Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, lubelskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

2001 działek na sprzedaż lubelskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1962) oraz niepowtarzające się oferty agencji (39).

Działka rolno-budowlana Urszulin, ul. Pocztowa
Urszulin, ul. Pocztowa · Działka rolno-budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
20 000 zł
20 zł / m²

Działka Urszulin na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną z możliwością zabudowy , numer działki 139.... dodano przedwczoraj

Działka rolno-budowlana Komarne
Komarne · Działka rolno-budowlana · 8600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
30 000 zł
3 zł / m²

Działka Komarne na sprzedaż bezpośrednio
Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna z możliwością zabudowy numer 113/1 .... dodano przedwczoraj

Działka rekreacyjna Lejno Zamłyniec
Lejno Zamłyniec · Działka rekreacyjna · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
95 000 zł
95 zł / m²

Działka Lejno Zamłyniec na sprzedaż bezpośrednio
Witam sprzedam śliczną działkę nad jeziorem Zaglebocze. Ciche i spokojne miejsce. Więcej informacji pod nr tel. Pozdrawiam... 4 dni temu

Działka budowlana Parczew, ul. Kolejowa
Parczew, ul. Kolejowa · Działka budowlana · 800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
44 zł / m²

Działka Parczew na sprzedaż bezpośrednio
Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana z drewnianym domem. Wszystkie media zapewnione.... 5 dni temu

Działka budowlana Krasnobród, ul. Andersa
Krasnobród, ul. Andersa · Działka budowlana · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
50 zł / m²

Działka Krasnobród na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania 2 działki budowlane, wielkości 20 arów. Przy działkach media: prąd, gaz, woda, kanalizacja. Możliwość zakupu działki z lasem lub z dostępem do rzeki Wieprz. Cicha, spokojna okolica, w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Działki idealne do budowy domu lub inwestycji. Bez pośredników. Więcej informacji na telefon.... 5 dni temu

Działka rolna Rzeczyca
Rzeczyca · Działka rolna · 2600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
20 000 zł
8 zł / m²

Działka Rzeczyca na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania działkę rolno-rekreacyjną w malowniczej miejscowości Rzeczyca , 5 km od Kazimierza Dolnego.Działka położona w sąsiedztwie lasów . Cicha i spokojna okolica pozwala na idealny wypoczynek od hałasu.Dobry dojazd z każdej strony drogi. Zapraszam do obejrzenia, nr.działki : 211/2, 211/3. Gorąco polecam. ... 6 dni temu

Działka rolno-budowlana Zemborzyce Podleśne
Zemborzyce Podleśne · Działka rolno-budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
210 000 zł
70 zł / m²

Działka Zemborzyce Podleśne na sprzedaż bezpośrednio
Działka 30 arów, położona w miejscowości Zemborzyce Podleśne, bezpośrednio przy drodze asfaltowej 6 metrowej, cena 210 000 ... 7 dni temu

Działka inwestycyjna Lublin Felin
Lublin Felin · Działka inwestycyjna · 5327 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 331 750 zł
250 zł / m²

Działka Lublin Felin na sprzedaż
Na sprzedaż działka położona w bezpośrednim sąsiedztwie Specjalnej strefy Ekonomicznej . Wg MPZP to tereny techniczno-produkcyjne o podstawowym przeznaczeniu pod obiekty produkcyjne o ograniczonej uciążliwości, składy, magazyny , centra logistyczne itp. Wysokość zabudowy dla obiektów produkcyjnych to 12m , dla biurowych do 10m, powierzchnia zabudowy - nie mniej niż 20 % działki . Działka płaska i równa o wymiarach 24x222m . Możliowść powiekszenia terenu o 82 ar i uzyskania działki o szerok... dodane dzisiaj

Działka inwestycyjna Ćmiłów
Ćmiłów · Działka inwestycyjna · 3306 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
479 000 zł
145 zł / m²

Działka Ćmiłów na sprzedaż
 Na sprzedaż działka mieszkaniowo-usługowa położona w Ćmiłowie , bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 835 i lokalnej ul.Rumiankowej , na granicy Ćmiłowa i Wólki Abramowickiej.Działka o pow. 33 ar i wymiarach 30x110m , ogrodzona , płaska i równa. Teren objety planem zagospodarowania gm.Głusk z oznaczeniem MN/U. Na działce może być realizowany program mieszkaniowo-usługowy lub kazdy z nich może funkcjonować samodzielnie. W ramach funkcji mieszkaniowej mozna realizaować budynki wolnostojące,...

Działka budowlana Chełm
Chełm · Działka budowlana · 3500 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
21 zł / m²

Działka Chełm na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Parypse po prawej stronie jadąc z Chełma. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa zagrodowa z dopuszczeniem jednorodzinnej. Opis działki: Działka o powierzchni 3500 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, nie ogrodzony, bez zadrzewień. Dostępne media w pobliżu: prąd, woda. Opis lokalizacji: Komunikacja: podmiejska linia autobusowa oraz dojazd własny Odległość od centrum Chełma: około 6 km. Sąsiedztwo: do...

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.