. Mieczysława Karłowicza 1
Chełm, ul. Mieczysława Karłowicza · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 500 zł
18 zł / m²

Działka Chełm na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjną w Ogrodzie Rodzinnym "Plon" w Chełmie ul.Karłowicza 1 (przy Osiedlu Słonecznym)...

Działka rekreacyjna Lublin
Lublin · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 500 zł
18 zł / m²

Działka Lublin na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę 300 m2 w ROD Robotnik koło młyna Krauzego.Na działce drewniana altana o wymiarach 3x6m z pomieszczeniem na narzędzia, oddzielna toaleta, tunel foliowy oraz wiele drzew owocowych : jabłonie, śliwa, grusza, krzewy porzeczki, agrestu i malin a także rośliny ozdobne. Studnia bezpośrednio przy działce....

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.